Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Unikalaus kvapo garantas - kvapų difuzorius

2021 11 09

Unikalaus kvapo garantas - kvapų difuzorius

 

Nuostabi ir atpalaiduojanti namų aplinka yra kiekvieno iš mūsų siekiamybė. Verta pripažinti tai, kad kiekvieni namai, kaip ten bebūtų, turi jiems būdingą, savitą kvapą. Vienų iš jų kvapas gali būti malonus, kitų priešingai - sukelti neigiamus pojūčius. Namų kvapai yra neatsiejama jų dalis ir valdyti juos gali būti tikrai labai sudėtinga. Maistas ruošiamas virtuvėje, naudojamos skalbimo ir higienos priemonės, kvepalai ir kiti specifiniai elementai formuoja vieną bendrą visumą. Tačiau, kaip ten bebūtų, kvapus, esančius namuose galima ir kiek valdyti, naudojant tam tinkamas priemones. Viena vertus,  tai gali būti būti nesunku padaryti, jeigu namų kvapai nėra itin stipraus aromato. Kur kas sudėtingiau, jei namuose, kartu su jumis gyvena kokie nors naminiai gyvūnai. Jų skleidžiami kvapai yra itin specifiniai. Verta pastebėti tai, kad namų kvapų kūrimui neretai yra pasitelkiami kvapų difuzoriai. Jie gali būti pagaminti iš sintetinių arba natūralių medžiagų. Žinoma, kad pastarieji yra kur kas naudingesni organizmui ir nekelia jam jokio pavojaus. Stresas, prastas miegas ir energijos trūkumas yra dažnai pasitaikantys veiksniai. Siekiant pagerinti savo savijautą - kvapų difuzorius yra puiki išeitis.

SAVASHOME nori Jums pasiūlyti pasižvalgyti po jų turima kvapų difuzorių asortimentą, kurį galite rasti: https://www.savashome.lt/kvapai. Tai Itališkos kokybės ”My Senso” namų kvapai su lazdelėmis, kurie savo minimalistinės išvaizdos buteliukų pagalba bus lengvai priderinami prie bet kokio stiliaus namų interjero dizaino. Šiais kvapais galėsite mėgautis kasdien. Nesvarbu ar jie bus padėti poilsio zonose, svetainėje, darbo aplinkoje, miegamajame… Mūsų internetinėje parduotuvėje kvapų difuzorių asortimentas yra labai platus. Sau patinkančią prekę ras ir švelnių, natūralių kvapų mėgėjai, ir tie, kuriems patinka išskirtiniai, ryškūs aromatai, tai yra: “Vanilla”, “Musc Cassis”, “Acqua”. 

 

Suteikti savo namams jaukios ir švarios aplinkos pojūtį dar niekuomet nebuvo taip paprasta. Tai puikus interjero akcentas, kuris džiugins ne tik jus, tačiau ir pas jus užsukančius artimuosius ir draugus. Subtiliai sklindantis aromatas papildys erdves naujomis spalvomis ir sukurs tik pačius maloniausius pojūčius. Naudoti būtent tokios struktūros namų kvapo difuzorius yra pats optimaliausias pasirinkimas. Pabodus vienam kvapui, jį lengvai galėsite pakeisti kitu. O jeigu kvapas tinka ir patinka, galėsite jį naudoti vėl ir vėl. Verta pastebėti tai, kad namų kvapo intensyvumą galima reguliuoti su komplekte esančiomis lazdelėmis. Kuo daugiau lazdelių namų kvapo buteliuke - tuo intensyvesnis bus ir jų skleidžiamas aromatas. Rekomenduojame pradžioje sudėti 2-3 lazdeles, tokiu būdu galėsite lengviau nustatyti norimą kvapo intensyvumą ir aromatu mėgautis ilgesnį laiko intervalą.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.