Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Išpardavimas - puiki proga sutaupyti!

2022 02 03

Išpardavimas - puiki proga sutaupyti!

 

Būtina pripažinti, kad išpardavimas kiekvienam iš mūsų kelia labai malonių emocijų. Jis gali siekti vos nuo kelių iki net keliasdešimt procentų kainos sumažinimo. Tai labai aktualu ne tik tuomet, kai norima įsigyti didesnį prekių kiekį, tačiau ir pavienius, įprastai, kiek brangesnius pirkinius. Be jokios abejonės, verta pripažinti tai, kad renkantis prekes kaina kiekvienam iš mūsų yra labai svarbi. Nekyla dvejonių, kad bent vienas sutaupytas euras sukelia labai daug džiaugsmo. Išpardavimo metu galima įsigyti tai, apie ką seniau net nedrysdavome pagalvoti. Kaina buvo tikrai per aušta, taigi šios prekės, kad ir kaip norėjome, tačiau įsigyti negalėjome. Sulaukus išpardavimo dienos tolima svajonė gali tapti realybe. Tik SAVASHOME internetinėje parduotuvėje rasite jus taip žavinčių interjero prekių už mažą kainą kiekvieną dieną. 

 

Mūsų siūlomame prekių asortimente rasite tokių išpardavimo ženklu pažymėtų prekių, kaip patalynės užvalkalai “Pink clouds”, “Ad astra green”, “Classic ivory” ir dar daugelį kitų.

 

 

Be kita ko, galima rasti ir ne vieną kitą išskirtinę interjero detalę. Tai gali būti stalo padėkliukai “Linen black”, staltiesė “Linen yellow”, rankų darbo žvakės “Emerald” ir panašios.

 

 

Taip pat, turime ir tokių prekių su itin didele nuolaida, kurios padės užtikrinti komfortą jūsų miego aplinkoje. Tai antklodė “Aloe vera” ar dvipusis spyruoklinis čiužinys “Memory”. Prekių, kurias išparduodame, kalbant apie šią kategoriją yra dar tikrai ne viena. Todėl būtinai nepraleiskite puikios progos jau šiandien apsipirkti pigiau. 

 

Be jokios abejonės, įsigytos prekės bus kur kas mielesnės tuomet, kai joms skirtos išlaidos neviršys lūkesčių.  Verta paminėti tai, kad išpardavimas prekybos vietoje tikrai nereiškia nieko blogo. Dažnai susiduriama su tokia nuomone, kad siūlomos prekės gali būti su įvairiais defektais, nekokybiškos ar neatitinkančios kokybės, stiliaus reikalavimų, nebemadingos. Tačiau, anaiptol, taip tikrai nėra. SAVASHOME išpardavimo skiltyje https://www.savashome.lt/ispardavimas rasite jūsų labiausiai perkamas, mėgiamas prekes už itin patrauklią kainą. Galime garantuoti, kad nei viena iš jų neturės prieš tai išvardytų neigiamų savybių. Mūsų prekių asortimentas yra kuriamas labai kruopščiai, atsižvelgiant į visus aukščiausius standartus. Dėl šios priežasties ne tik įprastos, tačiau ir išpardavimui skirtos prekės jūsų jokiu būdu nenuvils. Priešingai, galėsite pasidžiaugti pačia aukščiausia kokybe ir mažos kainos garantija. 

 
Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.