Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kaip pagyvinti miegamąjį

2023 10 30

Apšvietimas yra labai svarbus bet kurioje erdvėje, tačiau miegamajame jis ypač svarbus. Juk kalbame apie jūsų šventovę - vietą, kur pradedate ir baigiate dieną, kur galite būti savimi. Nesvarbu, ar norite sukurti jaukumą, ar romantiką skleidžiančią nuotaiką, būtina naudoti reguliatorius, rekomenduojama naudoti kelis šviesos šaltinius, o svarbiausia - mažo galingumo lemputes. Tradiciniai šviestuvai ir naktinės lempos tikrai tiks, tačiau tai ne vienintelės galimybės. Pateikiame penkis išradingus būdus, kaip suteikti kambariui šilto ir jaukaus švytėjimo.

Metaliniai akcentai

Jei trokštate ryškios spalvos, nenuvertinkite šviesą atspindinčių baldų ir akcentų galios. Šilti metaliniai daiktai, pavyzdžiui, šis žalvarinis stalinis šviestuvas, suteikia švelnaus spindesio, ypač šalia baltos antklodės užvalkalo.

Styginiai žibintai

Virvelinės lemputės, pakabintos palei sieną arba uždengtos virš lovos, daro kerintį įspūdį visur, kur tik jos būtų pastatytos. Jei norite, kad žibintai atrodytų šiek tiek patvaresni nei įprastos LED virvelės, rinkitės žibintus su metaliniais akcentais.

Šešėlių žaidimas

Nepalikite savo miegamojo sienų plikų. Apšvieskite aplinką perforuotu žibintu, kuris meta sudėtingus raštuotus šešėlius. Papuoškite savo naktinį staliuką stalinių žibintų rinkiniu arba virš lovos pakabinkite žalvarinį pakabinamą šviestuvą, kuris suteiks subtilaus dramatizmo.

Apšvietimas kaip skulptūra

Yra menas, kuris vagia dėmesio centrą, ir yra menas, kuris yra dėmesio centras. Savashome rado puikų būdą, kaip neutraliai erdvei suteikti spalvų, naudodama neoninį ženklą "You Belong Here".

Graži patalynė

Norint suteikti savo miegamajam šilumos ir jaukumo, užvalkalai gali būti puikus pasirinkimas. Pasirinkdami tinkamus spalvų derinius ar raštus, galite pasiūlyti naują gyvybę. Štai keletas patarimų, kaip pasirinkti ir derinti užvalkalus:

  • Pasirinkite pagrindinę spalvą: rinkitės pagrindinę užvalkalo spalvą, kuri harmoningai derėtų su jūsų kambario interjeru. Ryškios spalvos gali suteikti energijos, o šviesios - ramybės.
  • Derinkite raštus ir tekstūras: jei turite vienspalvę lovos užvalkalą, pridėkite keletą užvalkalų su įdomiais raštais ar tekstūromis. Tai sukurs dinamiškumą ir gylį.
  • Priskirkite pagalvėles: pagalvėlės gali būti puikus akcentas. Rinkitės jas su tais pačiais ar panašiais raštais kaip ir užvalkalai.
  • Pasirinkite aukštos kokybės audininį, bus patogios ir atspindės jūsų dėmesį.
  • Eksperimentuokite su spalvų kombinacijomis: Nebijokite drąsių spalvų ir raštų kombinacijų. Jos gali paversti jūsų miegamąjį į unikalų jaukų pojūtį suteikiantį kitą.
  • Neužmirškite apie lengvą apšvietimą: plačiau, ar kambario apšvietimas derinasi su naujais užvalkalais. Jie turėtų papildyti vieną kitą.
  • Laikykite kambarį tvarkingą: norint, kad užvalkalai išties suteiktų jaukumo, svarbu, kad kambario tvarka būtų palaikyta.

Pabandykite šiuos patarimus su Savashome ir pabandykite, kaip jie paverčia jūsų miegamąjį į jaukią oazę.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.