Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Naujiena! Vonios užuolaidos už itin prieinamą kainą.

2021 04 30

Estetiškai tvarkingas vonios kambarys – tai kiekvieno žmogaus įsirenginėjančio naujus namus tikslas. Juk būtent tvarka ir palaikomas minimalizmas dizaine, vos su keliais pagrindiniais akcentais sukuria jaukumo atmosferą. Vienas iš tokių akcentų gali tapti žinomas ir plačiai naudojamas vonios kambario aksesuaras – užuolaidos.

Būtent užuolaidos leidžia pagyvinti visą vonios kambario dizainą naujais potyriais. Priklausomai nuo sezono ar nuotaikos galima keisti užuolaidas į naujas, skirtingų spalvų ar dizainų užuolaidas, kurios kiekvieną kartą įžengus į vonios kambarį sukurtų vis skirtingą nuotaiką. SAVASHOME  elektroninėje parduotuvėje siūlome didelį skirtingų dizainų pasirinkimą, kuris puikiai sukurs naujumo pojūtį Jūsų vonios kambariui.

Visiems mylintiems ir pasiilgstantiems gamtos rekomenduojame įsigyti 180x180cm dydžio Rainforest dizaino vonios užuolaidas, kurios Jūsų kambariui suteiks žaismingumo, žalumos ir įneš džiunglių nuotaikos. Jei žalia Jūsų vonios kambario laviruojančiam spalvų koloritui netinka, rinkitės alternatyvą – Autumn. Būtent šių užuolaidų turimos lapelių detalės yra žemiškų spalvų (rudos, pilkšvos, geltonos), kurios puikiai derės beveik kiekviename kambario interjere. Žemiškų spalvų koloritas bei minimalizmas atsispinti ir Port vonios užuolaidose, kuriose subtilus laivo dizainas sužadins išsiilgtą kelionių nuotaiką. Na, o mėgstantiems paprastumą bei geometrines figūras siūlome rinktis tarp Zig ir Modern dizaino užuolaidų.SAVASHOME užuolaidos ne tik stilingos, nepralaidžios vandeniui bet ir tvarios bei draugiškos aplinkai. Užtikriname tobulą užuolaidų minkštumą bei šiek tiek elastingumo dėl užuolaidų gamybos iš ekologiškos plėvelės – PEVA. Būtent ši ekologiška plėvelė yra iš augalinės žaliavos – modifikuoto krakmolo. Šios medžiagos resursai yra itin lengvai prieinami ir nuolatos atsinaujinantys gamtoje, kas užtikrina saugumą bei draugiškumą aplinkai. Taigi įsigydami mūsų siūlomas vonios kambario prekes prisidedate ir prie gamtos saugojimo. Norėdami išlikti stilingi, tvarūs bei estetiški savo vonios kambario interjere rinkitės SAVASHOME vonios užuolaidas!

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.