Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kas yra perkelis ir kodėl vertą rinktis būtent jį?

2021 10 27

Kas yra perkelis ir kodėl vertą rinktis būtent jį?

 

Kyla klausimas, kas yra perkelis? Galime jums padėti atsakyti į šį iškilusį klausimą. Tai drobinio pynimo audinys, kuris yra pagamintas iš lengvų ir vienodų medvilnės pluoštų. Ši medžiaga yra labai švelni, tačiau kiek šiugždanti, tad gali būti ir ne visiems maloni. Tačiau, tai yra tik vienas mažytis neigiamas akcentas, kuris jokiu būdu negali užgožti daugybės jos privalumų. Visų pirma, verta paminėti tai, kad būtent perkelio medžiagos patalynė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie miego metu linkę prakaituoti. Ji leidžia jaustis patogiai net tokiomis nemaloniomis situacijomis. Ji sukuria vėsesnę miego aplinką, kurioje galima jaustis patogiai. Be kita ko, verta pastebėti ir tai, kad vasaros naktimis, karštuoju metų laiku, ši patalynė gali būti puikus išsigelbėjimas kiekvienam iš mūsų. Taip sunku miegoti, kai patalynė tokiu metu tik pakelia bendrą kūno temperatūrą. Tokiu atveju arba jos yra visiškai atsisakoma, arba siekiama surasti sprendimų, kurie leis jaustis laisvai. Perkerio medžiaga yra itin lengva ir laidi orui. Pastebėta, kad ji nesukelia nepageidaujamų odos alerginių reakcijų, išbėrimų, patinimų, niežėjimo jausmo, paraudimo ir dar daugybės kitų nemalonių pojūčių. Be kita ko, negalima nuvertinti ir šios medžiagos universalumo. Kaip jau minėjome, ji yra puikus pasirinkimas vasaros sezono metu, tačiau negalima pamiršti, kad ji puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros ir yra tinkama naudoti net žiemą. Lengvas audinys leidžia miego aplinkoje jaustis maloniai ir ja mėgautis jaukiai ir saugiai. 

 


Mūsų svetainėje SAVASHOME galite rasti platų perkelio patalynės pasirinkimo asortimentą. Svarbu pastebėti tai, kad kiekvieną patalynės komplektą ir jo matmenis būtina išsirinkti tinkamai. Turite numatyti, kokio dydžio yra jūsų lova ir kokia patalynė joje yra reikalinga. Įprastai, yra parduodami standartinių išmatavimų patalynės komplektai, kurie yra universalūs. Viską rasite: https://www.savashome.lt/patalynes-komplektai/perkelio-patalyne

Kalbant apie perkelio patalynės priežiūra, svarbu paminėti tai, kad ją yra būtina skalbti 30 ar 40 laipsnių temperatūroje. Rekomenduojama vengti skalbiklių, kurie gali pažeisti audinio pluoštą, tad pasistenkite nenaudoti baliklių ar kitų “agresyvių” cheminių priemonių. 

Kaip išsirinkti patalynės komplektą?


Kaip jau prieš tai minėjome, atkreipkite dėmesį į tai, kad kiekvienas patalynės komplektas turi būti pasirenkamas pagal jo matmenis. Tai yra svarbiausias aspektas. Tačiau, ne ką mažiau reikšminga yra ir spalvos, raštų pasirinkimas. Išorės išvaizda suteikia patalynei patrauklumo ir išskirtinio žavesio. Tokie perkelio patalynės komplektai, kaip “Deep sea” ir “Shale grey” yra puikus pasirinkimas kiekvienam. 


Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.