Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Namų tekstilė jautriai odai

2022 10 10

Jautri oda yra gana dažna problema, su kuria susiduria daugelis žmonių. Nepaaiškinamas diskomfortas, niežėjimas, dirginimas. Ne visi audiniai tinka jautriai odai, todėl renkantis ir dekoruojant namus reikėtų atkreipti dėmesį į audinius. Pateikiame keletą patarimų, kaip išsirinkti jautriai odai tinkamą patalynę ir kitus namų tekstilės gaminius.

Svarbu apsupti save namų tekstilės gaminiais, kurie pirmiausia yra komfortiški ir mažina dirginimo riziką. Nuo patalynės iki rankšluosčių ir dar daugiau, tinkamų audinių ir medžiagų pasirinkimas gali svariai paveikti jūsų kasdieninį komfortą ir gerovę. Šiame tinklaraštyje išnagrinėsime įvairius jautriai odai tinkamus namų tekstilės gaminius ir suteiksime jums vadovą, kaip sukurti raminantį ir globojantį aplinką, na o visas prekes galite įsigyti Savashome.

Jei neturite jautrios odos arba alerginės reakcijos, audinys yra tiesiog audinys. Tačiau daugelio žmonių gyvenimas nėra toks paprastas, o netinkamo audinio pasirinkimas gali varginti. Oda kenčia dar labiau, kai pagalvojate, kaip jis veikia jūsų odą.

Vadinamosios hipoalerginės medžiagos yra neutralios. Tai reiškia, kad jos nesukelia alerginių reakcijų. Be to, medžiaga paprastai yra minkšta ir švelni, tinkama net jautriai mažų vaikų odai. Tokie audiniai gaminami iš aukštesnės kokybės žaliavų, o gamybos procesas yra kruopštesnis.

 

Dažniausiai naudojama medvilnė. Tai universalus pluoštas, kuris yra patvarus ir lengvai skalbiamas. Be to, medvilnė gali atlaikyti daug skalbimų aukštoje temperatūroje, o tai labai svarbu norint apsisaugoti nuo bakterijų ir kitų alerginių reakcijų. 

Jei esate alergiški namų dulkėms ir erkutėms, geriausia rinktis ploną medvilninį audinį. Jį lengva skalbti, jis gerai valosi skalbimo metu ir nepalieka alergenų.


Geros priežiūros svarba

Be jautriai odai tinkamų tekstilės gaminių pasirinkimo, svarbi ir priežiūra. Pirmiausia atminkite, kad namų tekstilė nėra ilgaamžė. Net jei ji atrodo gerai, ją reikia reguliariai keisti. Nors tai ir nematoma, tai vienintelis būdas apsisaugoti nuo namų dulkių erkučių, kurios sukelia daugelį problemų susijusių su jautria oda.

Be to, skalbimo priemones naudokite taupiai ir taip, kaip nurodyta. Rinkitės jautriai odai skirtus produktus ir naudokite juos taupiai.

  1. Rinkitės natūralius pluoštus:

Kai kalbame apie jautrią odą, natūralūs pluoštai dažniausiai yra geriausias pasirinkimas. Medvilnės, lino ir bambuko audiniai yra kvėpuojantys, hipoalergiški ir švelnūs odai. Rinkitės lovos komplektus, antklodės ir pledus iš šių medžiagų, kad užtikrintumėte maksimalų komfortą ir sumažintumėte odos dirginimo ar alergijos riziką.

  1. Pasirinkite hipoalergiškus patalynės gaminius:

Miegas yra labai svarbus jautriai odai, nes ilgalaikis kontaktas su patalynėmis gali sukelti diskomfortą. Investuokite į hipoalergiškus patalynės gaminius, tokius kaip čiužinių dangos, pagalvėlių užvalkalai ir antklodės užvalkalai, kurie yra specialiai sukurti jautriai odai. Šie produktai dažnai pagaminti iš audinių su alergenų barjeru, kurie neleidžia dulkių erkutėms, žiedadulkėms ir kitoms alergeninėms medžiagoms patekti į patalynę.

  1. Svarstykite organinius audinius:

Organiniai audiniai yra be kenksmingų chemikalų, pesticidų ir sintetinių priedų, todėl jie puikiai tinka jautriai odai. Rinkitės organinės medvilnės ar lino pagalves, rankšluosčius ir vonios halenytes, nes jie yra pagaminti naudojant draugiškus aplinkai procesus ir mažai tikėtina, kad sukels dirginimą ar odos reakcijas.

  1. Mėgaukitės minkštais ir kvėpuojančiais audiniais:

Tekstūra yra svarbi jautriai odai. Rinkitės minkštus ir kvėpuojančius audinius, kurie švelniai prisiliečia prie odos. Ieškokite valgomos medvilnės, mikropluošto ar šilko patalynės variantų, kurie suteikia prabangią ir patogią patirtį, tuo pačiu sumažindami trintį ir dirginimą.

  1. Venkite agresyvių chemikalų:

Apsiperkant namų tekstilės gaminiams, tikrinkite etiketes ir vengkite produktų, kuriuose naudojami agresyvūs chemikalai arba sintetiniai dažai. Šios medžiagos gali dirginti jautrią odą. Vietoj jų rinkitės tekstilės gaminius, kuriuose nurodyta, kad jie yra be agresyvių chemikalų, azo dažų ir kitų potencialiai dirginančių priedų.

  1. Skalbimas su hipoalerginėmis skalbimo priemonėmis:

Net patys draugiškiausiems odos audiniams reikia tinkamos priežiūros. Skalbiant jautriai odai tinkamus tekstilės gaminius, naudokite hipoalergines skalbimo priemones, kurios neturi kvapų, dažų ir agresyvių chemikalų. Tai padės išlaikyti audinio vientisumą ir užkirs kelią bet kokio potencialiai dirginančio veikliojo likučiui.

  1. Regulariai valykite savo tekstilės gaminius:

Reguliariai valykite savo namų tekstilės gaminius, kad pašalintumėte dulkes, alergenus ir kitus kaupiamus dirginimus. Skalbiant patalynę, rankšluosčius ir kitus tekstilės gaminius, laikykitės gamintojo nurodymų, kad išlaikytumėte jų švarumą ir hipoalergines savybes.

Išvada:

Sukurti raminančią ir globojančią aplinką jautriai odai yra įmanoma, tinkamai parinkus namų tekstilės gaminius. Rinkitės natūralius pluoštus, hipoalergiškus variantus ir organinius audinius, kad suteiktumėte raminančią patirtį odai. Pasirinkdami minkštus ir kvėpuojančius audinius bei vengdami agresyvių chemikalų, galite paversti savo gyvenamojo erdvę patogia oaze, skatinančia jūsų jautrią odą ir gerovę.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.