Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kaip išsirinkti patalynę

2021 09 13

Ne paslaptis, kad miegas sudaro net trečdalį mūsų gyvenimo. Pailsėję jaučiamės energingi ir pasiekiame geresnių rezultatų darbe ar sporto salėje bei nepervargstame. Geras miegas neatsiejamas ir nuo patalynės apie kurią taip retai susimąstome. Kokybiška patalynė ne tik leis jūsų odai kvėpuoti ir neprakaituoti, visiškai atsipalaiduoti miegant, bet ir neapsunkins savo priežiūra, ilgai išliks nauja bei suteiks jaukumo jūsų miegamojo kambariui.

Tinkamas dydis
Lengviausia visą patalynės komplektą įsigyti iškart vienu metu - taip nereikės atskirai ieškoti pagalvės, antklodės ir užvalkalo išmatavimų, tad sutaupysite nemažai laiko, o išsirinkę tinkamus dydžius galėsite džiaugtis ir vizualiai tenkinančiu vaizdu. Nežinant turimo patalynės dydžio ar renkantis komplekto atskiras dalis, paprasčiausia yra tiesiog išmatuoti savo patalynę ir įsigyti tokių pačių matmenų patalynės komplektą. Renkantis atskirai, pavyzdžiui tik antklodę, jos išmatavimus siejame su patalynės komplekto užvalkalu, taigi jie turėtų būti tokių pačių išmatavimų. Pagalvės taip pat geriausiai atrodys įvilktos į analogiško dydžio užvalkalus ir bus puikios formos, palaikys vienodą įtempimą. Tuo pačiu metu mažiau glamžysis, tad atrodys tvarkingai.

Audinio tipas
SAVAS home el. parduotuvėje rasite tik laiko patikrintus ir išbandytus audinius, kurie maksimaliai prailgina naudojimo laiką, užtikriną ilgalaikę gerą išvaizdą bei maloniai juntami prie kūno. Orientuojamės į drobinius, satininius, lininius, vaikiškus patalynės komplektus, priklausomai nuo Jūsų poreikio bei priežiūros galimybių.

Iš satino pagaminta patalynė yra ilgaamžiškesnė ir patvaresnė bei ypač tinka ryškesnių spalvų mėgėjams, derinantiems patalynė prie interjero. Ši tekstilė ypač vertinama dėl savo patvarumo ir šilką primenančio žvilgesio. 

Tuo tarpu besirenkant 100% medvilnės audinius, būsite tikri dėl geriausio oro pralaidumo ir apsaugos nuo prakaitavimo. Šis drobės audinys pasižymi tvirtu pynimu, kuris dėl savo tankumo sveria kiek daugiau nei kitos patalynės. Be to, patalynė iš medvilnės suteikia jausmą prilygstantį apkabinimui, dėl kurio ypač mėgstamas renkantis vaikišką patalynės komplektą. 

Lino audinys
Patalynės iš lino - nepakeičiamas karštu metu. Tai itin ilgaamžis, spalvą išlaikantis audinys. Greitai išdžiūnantis, natūralus ir suteikiantis gaivumo – viskas ko reikia namų ruošoje per daug neužtrunkantiems žmonėms, siekiantiems aukščiausios audinio bei miego kokybės.

Priežiūra
Kiekviena nauja patalynė turėtų būti išverčiamą gerąja puse į vidų ir išskalbta 40 laipsnių temperatūroje. Siekiant spalvų išsaugojimo patartina pasirinkti spalvotiems arba baltiems audiniams skirtą skalbiklį, priklausomai nuo patalynės komplekto spalvos. Audinio ilgaamžiškumui tausoti nepatartina naudoti baliklių ar valyti patalynės chemiškai, kuomet naudojami itin stiprūs chemikalai, galintys pažeisti ne tik spalvą, bet ir audinį. Patalynės komplektą skalbti rekomenduojama kas dvi savaites, 60 laipsnių temperatūroje, kad žūtų bakterijos. Tamsių spalvų audiniai geriau išlaikys spalvą skalbiami žemesnėje – 40 laipsnių temperatūroje.

Interjero dalis
Turbūt kiekvieno iš mūsų miegamojo kambario dizainas per daug nesikeičia. Nuolat vyrauja ramios, daugiausiai žemės, natūralūs spalvų tonai. Paskutiniu metu ypač pamėgta kontrastingai derinti audinių spalvas, taip suteikiant miegamajam žaismingumo ar net paslaptingumo. Mėlynos su balta ir pilkos su balta spalvų deriniai yra dažniausi naujo dizaino išbandymui pasirenkami tonai, kuomet pasiekiamas visapusiškas pokytis, tačiau niekada neprašaunama. Na, o mėgstantiems ryškius pokyčius kartais pakanka ir ant balto patalynės komplekto pridėti naujų ryškių pagalvių ar, šiuo metu taip mėgstamo, satininį, ryškios spalvos arba raštuotą užvalkalą ir Jūsų miegamasis atsinaujins neatpažįstamai.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.