Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kaip išsirinkti pačius geriausius rankšluosčius?

2021 10 27

Kaip išsirinkti pačius geriausius rankšluosčius?

 

Rinkdamiesi aksesuarus namams, turime atkreipti dėmesį ne tik į kainą, tačiau ir į kokybę. Ji turėtų būti prioritetas renkantis bet kokios srities prekes. Verta pastebėti, kad dažnai rankšluosčiai yra pagaminti iš tokių medžiagų pluoštų, kurie negali tinkamai sugerti vandens nei nuo kūno, nei daiktų paviršių. Tokie audiniai dažnai yra nieko verti ir negali tinkamai atlikti savo funkcijų. Be kita ko, medžiagos yra slidžios, plonos struktūros, tad pradėti kalbėti apie jų patvarumą ir ilgaamžiškumą yra visiškai neverta. Su SAVASHOME rankšluosčiais taip niekuomet neatsitiks. Jie yra pagaminti iš aukščiausios kokybės, 100 procentų natūralios medvilnės. Ji užtikrina puikų drėgmės sugėrimą, patvarumą. Net ir po daugelio skalbimų audinys ne išsitampo, spalvos išlieka ryškios, tad kaskart juo naudositės tartum jis būtų visiškai naujas. Verta pastebėti tai, kad tinkama rankšluosčių priežiūra garantuoja jų ilgaamžiškumą. Rekomenduojama naudoti kaip įmanoma natūralesnius skalbiklius, kurie ne pažeistų audinio kokybės. Balikliai ir kitos cheminės skalbimo priemonės yra netinkamos bet kokio pluošto išsaugojimui. Tik tinkamai rūpindamiesi, galėsime užtikrinti, kad daiktas mums tarnaus ne vienerius metus, o jo funkcionalumas nepraras pirminių savybių. 

 

Pastarieji minėti rankšluosčiai įprastai yra skirstomi į rankšluosčius voniai arba virtuvei. Natūralu, kad vonios rankšluosčiai yra skirti drėgmės sugėrimui nuo kūno, tad jų sudėtis šiuo aspektu yra neabejotinai svarbi. Kad oda nebūtų dirginama, nebūtų sukeliamos įvairios alerginės reakcijos, paraudimai, išbėrimai, patinimai ir panašūs nemalonūs pojūčiai SAVASHOME siūlo jums būtent tokius vonios aksesuarus. Iš plataus asortimento nesudėtingai galės pasirinkti kiekvienas https://www.savashome.lt/ranksluosciai. Čia esama pastelinių spalvų rankšluosčių “White” ir “Light grey”.

 


 

Mėgstantiems kiek ryškesnius akcentus, taip pat turime ką pasiūlyti. Jus gali pradžiuginti “Orange” ir “Aqua” spalvų deriniai.

 

 

Na, o tiems, kurie vonioje kuria kiek tamsesnių spalvų derinius, galima pasirinkti iš “Dark blue”, “Dark grey”, “Black” rankšluosčių asortimento.

 

 

Kalbant apie virtuvės rankšluosčius, jais įprastai yra valomas įvairių daiktų paviršiai. Tad, tai gali būti stalo įrankiai ir indai, virtuvės baldų paviršiai ir įrenginiai. Svarbu, kad šioje erdvėje būtų palaikomas itin aukštas švaros lygis. Visą tai gali garantuoti būtent SAVASHOME virtuvės rankšluosčių asortimentas. Tai gali būti ne tik švaros priemonė, tačiau ir aksesuaras, kuris praturtins virtuvės erdvę. Galimi vienos spalvos pasirinkimo variantai, kurie yra pastelinių spalvų  “Milk” ir “Carnation”.

 

 

Kiek ryškesnių spalvų miegėjams, galime pasiūlyti “Grape” ir “Jungle” virtuvinius rankšluosčius.

 

 

Na ir žinoma, negalima pamiršti tų, kurie virtuvėje mėgsta atraktyvius derinius, spalvų žaismą ir spaudinių įvairovę. Čia jums puikiai tiks “Artichoke” virtuvės rankšluostis.

 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.