Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kuo skiriasi paklodė su guma ir be gumos?

2023 10 26

Jei esate įpratę pirkti paklodes pilnais paketais ar komplektais, paprastai turėsite paklodę be gumos arba paklodę su guma. Tačiau jei mieliau renkatės pagal užsakymą, jums gali kilti tokių klausimų:

Kuo skiriasi paklodė su guma ir be gumos?

Kokia paklodės be gumos paskirtis?

Ar jums tikrai reikia paklodės be gumos ar su guma?

Jei kada nors uždavėte bet kurį iš šių klausimų, pataikėte į tinkamą vietą. Išsiaiškinsime visas paklodės be gumos ir su guma detales ir skirtumus, kad galėtumėte išsirinkti tobulą patalynę kiekvienam miegamajam ir kiekvienam miegančiajam savo namuose.

Kam naudojama paklodė su guma?

Paklodė be gumos- tai paklodė, kuria uždengiamas čiužinys ir čiužinio užvalkalas. Prigludusios paklodės turi pakankamai medžiagos, kad aptrauktų čiužinio viršų ir šonus. Elastinis apvadas aplink prigludusios paklodės kraštą padeda sukurti kišenę, todėl paklodė miegant visada tvirtai laikosi savo vietoje.

Kam naudojama paklodė be gumos?

Dažniausiai paklodė be gumos dedama ant prigludusios paklodės. Paklodės be gumos paskirtis - pridėti papildomą sluoksnį tarp jūsų ir antklodės ar užvalkalo, kad viršutinis antklodės sluoksnis ilgiau išliktų švarus. Paprastai paklodės be gumos yra šiek tiek didesnės už čiužinį, kad gulėdami lovoje būtumėte visiškai uždengti. Kai ruošiate lovą dienai, paklodę galite pakišti po čiužiniu, kad ji atrodytų tvarkingai.

Kaip sužinoti, kuri paklodė jums labiausiai tinka?

Kadangi daugelyje paklodžių paketų yra ir prigludusios, ir paklodės be gumos, įprasta, kad vienu metu naudojate abiejų stilių paklodes. Štai keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį kalbant apie paklodes su guma ir be gumos.

Paklodžių su guma privalumai ir trūkumai

Privalumai

  • Paklodės su guma geriau laikosi. Jei norite pakloti lovą ir žinote, kad pagrindo paklodė liks savo vietoje, verta rinktis prigludusią paklodę. 
  • Prigludusios paklodės geriau apsaugo jūsų čiužinį, nes sulaiko dulkes, purvą ir naminių gyvūnų plaukus.

Trūkumai

  • Džiovyklėje prigludę paklodės kartais susipainioja, todėl gali prireikti kelių džiovinimo ciklų.

Paklodžių be gumos privalumai ir trūkumai

Privalumai

  • Užvalkalai be gumos tarnauja kaip sluoksnis tarp jūsų kūno ir antklodės ar antklodės, todėl viršutiniai sluoksniai ilgiau išlieka švaresni.
  • Karštomis naktimis paklodė be gumos yra lengvas viršutinis sluoksnis, kuris leidžia jaustis pridengtiems, bet tuo pat metu išlaiko vėsą.
  • Paklodes be gumos lengva skalbti ir džiovinti.

Trūkumai

  • Paklodės be gumos neišsilaiko vietoje, kai juos naudojate kaip pagrindinį užvalkalą ant čiužinio.

Patalynės priežiūra

Kad lova būtų švari ir patogi, reikia atlikti įprastą priežiūrą. Kartą per savaitę nuimkite nuo lovos paklodes ir išskalbkite jas pagal gamintojo priežiūros instrukcijas. Medvilnės, lino, satino ir perkelio paklodes lengva skalbti ir džiovinti, jos gali tarnauti daugelį metų.Aukštos kokybės paklodes su guma ir be gumos rasite mūsų puslapyje Savashome

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.