Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Mažo vonios kambario idėjos

2023 10 25

Vonios kambaryje yra daugybė asmeninių daiktų, nuo tualetinių reikmenų ir rankšluosčių iki makiažo ir plaukų priežiūros priemonių. Jei turite tam skirtą vietą, tai gali padėti palaikyti tvarką ir palaikyti švarą, tačiau tai lengviau pasakyti, nei padaryti, kai trūksta kvadratinių metrų ploto.

Ieškote mažų vonios kambario laikymo idėjų? Čia rasite daugybę įkvėpimo idėjų.

Toliau skaitykite patarimus, kaip sutaupyti vietos, rekomenduojamus gaminius ir mažo ploto vonios kambario laikymo idėjas "pasidaryk pats" mėgėjams.

15 mažų vonios kambario saugojimo idėjų, kurias verta apsvarstyti

Jei nesugalvojate, kaip sutvarkyti kompaktišką vonios kambarį ir kuo geriau išnaudoti turimą erdvę, pataikėte į tinkamą vietą. Pateikiame 19 apgalvotų mažo vonios kambario laikymo idėjų.

1. Kompaktiškai susukti rankšluosčiai

Ieškote rankšluosčių laikymo idėjų mažame vonios kambaryje, kurios nereikalauja meistriškų lankstymo įgūdžių? Užuot lankstę vonios skalbinius, pabandykite juos susukti sandariai ir kompaktiškai. Tada sudėkite juos ant lentynos, į krepšį arba į vertikalų sieninį laikymo įrenginį, pavyzdžiui, į šią išmaniąją lentyną.

2. Laisvai pastatomos lentynos arba stelažai

Laisvai pastatomas lentynas ar stelažus galite pastatyti bet kur, kur tik jie telpa mažame vonios kambaryje. Norėdami maksimaliai išnaudoti vertikalią erdvę ir sumažinti sandėliavimo vietos plotą, ieškokite aukštų, siaurų įrenginių. Šį saugojimo sprendimą naudokite tualetinio popieriaus ritinėliams, sulankstytiems rankšluosčiams, vaikų vonios žaislams ar papildomiems tualeto reikmenims svečiams laikyti.

3. Maksimaliai padidinkite po kriaukle esančių spintelių 

Jei jūsų vonios kambaryje yra įmontuota praustuvė su stalčiais ir spintelėmis po ja, maksimaliai išnaudokite šią saugojimo vietą naudodami spintelių organizatorių. Pavyzdžiui, galite įsigyti sukraunamų stalčių, mažų dėžučių ar vielinių dėžių. Be to, pagalvokite apie kabliukų ar stovo pritvirtinimą prie spintelės durelių galo, kad galėtumėte laikyti karštus plaukų įrankius ir kitus didelius daiktus, kuriuos norite turėti pasiekiamus, bet netrukdomus.

4. Universalus riedantis krepšelis

Viena iš geriausių mažo vonios kambario laikymo idėjų - įsigyti riedantį vežimėlį, pavyzdžiui, šį daugiapakopį įrenginį. Kiekvieną pakopą užpildykite bet kuo - nuo susuktų rankšluosčių, odos priežiūros priemonių iki dekoratyvinių daiktų, pavyzdžiui, sukulentų ar žvakių. Geriausia, kad prireikus galite jį sukti į skirtingas vietas arba net laikyti kur nors kitur, kai norite, kad jis netrukdytų.

5. Virš durų esantis vonios kambario organizatorius

Ar svarstėte apie virš durų esantį organizatorių? Šią paprastą, bet be galo naudingą sistemą lengva pakabinti be jokių įrankių dėl viršuje esančių kvadratinių kabliukų. Dėl žemo profilio ji netrukdys atidarant ir uždarant duris. Viršduriniai organizatoriai taip pat paprastai yra labai prieinami.

6. Rankšluosčių saugykla virš durų

Dar viena gudri mažo vonios kambario rankšluosčių laikymo idėja - išnaudoti tuščią erdvę virš durų. Galite įrengti plūduriuojančią lentyną, vielinius stelažus arba įmontuotą kampelį ir panaudoti jį papildomiems rankšluosčiams laikyti. Jei jūsų namuose nėra tinkamos patalynės spintos ar skalbyklės, kampe galite sudėti kitus buitinius skalbinius ar skalbimo priemones.

