Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Sukurkite jaukumą namams su stalo padėkliukais

2021 11 09

Sukurkite jaukumą namams su stalo padėkliukais

 

Kiekvienas neabejojame, kad kasdien visai šeimai bent trumpam susėsti prie bendro stalo yra labai malonu. Tarkime, tai galima padaryti vakarieniaujant ar pusryčiaujant. Gera pasidalinti su kitais numatytais arba jau atliktais darbais, perduoti patirtus įspūdžius, pamąstymus. Niekas negali paneigti to, kad kaip ten bebūtų pats stalas ir jo apipavidalinimas šiuo klausimu yra labai svarbus. Jeigu stalas nebus patrauklios išvaizdos, natūralu, kad jis neskatins ten kuo dažniau atsisėsti, o tuo labiau ilgiau pabūti. Tad kyla klausimas, kaip stalą paversti tokia erdve, kurioje būtų gera būti? Atsakymas yra labai paprastas. Šiems veiksmams atlikti tikrai nereikia daug. Puiki išeitis kasdieniam stalo serviravimui ir dekoravimui yra padėkliukai. 

 

 

Pastarieji, gali būti pačių įvairiausių tipų: pinti, dekoratyviniai, skirti kavos ar arbatos puodeliams, indų serviravimo ir dar daugelis kitų. O ką jau ir kalbėti apie tai, kokie yra galimi jų audinių pluoštai, spalvos ir formos. Pasirinkimo asortimentas kiekvieno norams yra labai platus. 

 

 

Stalo padėkliukai yra ne tik puiki stalo dekoravimo, serviravimo priemonė, tačiau jie ir labai praktiški. Pastarųjų dėka stalo paviršius gali būti apsaugotas nuo galimų pažeidimų, be kita ko, užtikrinama švari zona aplink esančius indus ir įrankius. SAVASHOME internetinėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti išskirtinio žavesio ir praktinę paskirtį turinčius lino medžiagos stalo padėkliukus “Linen royal blue” ir “Linen black”.

 

 

Visą tai galite rasti čia: https://www.savashome.lt/staltieses/linines-staltieses. Užsukus išvysite nuostabaus grožio stalo padėkliukus ir ne tik. Būtent SAVASHOME lino audinio padėkliukai stalui, pasižymi tvirtumu ir tamprumu. Verta pastebėti tai, kad greta lino audinio sudėtyje esantis poliesteris neleidžia medžiagai susiglamžyti ir padeda jai išlaikyti stabilią pradinę formą. Verta pastebėti tai, kad šie padėkliukai yra pagaminti Lietuvoje, tad jų kokybe neteks abejoti. 

 


Įprastai, parduodamus komplektus sudaro 4 vienetai vienodos spalvos ir formos stalo padėkliukai. Jų išmatavimai yra 30x45 cm, tai labai universalus dydis. Be kita ko, verta atkreipti dėmesį ir į jų priežiūrą. Siekiant išsaugoti audinio pluošto struktūrą ir ilgaamžiškumą, skalbimo metu nerekomenduojama naudoti baliklių ar kitų itin agresyvių skalbiklių. Žinoma, reikėtų vengti ir džiovyklės naudojimo. Audinys nėra storo pluošto, tad savaime išdžiūsta labai greitai ir juo galima naudotis vėl ir vėl. 

SAVASHOME padėkliukai Jūsų stalui suteiks elegancijos ir išskirtinės prabangos pojūtį. Jie yra ne tik išskirtinė interjero detalė, tačiau gali ir lengvai jį praturtinti, nes yra lengvai derinama su kitais aksesuarais.  

 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.