Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kiekvienuose namuose turėtų būti čiužinio apsauga

2021 11 09

Kiekvienuose namuose turėtų būti čiužinio apsauga

 

Miegamasis yra vieta, kuriame praleidžiame bemaž trekšdalį savo gyvenimo, o kartais ir dar daugiau. Įprasta manyti tai, kad suaugęs žmogus miegui turi skirti bent 8 valandas per parą tam, kad organizmas galėtų tinkamai pailsėti. Be jokios abejonės, miegas yra labai svarbus jau nuo pat pirmos gyvenimo dienos. Kūdikiai ir vaikai turi miegoti kur kas ilgiau, nes tuo metu jų organizmas vystosi ir auga sparčiausiai. Tad bent 10 valandų miegas jiems yra neabejotinai reikalingas. Kiekvienas puikiai suvokiame tai, kad švari ir tvarkinga miego aplinka yra vienas iš esminių veiksnių, kurie lemia gero miego kokybę. Tad pasirūpinti šia namų ruošos dalimi yra neišvengiama. Verta pastebėti tai, kad miegamasis yra vieta, kurioje siekiame pailsėti ir atgauti jėgas. Nors atrodo, kad į šią erdvę įžengiame atlikę visus būtinus asmens higienai veiksmus, tai nereiškia, kad vietoje, kurioje miegate, nesikaupia nešvarumai. Jie susidaro natūraliai ir jų išvengti neįmanoma. Tačiau, kad pastarieji netaptų pavojingi, būtina laikytis atitinkamų švaros taisyklių. Vienas iš puikiausių būdų tai padaryti yra čiužinio apsauga. Kad ir kaip prižiūrėtumėte savo lovos čiužinį, tikrai ne visuomet pavyksta jį apsaugoti nuo įvairiausių nešvarumų ar dėmių. Tad galima teigti, kad čiužinio apsauga yra tartum papildomas sluoksnis lovoje, kuris tinkamai gali pasirūpinti tuo, kad Jūsų miego aplinka išliktų švari, o pats čiužinys tarnautų ne vienerius metus. 

 

 

SAVASHOME internetinėje parduotuvėje taip pat galima rasti šią itin puikią ir praktišką prekę. Čiužinio apsauga “Soft touch” leis jums mėgautis švaria ir malonia miego aplinka be jokių nešvarumų.

Čiužinio apsaugą galite rasti čia: https://www.savashome.lt/ciuzinio-apsauga-soft-touch.

 

 

 


 

Ši čiužinio apsauga yra pagaminta iš 100 procentų silikonizuoto poliesterio pluošto. Be kita ko, galima pasirinkti iš tokių išmatavimo variantų kaip: 160x200 cm ir 180x200 cm. Tai universalūs dydžiai, kurie tinka standartinių pločių lovų čiužiniams. Verta pastebėti tai, kad jų priežiūra yra labai ne sudėtinga. Ją galima skalbti skalbimo mašinoje, +60 laipsnių vandens temperatūroje tam, kad būtų sunaikintos visos joje susikaupusios bakterijos ir atsiradę nešvarumai. SAVASHOME čiužinio apsaugos yra sertifikuotos pagal Hohenshtein Institute Oeko - Tex class 1 reikalavimus ir pagamintos Lietuvoje. Tad jų kokybe abejoti tikrai neteks. 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.