Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Visų laikų karalienė - lininė patalynė!

2021 10 27

Visų laikų karalienė - lininė patalynė!

 

Kokiomis savybėmis išsiskiria lininė patalynė?

 

Neabejotinai galima teigti, kad lino audinio patalynė yra puikus pasirinkimas tiems žmonėms, kurie mėgsta klasika. Ji yra unikalios išvaizdos, kas be jokios abejonės žavi. Verta pastebėti tai, kad lino audinio pluoštas dažnai yra siejamas su tautiškumu. Jis yra tarsi vienas iš Lietuvos kultūrinių simbolių, kuris byloja ne tik apie istorines gaires, tačiau ir savitumą dabartyje. Tačiau kyla klausimas, kokiomis dar savybėmis pasižymi lino pluoštas, nekalbant apie jo išvaizdą? Svarbu paminėti tai, kad lino audinys yra itin laidus orui. Kalbant apie šaltąjį metų laiką, lino patalynės komplektas gali sukurti malonią aplinkos aurą. Be jokios abejonės, miegas tampa produktyvesnis, pasiseka lengviau atsipalaiduoti. Geras poilsis garantuoja ir tinkamą viso kūno veikliųjų funkcijų atkūrimą. Taip yra užtikrinama, kad pamiegojus jausitės žvalūs ir galėsite puikiai jaustis ne tik darbo aplinkoje, tačiau ir užsiimant mėgiamomis veiklomis. 

 

Kaip įsivaizduojate savo miegamojo interjerą?

 

Jeigu nusprendėte, kad miegamąjame pageidaujate būtent lino medžiagos patalynės komplekto - sveikiname! Tai puikus pasirinkimas, kurio neteks gailėtis. Tai natūralus audinys, kurio žavingos spalvos sukuria išskirtinę aplinką. Internetinėje parduotuvėje SAVASHOME parduodamas patalynės komplektas “Linen yellow” nepaliks abejingais. Ji suteiks išskirtinį vasaros pojūtį, kurio norėsis mėgautis ištisus metus. Geltonos spalvos patalynė neabejotinai yra puikios nuotaikos garantas. Tad ir miegas joje bus malonus ir keliantis tik teigiamas emocijas. Verta pastebėti, kad šį lino patalynės komplektą galite be vargo priderinti prie įvairaus stiliaus interjero, kadangi jo natūralus, pastelinių spalvų pluoštas yra labai universalus. Aukščiausios kokybės, 100 natūralus lino audinys suteiks išskirtinio komforto pojūtį. Daugiau apie tai https://www.savashome.lt/patalynes-komplektai/linine-patalyne

 

 

Kaip tinkamai prižiūrėti lino patalynę?

 

Neabejotinai galima teigti, kad lino audinio patalynė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie neturi itin daug laiko atlikti namų ruošos darbus. Pluoštas nėra masyvus, storos struktūros, tad natūralu, kad medžiagos išdžiūvimo laiko intervalas yra labai trumpas. Nereikės laukti keletą dienų, kad vėl galėtumėte džiaugtis mėgiamu patalynės komplektu. Be kita ko, labai svarbu paminėti ir tai, kad lino audinys yra labai tvirtas, tad ir po keletos skalbimų jo išvaizda nepasikeis. Verta pastebėti tai, kad norėdami, jog patalynė nesusiglamžytų, prieš džiovinant yra nerekomenduojama jos išgręžti. Taip išvengsite susidarančių nemalonių linkių patalynėje. Be kita ko, lygindami ją būkite itin atsargūs. Jeigu įmanoma, iš viso jo venkite.


Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.