Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kaip tekstilė sukuria kambario nuotaiką

2023 10 23

Interjero dizainas - tai puošyba, o tekstilė laikoma geriausiu būdu. Taip, pakeisti tekstilę daug paprasčiau, tačiau svarbu ne tik apdaila. Tekstilė sukuria bendrą nuotaiką ir netgi gali būti pagrindinis interjero elementas. Ar nemanote, kad taip yra? Apsižvalgykite ir pažiūrėkite, kas nutiktų, jei iš savo svetainės pašalintumėte visą tekstilę.

Štai kodėl į tekstilę žvelgiame įvairiai. Funkcionalumas, žinoma, labai svarbus, tačiau ne mažiau dėmesio skiriame ir tekstilės išvaizdai. Rinkites iš Savas home namų tekstilės produkcijos spauskite čia.

Kodėl tekstilė svarbi interjerui? 

Tekstilė padeda žingsnis po žingsnio sukurti tinkamą atmosferą. Įsivaizduokite, kaip gali pasikeisti jūsų miegamasis, tiesiog pakeitus minkštą lovos užtiesalą žvilgančiu auksiniu aksomu! Turite apgalvoti, ko norite. Ar jums labiau patinka modernus, klasikinis, romantiškas ar žavus rokoko stilius? Naudojant tekstilę įmanoma viskas, nesugaištant daug laiko ir neatliekant brangaus remonto.

Pažvelkime į keletą pavyzdžių. Minkštas ir pūkuotas audinys suteikia interjerui moteriškumo, švelnumo ir romantiškumo. Ypač tinka balti ir šviesūs atspalviai, nes jie harmoningai dera su šviesiomis sienų spalvomis, "suminkština" kambarį ir suteikia jam malonią ir jaukią atmosferą. Kita vertus, net ir viena pagalvė su raštu lovos viduryje gali tapti svarbiu miegamojo akcentu. Net ir labiausiai raštuoti audiniai jau turėtų turėti šiek tiek spalvos vidinėje pusėje, kad būtų nuoseklūs.

Kaip sukurti patalpų nuotaiką naudojant tekstilę?

Supratus, kaip tekstilė veikia patalpose, laikas pradėti ją naudoti. Vienas geriausių būdų - būti originaliems. Kartais atrodo, kad tekstilė tik papildo kambario interjerą, tačiau yra priešingai. Ypač jei pasirinksite ryškias spalvas ar iškalbingus raštus. Visi interjero dizaineriai ne tik naudoja tekstilę, bet ir plačiai ją naudoja. Tekstilė įkvepia raštus, atspalvius ir faktūras, lemia bendrą kambario dizainą ir dažnai nustato pagrindinį akcentą.

Jei norite suteikti subtilaus žaismingumo, maišykite ir sluoksniuokite raštus ir tekstūras, bet nekeiskite dominuojančios spalvos. Vienalytė spalvų gama sukuria kambario atvirumo pojūtį, nes nėra nieko, kas atskirtų kambarį. 

Kita vertus, kaitaliojant spalvas, interjeras gali tapti eklektiškas, o jo tėkmę gali būti sunku kontroliuoti. Kuriame nepakartojamą stilių. Lygiai padeda identifikuoti. Tai suteikia klasikinį, bet vizualiai įdomų įspūdį. Tam rinkitės panašius atspalvius ir skirtingas tekstūras, nuo švelnaus kailio iki trikotažo, nuo minkštos frotinės medvilnės iki kieto satino. 

Rafinuota prabanga ir elegancija, kurią lengvai pernešite į kiekvieną namų kampelį. Ieškokite ryškių spalvų atspalvių, kad sukurtumėte žaismingą nuotaiką. Jų turėtų būti nedaug ir apsiriboti dviem ar trimis segmentais, kurie išsiskirtų skirtingose kambario vietose ir sukurtų stiprų kontrastą su bendra nuotaika. Tai galima papildyti pagalvėlėmis, pledu ar virtuviniais rankšluosčiais, jei virtuvė sujungta su svetaine

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.