Ieškoti pagal kategoriją
Prekių krepšelis

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje. Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Žvakės

Žvakės

Namų aplinką galima pagyvinti ne tik estetiškai sudėliojus namų interjerą, bet ir paskleidus malonų kvapą juose. Gaivus kvapas Jums bei Jūsų svečiams sukels ne tik šypseną veide, bet ir pagerins nuotaiką bei leis pamiršti po dienos suvargusį kūną. SavasHome magiškas žvakių kvapas ir išskirtinis dizainas yra raktas į elegantišką ir jaukią namų atmosferą.

Žvakės kvapai suteikia galimybę susigražinti pačias brangiausias akimirkas: iškylą su šeima, mėgstamiausią kelionę į kalnus ar vos pražydusį močiutės sodą vaikystės kaime. Mūsų uoslė – tai vienas stipriausių mūsų turimų ryšių su prisiminimais.

Pasirinkus natūralaus palmių vaško ar itališkąsias „My Senso” žvakes investuosite ne tik į save, bet ir į savo artimuosius. Mūsų siūloma produkcija gali tapti puikia dovana sau ar Jūsų mylimajam. Svaiginantys žvakės kvapai įneš naujovių į Jūsų gyvenimą pagerindami nuotaiką bei apipindami magiškais prisiminimais.

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

Kuo ypatingos „My Senso“ žvakės?

Itališkos „My Senso“ žvakės dvelkia ne tik išskirtine elegancija, bet ir itališka kokybe. Investavę į „My Senso“ žvakes užsitikrinate ilgalaikį malonumą, kadangi žvakių degimo laikas siekia iki 40-45 val. Rinkitės iš nuostabių kvapų ir susikurkite magišką namų aplinką, kuri padės pagerinti nuotaiką, sumažins nerimą, nuovargį ar kovą su vienišumu.

Esu jautrus kvapams, kokias žvakes rinktis?

Žmogui jautriai reaguojančiam į kvapus, nereikėtų rinktis žvakių, kurios pasižymi aitriais ar stipriais aromatais. Apsipirkinėjant internetu, atkreipkite į žvakių sudėties aprašymus. Kokie kvapai Jums malonūs? Kokie kvapai Jūsų neerzina? Vis dėl to, jeigu nenorite rizikuoti, tačiau trokštate patirti žvakių sukuriamą jaukumo jausmą, rekomenduojame rinktis SavasHome rankų darbo žvakes. Šio tipo žvakės yra ne tik 100% natūralaus palmių vaško, bet ir savyje turinčios 0% parafinų, parabenų bei eterinių aliejų/spiritinių kvapiklių, kas paverčia žvakes bekvapėmis, tačiau itin jaukiomis ir elegantiškomis Jūsų namų puošmenomis.

Kodėl rankų darbo žvakės?

SavasHome rankų darbo žvakės yra pagamintos iš 100% natūralaus palmių vaško. Žvakės dvelkia ypatinga elegancija bei kokybe nuo pradžios iki pabaigos. Kiekviena žvakė apipinta ypatingu kruopštumu ir meile, kad užtikrintų jaukumą Jūsų namams. Rankų darbo žvakės savyje neturi parafino, parabenų ar eterinių aliejų/spiritinių kvapiklių, tad puikiai tiks jautrią uoslę turintiems asmenims ar tiesiog ieškantiems elegantiškos namų puošmenos.

Kodėl turėčiau įsigyti žvakę savo namams?

Niekas taip nepagyvina namų aplinkos, kaip tinkamai ir estetiškai sudėliotas namų interjeras bei malonus kvapas juose. Juk būtent gaivus kvapas suteikia ne tik šypseną mūsų veide, bet ir pagerina nuotaiką bei leidžia pamiršti po dienos suvargusį kūną. Kvapai gali turėti teigiamą poveikį nuotaikai, streso sumažinimui, miego stiprinimui ar net pasitikėjimui savimi ugdymui.
Įkvėpti kvapai patenka į smegenis, kuriose neurologinis poveikis gali pakeisti mūsų nuotaiką ar sugražinti tam tikrus, mums svarbius prisiminimus. Mūsų uoslė – tai vienas stipriausių mūsų turimų ryšių su prisiminimais. Tam tikras žvakės kvapas gali mums sugražinti brangias akimirkas su šeima, mėgstamiausią kelionę į kalnus ar priminti vos pražydusį močiutės sodą vaikystės kaime.