Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kodėl vis daugiau žmonių renkasi paklodes su guma?

2021 11 09

Neabejotinai galima teigti, kad lovos zona miegamajame yra pati svarbiausia. Joje mes praleidžiame daugiausiai laiko. Tai vieta, kurioje siekiame pailsėti po sunkių dienos darbų, atitrūkti nuo aplinkiniame pasaulyje iškilusių rūpesčių ar kitų įvairių nemalonumų. Tik tinkamas poilsis leidžia pasijusti laisvai ir suteikia galimybę bent trumpam atsipalaiduoti. Miegas žmogaus organizmui yra labai svarbus. Jo metu yra atkuriamos svarbiausios organizmo gyvybinės funkcijos. Kūnui privalu pailsėti ne tik fiziškai, tačiau ir iš vidaus. Kad būtų galima tinkamai tai padaryti, labai svarbu pasirinkti ir pasiruošti vietą tai atlikti. Žinoma, kalbama apie lovą. Ji yra baldas, kuris sujungia miego zoną. Tik jos tikrai nepakanka. Tam, kad aplinka suformuotų vieną bendrą, darnią visumą būtina pasitelkti ir lovoje reikalingus aksesuarus. Joje yra būtina pagalvė ir antklodė, jų užvalkalų komplektas ir žinoma paklodė. Ji yra labai svarbi, nes tiesiogiai sąveikauja su visu kūnu. 

Pripažinkime tai, kad miego metu, vartantis dažna problema tampa paklodės nuslinkimas iš po kūno apačios. Ji gali atsidurti lovos viduryje ar net kojūgalyje. Tai yra labai nemalonu. Kad taip neatsitiktų, sukurta puiki išeitis - paklodės su guma. Jos ne tik, kad tvirtai apgaubia lovos pagrindą ir čiužinį nekeisdamos padėties Jums judant, tačiau ir suteikia lovai elegantiškos išvaizdos. Paklodės su guma šiuo metu yra vienas iš populiariausių pasirinkimų. Šis gaminys yra lengvai prižiūrimas, jo nereikia lyginti lygintuvu, o kas yra labai svarbu, kad gulint nesusiformuoja jokios audinio raukšlės. Tad paklodės su guma visuomet atrodys tvarkingai, lyg lova būtų ką tik paklota. 

 

 

SAVASHOME nori jums pasiūlyti pasižvalgyti po sukurtą platų paklodžių su guma asortimentą, kurį galite rasti https://www.savashome.lt/paklodes. Parduodamos tik aukščiausios kokybės, Lietuvoje pagamintos prekės. Kiekvienas lengvai gali rasti tai, ko ieško. Jos gali būti pagamintos iš drobės audinio. Tai tokios prekės kaip paklodės su guma “Forest”, “Dark purple”, “Anthracite”.

 

 

Taip pat siūlomas ir medvilnės paklodžių su guma spektras. Tai prekės “Ivory”, “Imperial”, “Rose”, “Anthracite”, “Grey”, “Brown”, “White”, “Yellow”, “Blue”.

 

 

Be kita ko, miegamajame prabangią aplinką gali padėti sukurti ir satino medžiagos paklodės su guma “Moss green”, “Ash rose”, “Citron”, “Mauve”.


 

 

Šias ir dar daugiau paklodžių su guma galite rasti savashome.lt internetinėje parduotuvėje. Tegul Jūsų miegamasis prisipildo naujos gyvybės ir žavi jus savo patrauklia išvaizda ir maloniais pojūčiais. 

 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.