Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kai esate svečias: etiketas ir puoselėjimas

2023 12 06

Dedame visapusiškas pastangas, kad būtume sąmoningesni, o tai reiškia, kad geriname ne tik savo namus, bet ir manieras. Nors yra daug vadovų, kaip būti puikiu šeimininku ar šeimininke, pastebėjome, kad trūksta aiškumo dėl svečių etiketo.

Atneškite dovaną

Šis pirmasis patarimas yra nediskutuotinas. Visada norisi atnešti mielą dovanėlę, kad įvertintumėte šeimininko svetingumą. Geriausia stengtis dovaną suasmeninti - ir ji nebūtinai turi būti ekstravagantiška! Tam puikiai tiks kvapni žvakė, pledukas ar patalynės kompletas kuriuos galite rasti Savashome elektroninėje parduotuveje.

 

Bendraukite

Kalbant apie bendravimą, norėtumėte būti atsargesni ir suteikti šeimininkui visą su jūsų viešnage susijusią informaciją. Tai reiškia, kad informuokite šeimininką apie atvykimo datą ir laiką, taip pat apie tai, kiek laiko planuojate likti jo namuose. Atskleiskite visus mitybos apribojimus ar svarbias alergijas - nepadarykite šeimininkui staigmenų!  Jei planuojate, kad namuose bus lankytojų, būtinai prieš tai viską gerai aptarkite. Galiausiai pasirūpinkite, kad šeimininkas galėtų lengvai su jumis susisiekti - tiek prieš vizitą, tiek jo metu.

Padėkite

Būdami svečiuose sąmoningai stenkitės padėti. Šeimininkas gali atsisakyti jūsų pasiūlymo, bet visada turėtumėte paklausti, ar galite padėti ruošti maistą, serviruoti stalą ir (būtinai) išplauti indus po valgio. Šie paprasti gestai privers šeimininką norėti, kad dažniau atvažiuotumėte į svečius.

Laikykitės namų taisyklių

Vos atvykę pasiteiraukite šeimininko apie viską, ką turėtumėte žinoti apie namų taisykles. Tada įsitikinkite, kad jų laikotės visą viešnagės laiką! Ar jūsų šeimininkas mėgsta nusiauti batus prie įėjimo durų? Jei taip, laikykitės šio pavyzdžio. Ar visi labai anksti keliasi į darbą ir mokyklą? Gerbkite jų poreikį miegoti ir užmigdykite save išvakarėse priimtiną valandą. Paprasčiausiai būkite dėmesingi ir taip parodykite pagarbą šeimininkui.

Pasirūpinkite savo užimtumu

Geras svečias žino, kaip save užimti, todėl įsitikinkite, kad turite planų kiekvienai dienai ir nesikliaujate vien tik šeimininku, kuris sudarys jūsų viešnagės planą. Geriausia praktika - apsilankymo pradžioje ir kiekvieną rytą registruotis pas šeimininką ir derinti planus. Įsitikinkite, kad esate viename lape ir prisijungiate prie šeimininko, kai tikimasi. Suplanuokite keletą savarankiškų veiklų, kad šeimininkas turėtų laiko atlikti visas asmenines pareigas.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.