Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kokybiškos patalynės garantas

2021 06 27

Nors gyvename ir ne pačiame karščiausiame krašte, turime itin karštas vasaras, kurių metu temperatūra, net naktį gali siekti +30 C laipsnių. Tvyrant karštam orui vis sunkiau užmigti ar gerai išsimiegoti, tačiau šią problemą nesunku išspręsti pasirinkus tinkamus patalynių audinius. Vienas pagrindinių aspektų, ko turėtumėte ieškoti vasariškoje patalynėje yra geras laidumas orui, kuris neleis jaustis pataluose it pirtyje.

Vienos kokybiškiausių ir geriausiai pritaikytų audinių miegui karštyje yra medvilnė ir linas. Būtent jie yra austi iš natūralių pluoštų (medvilnė iš medvilnės, o linai – iš linų augalo), kurie ne tik puikiai kvėpuoja, bet ir yra raktas norint išlikti vėsiam visą naktį.

Daugumos mylimas ir naudojamas medvilninis pluoštas puikiai tinka patalynėms naudojamoms vasarą. Pluoštas pasižymi ne tik puikiu laidumu orui, bet ir labai gerai sugeria drėgmę, yra minkštas, švelnus ir malonus kūnui. Medvilnės audinys yra patvarus ir ilgaamžis, atlaikantis daugybę skalbimų, bet tuo pačiu neprarasdamas savo savybių. Tad jei nusprendėte pasirinkti medvilninę patalynę vasarą, svarbiausia atkreipti dėmesį, kad jos audinys būtų plonas, lengvas ir leistų laisvai judėti net ir miego metu.

Nuo gausos puikių medvilnės savybių neatsilieka ir linas. Būtent jis turi natūralių vėsinimo savybių, puikiai kvėpuoja ir yra antimikrobinis audinys. Lino patalynė veikia kaip natūralus temperatūros reguliatorius ir izoliatorius, kas reiškia, kad miegodami lino pataluose vasarą Jūs vėsinatės, o žiemą – šildotės. Linai idealiai tinka, jeigu miegate su partneriu, kadangi prisitaiko prie Jūsų skirtingų kūno temperatūrų palaikant tobulą balansą. Taip pat, tai vienas stipriausių gamtos pluoštų, kuris puikiai atlaiko skalbimus bei laikui bėgant tampa tik švelnesnis.

Vieni populiariausių ir kokybiškiausių patalynių pasirinkimų vasarai: ryški ir egzotiška lininė patalynė „Linen yellow“, metų gaiva kvepianti patalynė „Spring“ ir natūralumu dvelkianti lininė patalynė „Linen sepia“.

  

Visos SavasHome rekomenduojamos patalynės pagamintos Lietuvoje ir yra sertifikuotos pagal Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. Visa SavasHome produkcija sukurta vadovaujantis aukščiausiais reikalavimais, kurie užtikrina ne tik patį kokybiškiausią, bet ir ramiausią bei saugiausią mūsų klientų poilsį visais metų laikais.

 

 

 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.