Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Merino vilnos pranašumai

2022 02 03

Turbūt ne kartą teko girdėti apie tai, kas yra merinas ir kokiomis savybėmis pasižymi ši medžiaga. Labai dažnai yra įvardijama, kad pastaroji išsiskiria savo švelnumu ir minkštumu. Tie, kurie bent kartą vilkėjo ar kitaip mėgavosi šios medžiagos tekstilės gaminiais gali tai patvirtinti. 

Merinas yra natūrali medžiaga. Ji yra išgaunama iš ypatingos rūšies avių vilnos. Pastaroji yra labai plona ir lanksti. Dėl šios priežasties yra labai paranku gaminti įvairius tekstilės gaminius, kurie gali atlikti pačias įvairiausias funkcijas. Verta pastebėti tai, kad labai dažnai vilnos gaminiai mūsų odai gali sukelti labai nemalonius pojūčius, tokius kaip niežulys, dirglumas, paraudimas, termoreguliaciniai veiksniai. Tačiau, kalbant apie merino vilną, viskas yra visiškai priešingai. Šios medžiagos gaminius malonu liesti ir vilkėti, jie suteikia kūnui ne tik jaukumo, tačiau ir lengvai prisitaiko prie esančios temperatūros, nesulaikydamas drėgmės audinyje. Be kita ko, dar viena unikali merino vilnos savybė yra ta, kad ji nesugeria nemalonių, aplinkoje esančių kvapų. Taigi, visiškai nesvarbu, ką ir kur jūs veiktumėte - merino audinio tekstilės gaminius galite naudoti be jokio nerimo. 

Be kita ko, tuomet kai kalbame apie vilnos gaminius, labai dažnai galvojame, kad jie bus sunkūs ir sukels judėjimo diskomfortą. Tačiau, anaiptol taip tikrai nėra tuomet, kai kalbama apie merino vilną. Ji yra lengva it pūkas, švelniai priglunda prie jūsų kūno ir nevaržo jo judėjimo laisvės. Taip pat negalima nepastebėti šio audinio patvarumo. Tinkamai prižiūrimas jis jums tarnaus ne vienerius metus. Dar kartą verta priminti tai, kad šis audinys yra natūralus, taigi juo gali mėgautis visi, be jokios išimties. Tai itin aktualu tiems, kurių kūnas yra linkęs į įvairiausias alergijas, o oda dirgli ir jautri net menkiausiam prisilietimui. Ji itin tinka vaikams nuo pačių pirmųjų jų gyvenimo dienų. Kai norima jaukumo ir šilumos šiuo klausimu, SAVASHOME jums taip pat turi ką pasiūlyti.

Šis tekstilės gaminys šiltas, švelnus ir minkštas. Jis bus itin pravartus ne tik šaltą žiemos dieną, tačiau jį sėkmingai galėsite naudoti ir norint apsigaubti šilumą vėsesnį vasaros vakarą. Be kita ko, verta pastebėti tai, kad jis yra pagamintas iš aukščiausios rūšies, 100 natūralios sudėties merino vilnos. Taigi, dėl kokybės abejoti tikrai neteks.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.