Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Ar spalva turi įtakos įsigyjant prekes?

2022 02 03

Spalvos ir jų pasirinkimas yra labai svarbus akcentas kiekvieno iš mūsų gyvenime. Būtina pastebėti tai, kad klausiant žmogaus, kokia yra pati mėgstamiausia jo spalva - išgirsime skirtingus atsakymus. Be jokios abejonės, būtina pastebėti tai, kad mėgstamiausia įvardyta spalva, nereiškia, kad ji dominuoja ir mūsų aplinkoje. Tarkime, jums labai patinka raudona ir ją įvardijate kaip savo favoritą. Tačiau, tai tikrai nereiškia, kad jūsų namuose viskas bus tik šios spalvos. Anaiptol, taip tikrai nėra. Labai dažnai patinkanti spalva yra pasirenkama kuriant išskirtinius akcentus. Jeigu jūsų namuose yra kuriamas klasikinio stiliaus interjeras, o jums patinkanti spalva yra itin ryški ir sodri, tikėtina, kad detalių atspindinčių ją nebus pasirenkama labai daug arba jos bus priskiriamos tam tikroms baldų kategorijoms, jų akcentams. Šie pasirinkimai turi derėti tarpusavyje ir kurti darnią, bendrą visumą. 

Be jokios abejonės, puikiai žinome tai, kad kiekviena spalva kažką reiškia. Tarkime, mūsų minėta raudona labai dažnai asocijuojasi su meile, aistra, energija, jauduliu. Kita vertus, tokia spalva kaip violetinė simbolizuoja dvasingumą, karališkumą, kilnumą ir panašius apibūdinimus. Taigi, rinkdamiesi tam tikrus interjero akcentus, būtinai atsižvelgti ir į galimas reikšmes. Žinoma, pojūtis vienai ar kitai spalvai ne visuomet gali būti vienodas, tačiau, paprastai, daugiau ar mažiau jie visgi dominuoja.

Be jokios abejonės, spalvos yra labai svarbios, tuomet kai kalbame apie vienos ar kitos prekės pasirinkimą. Puikiai suvokiame tai, kad pastarosios yra ne tik itin svarbi dalis kuriant stilių erdvėje, tačiau ir atspindi tam tikras mūsų pačių savybes, pojūčius, nuotaikas, emocijas ir pan.

Be kita ko, ne visuomet spalvos jos turi būti ryškios ir sodrios. Galbūt šioje erdvėje jums būtų kur kas priimtinesni pasteliniai deriniai, tokie kaip “Shale grey”, “Rose stripes” ar “Ash rose” bei dar ne vienas kitas.

Be jokios abejonės, spalvos yra labai svarbios ne tik tuomet, kai kalbame apie miegamojo erdvę. Šiuo klausimu galime paminėti ir ne vieną kitą tekstilės gaminį, kuris yra naudojamas kuriant virtuvės, vonios kambario, svetainės ar kitos zonos interjerą. SAVASHOME siūlo jums pasižvalgyti po turimą ne tik patalynės komplektų, tačiau ir vonios aksesuarų, interjero dekoracijų, audinių asortimentą.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.