Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Ką dovanoti Valentino dienos proga

2024 04 18

Nors dovanų teikimas nėra privalomas, mes tikime, kad reikia nueiti papildomą mylią ir išrinkti dovaną, kuri parodytų gavėjui, kaip labai jums rūpi. Valentino diena - tai šventė, per kurią galime skirti šiek tiek daugiau laiko, kad mūsų mylimieji jaustųsi ypatingi. Nors visuomet gera praktika priminti apie tai žmonėms kasdien, kartais gyvenimas sutrukdo. Todėl tokia šventė kaip Valentino diena yra tokia svarbi, kad padėtų sugrąžinti mus ant žemės ir prisiminti tai, kas iš tiesų svarbu. Atrinkome keletą asmeninių mėgstamiausių mūsų būtiniausių dalykų, kurie padės jums pasakyti "Aš tave myliu"!

Jūsų geriausiam draugui/ei

Rūpestinga dovana - tai dovana, kuri puikiai tinka gavėjui ir parodo, kaip labai jį vertinate. Jei jūsų geriausias draugas nuolat jums sako: "Jaučiuosi išsekęs", jo miegas tikriausiai nėra atkuriamasis. Mūsų standartinė pagalvė "Aloe vera’’ pasakys jūsų geriausiam draugui/ei, kad ne tik klausotės, bet ir norite padėti rasti miego sprendimą! Papildomų taškų gausite, jei prie jos pridėsite derantį šilkinį užvalkalą!

Jūsų mamai

Ar kas nors nusipelno dovanos labiau nei jūsų mama? Ar yra geresnė dovana už puikų miegą? Na, mes į abu šiuos klausimus atsakytume neigiamai. Jūsų mama dėl jūsų padarė tiek daug, kad nusipelnė kiekvieną naktį miegoti kaip karalienė! Padovanokite jai ką nors gražaus ir kartu praktiško, pavyzdžiui, mūsų patalynės komplektai ir šilkiniai pagalvių užvalkalai. Geriausia šios dovanos dalis yra ta, kad, jei ji dar to nedaro, kiekvieną vakarą eis miegoti galvodama apie jus.

Jūsų vyrui

Niekas taip nesako, kad net ir paprasčiausią užduotį padarysi ypatingą, kaip šį jausmą atspindinti dovana. Visi mėgsta šiek tiek prabangos savo gyvenime, kažką, kas patirtį iš įprastos rutinos pakylėja į kažką, ko galima laukti. Su mūsų rankšluosčiais jūsų vonios kambarys perkels jį į asmeninę namų oazę.

Jūsų žmonai

Kiekvieną dieną atsibundate pasirinkdami mylėti vienas kitą, ir mes manome, kad tai verta paminėti! Jei ji sakė, kad nežino, ko nori, arba neturi nieko konkretaus omenyje, čia padės satino patalynės komplektas. Visų pirma, visi vertina tai, kas miegamajame suteikia daugiau jaukumo. Tačiau ši dovana reiškia kur kas daugiau, nes kartais, kaip ir jūsų meilėje, svarbu ne tik didelės akimirkos, bet ir maži dalykai, dėl kurių mylite vienas kitą kiekvieną dieną.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.