Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Vonios kilimėliai – kaip išrinkti geriausią?

2021 03 26

Norėdami palaikyti švarą ir tvarką vonios kambaryje privalote įsigyti vonios kilimėlį. O jeigu vonios kilimėlis atlieka ne tik savo funkcijas, bet dar ir yra stilingas vonios aksesuaras – tai vienu šūviu nušaunate du zuikius.

SAVASHOME elektroninėje parduotuvėje parduodamus vonios kilimėlius galite įsigyti tiek įvairių dydžių, tiek formų, spalvų ir dizaino.

Visi parduodami kilimėliai yra itin minkšti ir švelnūs, jų naudojimas – tai lyg asmeninis SPA namuose. Kilimėliuose integruotos viskoelastinės putos padeda kilimėliui išlaikyti formą ir ilgai tarnauti Jūsų vonios kambariui, o 100% mikropluošto sudėtis užtikrina puikų drėgmės sugėrimą ir lengvą kilimėlio priežiūrą.

Kadangi kilimėliai itin greitai džiūsta – tai nesukels jokio diskomforto naudojime ar papildomo nemalonaus kvapo Jūsų vonios kambaryje. Apatinė kilimėlio dalis yra padengta neslystančiu apatiniu sluoksniu, kas užtikrina, kad kilimėlis suteiks komfortišką naudojimosi pojūtį ir neslidinės bei neprilips prie šlapių grindų.

Šiuo metu mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti paprastuosius ir specialaus dizaino tualeto formai sukurtus kilimėlius. 50x80cm dydžio Multicol dizaino kilimėlis puikiai tiks Jūsų vonios kambariui, kurio spalvingos geometrinės figūros suteiks žaismingumo.Taip pat to paties dizaino galite rinktis ir 50x60cm tualeto kilimėlį. Norintiems žaismingumo, bet ne spalvingumo rekomenduojame rinktis Beach kilimėlių kolekciją, kurioje galite rinktis iš paprastojo vonios kilimėlio 55x90cm bei tualeto kilimėlio 55x55cm.

  

Beach kilimėlius sudaro būtent žemiškų spalvų kaloritas primenantis išsiilgtą gamtą. Na, o visiškos klasikos ir paprastumo mylėtojams siūlome vienos, tamsiai rudos spalvos Brunette kilimėlius, kurie pernelyg neišsiskirs, bet atliks savo funkciją ir derės kiekviename vonios kambario interjere.

 

Norėdami išlikti stilingi, tvarūs bei estetiški savo vonios kambario interjere rinkitės SAVASHOME vonios kilimėlius!

 

 

 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.