Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

5 paprasti ritualai, padedantys išmokti mylėti rytus

2023 12 06

Rytai gali būti kaip stebuklas, jei žinote, kaip sukurti teigiamą pradžią savo dienai. Naują dieną gali paversti įkvepiantys ir pilni energijos, jei į savo rytines rutinas įtrauksite šiuos tris paprastus ritualus. Šiandien daugelis žmonių susiduria su iššūkiu atsikelti ryte ir pradėti dieną su energija bei pozityvumu. Žinome, kad kartais gali būti sunku išlipti iš lovos (ypač jei miegate su "Savashome") todėl kreipėmės į sveikatos ekspertę Oliviją Banes, kad ji pamokytų, kaip pamilti rytus. Mums ši rutina pasirodė tokia gaivi, kuria pasidalinsime šitame straipsnyje. Yra keletas paprastų ritualų, kurie padės jums mylėti rytus ir pradėti dieną. Štai penki lengvai įgyvendinami ritualai, kurie padės jums išmokti mylėti ryto šviesą.

1. Lengvi ir visaverčiai pusryčiai

Olivija Banes pataria kokius maisto produktus reikėtų rinktis rytais: 

Rytais mėgstu puodelį "Traditional Medicinals" skrudintų kiaulpienių šaknų arbatos. Kiaulpienės yra vienas mėgstamiausių mano augalų, o man, kaip žolininkei, patinka, kad jos švelniai palaiko virškinimą. Jei noriu dar labiau sustiprinti imunitetą, užplikysiu kiaulpienių arbatos ir į ją įbersiu šiek tiek čagos grybų.

Pusryčiams pasirūpinu kokybiškais riebalais, angliavandeniais ir baltymais. Mėgstu gydomuosius kokteilius - labiau dėl gydymo nei dėl skonio. Naudoju skirtingus maisto produktų derinius, priklausomai nuo to, ko reikia mano organizmui: kopūstus, kokosų aliejų, špinatus, uogas, mirkytas chia sėklas, kefyrą, avižas, migdolų pieną, bananą, linų sėmenis, ežiuolės tinktūrą - viską, ką turiu po ranka.

Kiti mano mėgstamiausi pusryčiai - dubenėlis kitchari su kiaušiniu, kalendros pesto ir trupučiu kokybiško žole maitinto sūrio. Kičari gaminu visai savaitei, didelį dubenį laikau šaldytuve, kad kiekvieną rytą galėčiau lengvai jį pašildyti.

2. Bet kokiu įmanomu būdu įtraukite gamtą į rytą

Kai oras gražus, mėgstu sėdėti lauke basomis kojomis žolėje ir gurkšnoti karštą vandenį su citrina, obuolių actu, šeivamedžio uogomis, imbieru ir rožių arba ežiuolės tinktūra.

Jei oras nėra idealus, gamtą pažįstu kūrybingiau - su žolelių arbata, duše kabančio džiovinto eukalipto garais arba rožėmis prisotintu drėkinamuoju veido aliejumi. Sąmoningas gamtos įtraukimas į mano rytinį ritualą padeda man sulėtinti tempą ir pajusti įkvėpimą.

3. Lengvas rytinis fizinis aktyvumas:

Sportas ne visada reiškia sunkius treniruotes. Šiltas ryto pasivaikščiojimas ar lengva ryto mankšta gali būti puikus būdas pažadinti kūną ir sielą. Fizinis aktyvumas padeda pagerinti nuotaiką, padidina energijos lygį ir skatina sveikatą.

4. Planavimas ir tikslų nustatymas:

Ryte svarbu suvokti, ką norite pasiekti šiandien. Sukurkite trumpą sąrašą užduočių arba nustatykite savo tikslus. Tai padės jums nukreipti savo energiją į tai, kas svarbu, ir suteiks jums motyvacijos siekti savo tikslų.

5. Paklausykite muzikos

Pabudus gali būti sunku atsikelti ir pradėti dieną. Tačiau, jei paskirsite keletą minučių klausymuisi savo mėgstamos, įkvepiančios muzikos, tai gali padėti jums pereiti nuo miego būsenos prie energingos dienos pradžios. Sukurkite grojaraštį su savo mėgstamais kūriniais, kurie jums suteikia geros nuotaikos. Klausydamiesi muzikos rytais galite suteikti savo dienai ne tik skambesio, bet ir prasmės. Nepriklausomai nuo to, ar pasirenkate ramų, ar energingą skambesį, muzika gali tapti jūsų ryto drauge, praskaidrindama ir įkvepiant kiekvieną dienos akimirką.

Šie paprasti ritualai gali padėti jums atrasti grožį ir pozityvumą kiekviename rytme. Nepamirškite, kad pakeisti savo požiūrį į rytus reikia laiko, tačiau šie ritualai gali tapti jūsų kasdienybės dalimi ir padės išmokti mylėti kiekvieną naują dienos pradžią.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.