Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kasdienis ir šventinis stalo dekoravimas

2023 10 20

Valgomojo stalas namuose yra tikras šeimos centras, prie kurio visi susirenka ne tik skaniai pavalgyti, bet ir pasidalyti dienos įvykiais. Valgomojo stalas taip pat atlieka svarbų vaidmenį interjere, todėl sužinokite keletą taisyklių, kaip lengvai transformuoti stalą ir sukurti skirtingas nuotaikas.


Staltiesės: madingos ar pasenusios?

Iš tiesų moderniuose ar industriniuose interjeruose staltiesių nebūna. Čia dominuoja kieti paviršiai ir blizgesys, o staltiesė - minkštas audinys. Tačiau net ir įmantriausiuose interjeruose balta staltiesė visada ras savo vietą. taip, tai nėra praktiškas pasirinkimas kiekvienai dienai - ją reikės dažniau skalbti, tačiau prabangos, kurią ji suteikia Išvaizdai ir jausmui, verta. Be to, balta staltiesė tiks net prie moderniausių interjerų.

Kita vertus, baltos staltiesės neišnyko iš klasikinių interjerų, jos tiesiog susitraukė! Anksčiau buvusios populiarios staltiesės su plaukiojančiais kraštais užleido vietą takeliams ir padėkliukams. Tai puikus būdas žaisti su interjerais, nes ne tik atskleidžia dalį stalo tekstūros, bet ir leidžia pridėti šiek tiek spalvų.

Todėl staltiesė niekada neišeina iš mados - tai tekstilė, kuri visada madinga. Atraskite, kaip ją pritaikyti, pabandykite ir pakeiskite savo valgomąjį ar svetainę!

Medvilninė staltiesė vietoj naujo stalo

Pavargote nuo senojo stalo? O gal ką tik įsigijote naujų baldų ir jie tiesiog nebetinka? Štai keletas optinių iliuzijų, kurios gali padėti pritaikyti stalą prie naujos aplinkos.

  • Vizualiai per didelį stalą galima sumažinti uždengus jį tamsios spalvos (juodos, tamsiai mėlynos, žalios, pilkos) staltiese. Pasirinkite staltiesę su laisvai krintančiu kraštu aplink stalo vidurį. 
  • Per mažą stalą galima padidinti uždengus jį vienspalve šviesių ar pastelinių spalvų staltiese. Rinkitės staltiesę, kurios kraštai laisvai krenta iki 30 cm. 
  • Jei norite stalą "paslėpti" interjere, ieškokite įprastų atspalvių staltiesių. naudokite gudrybes. Jei vyrauja vienspalviai tonai, prie stalo rinkitės nedidelius ornamentus arba atvirkščiai. Taip jis įsilies į jūsų interjerą ir bus mažiau pastebimas. 
  • Jei norite, kad stalas taptų pagrindiniu kambario akcentu, rinkitės ryškios spalvos ar rašto staltiesę, kuri kontrastuotų su jūsų dekoru. Nepamirškite, kad kambaryje turi būti ryškus spalvų akcentas, todėl stalui neieškokite dėmesį blaškančių elementų. 

Medvilninės staltiesės populiarios kasdieniam naudojimui, nes yra patvarios, lengvai skalbiamos ir puikiai atrodo. Medvilnė lengvai dėvisi, lengvai nesusiraukšlėja ir yra palyginti atspari blukimui, o tai yra dažna problema žmonėms, mėgstantiems ryškias spalvas.

Pertvarkyti šventinį stalą

Nesijaudinkite dėl to, kaip atrodo jūsų stalas. Tiesiog išsirinkite staltiesę, atitinkančią jūsų temą, pavyzdžiui, raudoną, blizgančią ar tamsiai mėlyną, ir tai bus šventinis akcentas žiemai, o žalia, geltona ir pasteliniai tonai - pavasariui. 

Jei nenorite keisti staltiesės, žaiskite su takeliais. Spalvingas kilimėlis jūsų šventei suteiks subtilaus, pakylėjančio akcento, o padėkliukus galite rinktis prie staltiesės. Išvaizdą papildykite keliais akcentais: žvakidėmis, statulėlėmis ar tiesiog dekoratyviniu vaisių dubeniu.

Jei ieškote staltiesės šventiniam stalui, ieškokite prabangiau atrodančių audinių, pavyzdžiui, natūralaus blizgesio (satino) arba unikalių pynimų. Ieškokite sodrių, natūralių atspalvių. Nes jie visada atrodo šventiškiau, prabangiau ir išsiskiria iš kitų. Mėgaukitės žaidimu, kurį suteikia tekstilė, ir sukurkite naują savo stalo įvaizdį! Visas prekes rasite Savashome.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.