Ieškoti pagal kategoriją
Prekių krepšelis

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje. Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Kvapai

Kvapai

Mūsų uoslė yra galingas įrankis, galintis sukelti įvairias prisiminimus ir emocijas. Nesvarbu, ar tai šviežios rytinės kavos aromatas, ar mylimo žmogaus kvapas, kvapai atlieka svarbų vaidmenį mūsų kasdieniame gyvenime. Šiame straipsnyje gilinsimės į kvapų pasaulį, nagrinėsime jų poveikį ir svarbą mūsų savijautai.


Itališkos kokybės namų kvapai su medinėmis lazdelėmis. Minimalistinio dizainio namų kvapų buteliukai - idealiai pritaikyti kiekvienam interjerui. Šiuos kvapus naudokite miegamajame, svetainėje, virtuvėje, vonioje ar net SPA.

Rinkitės labiausiai patinkančius, švelnius ar kiek intensyvesnius aromatus. Suteikite jaukumo namų erdvei ar darbo patalpoms. Namų kvapai – tai gaivos ir švaros pojūtis, o stilingi, grakštaus dizaino kvapų buteliukai – tai interjero akcentas, kuris neliks nepastebėtas tiek svečių, tiek ir klientų. Subtiliai sklindantis malonus kvapas sukuria neišdildomą pirmąjį įspūdį, gerina atmosferą patalpose ir produktyvumą. 

Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Dažniausiai užduodami klausimai apie kvapus

Ar kvapai gali būti naudojami gydymo tikslais?

Taip, kai kurie kvapai, pavyzdžiui, pipirmėčių ir levandų, naudojami terapiniais tikslais, siekiant sumažinti nerimą ir stresą.

Kaip tinkamai naudoti namų kvapus?

Namų kvapo intensyvumą galima reguliuoti su komplekte esančiomis lazdelėmis. Kuo daugiau lazdelių namų kvapo buteliuke - tuo išraiškingesnis kvapas. Rekomenduojame pradžioje sudėti 2-3 lazdeles, tokiu būdų galėsite lengviau nustatyti norimą kvapo intensyvumą namuose ir kvapu džiaugtis dar ilgiau.

Kodėl ,,My Senso’’ kvapai?

Itališko prekės ženklo „My Senso“ kvapų difuzoriai pasižymi išskirtine kokybe. Ilgai išliekantis aro-matas, platus unikalių kvapų pasirinkimas - sužadins įsimintiniausias akimirkas, pakels nuotaiką, nuramins. Šie namų kvapai – tinkamas pasirinkimas norintiems sukurti jaukią atmosfera. Smulki kvapų difuzoriaus detalė pagyvins interjerą, o pasirinktas aromatas maloniai stebins kiekvieną dieną.

Kodėl kvapai tokie svarbūs?

Kvapai atlieka didelį vaidmenį mūsų kasdieniame gyvenime, sukelia prisiminimus ir emocijas bei įtakoja mūsų savijauta.

Kaip valdyti ir kontroliuoti nemalonius kvapus?

Nemalonius kvapus galima kontroliuoti nustatant jų šaltinį, tinkamai vėdinant patalpas, naudojant oro gaiviklius ir pašalinant jų šaltinį.

Kodėl namų kvapams geriau vienas gamintojas?

Atsibodus vienam kvapui, visada galima jį pakeisti kitu, tačiau norint išlaikyti tą pačią atmosferą rekomenduojama naujus kvapus rinktis iš tos pačios aromatų šeimos.