7. Organizatoriai stalčiuose

Jei jau turite stalčių, apsvarstykite galimybę įsigyti nedidelius organizatorius, kurie atskirtų ir suskirstytų tokius dalykus kaip plaukų priemonės, makiažas, dantų pasta ir dantų siūlas. Taip bus lengviau rasti kiekvieną daiktą, kai jo prireiks, o ant prekystalio neliks netvarkos. Stalčiuose galite įsigyti nedidelių akrilo dėklų, medinių pertvarų arba audiniu aptrauktų kartoninių kubelių.

8. Rankšluosčių kopėčios

Dar viena rankšluosčių laikymo idėja mažame vonios kambaryje - atremti kopėčias į sieną ir ant jų pakopų pakabinti sulankstytus rankšluosčius ir paklodes. Tinka nedidelės medinės ūkinės kopėčios, bet galite įsigyti ir šiek tiek dekoratyvesnių, specialiai šiam tikslui skirtų kopėčių.

9. Pasidaryk pats dėžės lentynos

Ar žinojote, kad galite susikurti savo sieninę saugyklą naudodami dėžes? Viskas, ko jums reikia šiai "pasidaryk pats" nedidelei vonios kambario laikymo idėjai, yra mažos medinės dėžės, varžtai ir grąžtas. Rezultatas - lentynos ir dėžutės hibridas, į kurį galite sudėti dušo reikmenis, tualetinio popieriaus ritinėlius, susuktus rankšluosčius, papildomas šluostes ir kt. Ir viskam sudėti galite naudoti tiek dėžės vidų, tiek viršutinį paviršių.

10. Ištraukiama spintelė

Jei renovuojate senesnį namą arba statote naują namą, apsvarstykite galimybę įrengti ištraukiamas spinteles. Kaip matote, siaura įmontuojama spintelė gali išsitraukti ir atverti ištraukiamus dėklus, stacionarias lentynas ar net skalbinių krepšį. Ši mažo vonios kambario laikymo idėja yra patogi, nes jos turinys lieka nepastebimas, todėl jums nereikės visą laiką laikyti visko tvarkingo.

11. Plaukiojančios lentynos virš tualeto

Virš tualeto esančios lentynos - puikus sprendimas mažiems vonios kambariams, kai išnaudojama nenaudojama sienos erdvė, o ant grindų nelieka pėdsako. Galite pakabinti vieną ar dvi plaukiojančias lentynas maždaug tokio pat pločio, kaip ir tualetas, arba įsigyti laisvai stovintį įrenginį, skirtą specialiai virš klozeto. Lentynėlėse galima laikyti oro gaiviklius, papildomus tualetinio popieriaus ritinėlius, žvakes ar nedidelius augalus.

12. Žemo profilio vonios lentynos

Jei mėgstate gerai pasimėgauti, šalia vonios galite pastatyti trumpą, žemo profilio įrenginį. Apatinius aukštus naudokite prausimosi šluostėms, jūros kempinėms, vonios muilui ir muilui, o ant viršutinio paviršiaus padėkite knygą, elektroninę skaityklę, vyno taurę ar arbatos puodelį. Puikiai tinka lengvas įrenginys, nes kai nesimaudysite vonioje, galėsite jį perkelti kur nors kitur.

13. Nešiojamos taburetės lentyna

Taburetė gali būti naudojama kaip nešiojamoji lentyna itin mažose erdvėse, kuriose trūksta saugyklos. Pastatykite ją šalia tualeto ir naudokite paviršių kambario purškalui  ar kvapniajai žvakei. Taburetę taip pat galite naudoti kaip staliuką prie vonios. Ši labai mažo vonios kambario laikymo idėja yra patogiai universali, nes ją galite pastatyti beveik bet kur ir perkelti pagal poreikį.

14. Šoninė medicinos spintelė

Medicinos reikmenų spintelės, atliekančios tualeto veidrodžio ir saugojimo funkcijos funkcijas, yra labai naudingos bet kuriame vonios kambaryje. Tačiau jei turėsite šonines lentynas, galėsite maksimaliai išnaudoti erdvę, tačiau jos netrukdys. Šiai mažo vonios kambario laikymo idėjai įgyvendinti reikia vaistinėlės, kuri ištraukiama iš abiejų pusių, o ne atidaroma varstomomis durelėmis.

15. Įmontuojamos vonios kambario atsargų lentynos

Jei turite galimybę įsirengti į sienas, pagalvokite apie kabinos stiliaus spintelę su lentynomis. Šią erdvę galite panaudoti odos priežiūros, plaukų priežiūros, asmens higienos priemonėms ir svečių tualeto reikmenims laikyti.

Visas prekes rasite Savashome puslapyje

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.