Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Viskas apie „My Senso“ namų kvapus

2020 11 24

Kiekvieni namai turi savitą kvapą. Kai įeiname į namus, iškart atkreipiame dėmesį, juose malonus kvapas, ar ne: kvepia skalbiniais, gaminamu maistu ar juose dvelkia savitu namų kvapu. Nieko nėra maloniau, kaip išgirsti pagyras apie gerą namų kvapą iš atėjusių svečių. Na, o jei kvapas silpnas arba tiesiog norisi jį pakeisti, visada galima išmėginti kvapų difuzorius. SAVAS home el. parduotuvėje rasite net 6 skirtingus namų kvapus. Itališki ,,My Senso” linijos kvapai pasižymi itin ilgai, net iki 3 mėnesių stipriai išliekančiu kvapu.


Savashome siūlo namų kvapus ,,My Senso” šia linija buvo siekta gamtos kvapus perteikti patalpai kuo natūralesniu aromatu, kad jis taptų artimas namų aplinkai. Pagrindinis šių difuzorių pranašumas prieš kitus yra lengvumas ir paprastumas, kurie pavers namų ar SPA aplinką jaukia ir artima kiekvienam. SAVAS home nerasite sunkių, intensyvių vakaro kvapų kurie erzintų ir negalėtumėte atsipalaiduoti skaitant knygą ar bendraujant, o miegant įsiskaudėtų galvą, tačiau tikrai rasite pakankamai įmantrių, tokių, kaip lino puro, ar kitų, kurie yra pakankamai reti rinkoje, tad svečius tikrai nustebins. Todėl buvo pasirinkti šeši raminantys, tačiau labai skirtingi kvapai: white flower, lemon grass, lino puro, green tea, acqua bei orange.

Šių kvapų tikrai galite rasti ir spa, masažo salonuose, nes jie tonizuoja, atpalaiduoja bei ramina. White flower, lemon grass, bei lino puro yra labiausiai raminantys, nes neturi itin išsiskiriančių rūgščių, saldžių ar aitrių kvapo sudedamųjų dalių. Jų pagrindas yra augalai ir gaivos dvelksmas iš gamtos, kuris jus užburs ir leis pasimiršti net po įtemptos dienos. 


Pasauliniu mąstu vertinami ,,My senso” suteiks namams įdomesnio kvapo, ypač jei pasirinksite tokius, kaip orange, green tea ar acqua. Šie kvapai itin dažnai išgaunami eterinių aliejų pagalba, tad puikiai tiks tiems, kurie nori eterinių aliejų aromatą išlaikyti nuolat. 

Bet kuriame kambaryje tiksiantis ,,My senso“ oro difuzorius išsiskiria ne tik gaiviais kvapais, bet ir modernia savo išvaizda. Šviesus, matinis buteliukas, stilingai papuoštas mediniu kamšteliu tiks net įmantriausiame interjere. Medinės lazdelės įdedamos pasirenkamai pagal kvapo stiprumą – kuo daugiau lazdelių, tuo stipriau bus skleidžiamas kvapas. Šviesaus medžio kamštelio detalė tiks tiek šviesiame, tiek tamsiame patalpos fone. Šalia kvapo buteliuko galite derinti skirtingų atspalvių matinio stiklo vazas, nuotraukų rėmelį, taip pat ir panašaus medžio atspalvio interjero detales. Drąsiai kvapų difuzorių galite padėti ant naktinio stalelio, šalia televizoriaus, ant palangės ar vonios kambaryje – kvapo stiprumą reguliuojate jūs, o interjere difuzorius atrodys puikiai. 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.