Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kas sukuria prabangą miegamajame?

2023 10 20

Naktiniai staliukai puošiami garsiausių pasaulio menininkų darbais, o miegamuosiuose dominuoja prabangūs ir brangūs apdailos elementai. Tačiau atsigulus į lovą visa tai netenka prasmės. Naudokitės ja atsargiai ir atsakingai. Juk nėra geresnio jausmo už minkštą kaip debesis lovą, kurioje tvyro švelnūs audiniai ir gaivūs kvapai. Kas to nenorėtų? Štai keletas patarimų, kaip išsirinkti patalynę, kuri suteiks jūsų miegamajam klasės.

Audinys - kas svarbu?

Kokybė atlieka svarbų vaidmenį kuriant prabangos pojūtį. Nes prabanga - tai visada aukščiausia kokybė, nesvarbu, ar tai būtų desertas, ar sportinis automobilis. Tai taikoma ir patalynei, kokybę visų pirma rodo audinys. Šilkas, kašmyras - daugelis iš mūsų žino, kad tai brangūs audiniai, tačiau dėl savo savybių jie ne itin tinka patalynei. iš tiesų natūrali medvilnė leidžia orui laisvai cirkuliuoti, Ji puikiai tinka miegui, nes sugeria drėgmę ir be papildomų pastangų išlaiko minkštumą ir švelnumą. Tai reiškia, kad visada galėsite patogiai išsimiegoti. Tačiau atrodo, kad medvilnė ir prabanga miegamajame yra nesuderinami dalykai. Bet ar tikrai taip yra?

Atsakymas yra satinas. Tai medvilnės pluoštas, kuris mažai ką bendro turi su pačia medvilne ir dažnai siejamas su prabanga. Šį paradoksą lemia netradicinė satino išvaizda. Ypatingas pluoštų audimo būdas sukuria itin lygų, glotnų ir blizgų paviršių, kuris retai pasitaiko tradiciniuose medvilniniuose audiniuose. Vadinamasis atlasinis pynimas sukuriamas audžiant įstrižai. Ši technologija užtikrina ne tik puikią išvaizdą, bet ir audinio tvirtumą: satinas yra labai tankus pluoštas, todėl yra tvirtas ir ilgaamžis. Satinas taip pat "paveldi" visas puikias miegamosios medvilnės savybes.

Kas yra satinas?

Satinas - tai medvilninis audinys, pagamintas naudojant specialią audimo techniką. Tai tankus, bet subtilus pynimas, o sviesto technologija suteikia jam blizgumo. Satinas pasižymi natūraliu blizgesiu ir lygiu, tolygiu paviršiumi su tobulai suderintais įstrižais siūlais.

Audimo sudėtingumas naudojamas ne tik audinio tekstūroje, bet ir rašte. Kurkite raštus be papildomo dažymo keisdami siūlų kryptį. Tai vadinamasis žakardinis atlasas, kuris dažnai sutinkamas klasikiniu stiliumi įrengtuose miegamuosiuose. Žakardinis atlasas dažnai būna dryžuotas, o kartais audžiamas kvadratais, stačiakampiais ar kitais raštais.

Minkštas, lygus paviršius sukuria slidumo pojūtį. Todėl satino patalynė pasižymi vėsinančiu poveikiu ir puikiai tinka vasarą. Satiną lengva lyginti ir jis nesiraukšlėja, todėl jį lengva prižiūrėti. Tai viena iš priežasčių, kodėl satino patalynė tokia populiari viešbučiuose ir SPA centruose. 

Sintetinis ar natūralus satinas?

Satinas nėra storas audinys, tačiau yra labai tvirtas. Glaudžiai išaustos gijos užtikrina, kad audinys išlaikytų savo formą, spalvą ir tekstūrą. Nesvarbu, kiek kartų jį skalbsite, satino tekstūra nepasikeis. Audinio blizgesys nesikeičia, o tekstūra yra patogi. Ir natūralus, ir sintetinis atlasas pasižymi šiomis savybėmis, tačiau skirtumai tarp audinių yra dideli. 

Natūralaus medvilninio satino patalynė pasižymi puikiomis savybėmis, apsaugančiomis nuo perkaitimo ir užtikrinančiomis patogų bei ramų miegą. Sintetinis atlasas, kuris atrodo prastesnės išvaizdos, nepraleidžia oro ir blogai sugeria drėgmę, todėl dauguma žmonių patiria prakaitavimą, neramų miegą, šlapią ir šaltą patalynę ir kitus nemalonius pojūčius, visiškai netinka prabangiam miegui! Todėl visada atkreipkite dėmesį į etiketę ir rinkitės tik aukštos kokybės natūralaus satino patalynę.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.