Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kas yra satinas: Nuostabi medžiaga su švytėjimo ir švelnumo savybėmis

2021 06 08

Kai pagalvoji apie satiną, dažniausiai išskirtiniai jo bruožai yra: nepriekaištingas blizgesys, minkštumas, malonus prisilietimas. Visos šios asociacijos, žinoma, yra labai tinkamos. Satinas labai stipriai veikia mūsų regos ir lytėjimo pojūčius. Jo teikiamų pojūčių intensyvumas gali nustebinti, nes pats yra labai subtilus.

Satinas yra nuostabi medžiaga, žinoma savo švytėjimo ir švelnumo savybėmis. Tai populiarus audinys, kuris dažnai naudojamas drabužių, lovatiesių ir kitų įvairių daiktų gamybai. Šis straipsnis paaiškins, kas yra satinas, kokie yra jo savybės ir kaip jį prižiūrėti.

Satinas yra išskirtinė medžiaga, pagaminta iš šilkinės arba poliesterio siūlo, su ypatingu audimo būdu. Jo paviršius yra blizgus, švelnus ir malonus prie kūno. Šatinas išsiskiria iš kitų medžiagų dėl savo švytėjimo efekto - jis atspindi šviesą ir suteikia drabužiams arba lovatiesėms elegantiškumo ir prabangos jausmą.

Viena iš satino savybių yra jo minkštumas ir švelnumas. Jis puikiai prisiliečia prie odos ir suteikia malonumą, kai apsigaubiate drabužiu arba kai atsiguliate į lovatiesę iš šatininės medžiagos. Šatinas taip pat yra gana lengvas ir plonas, todėl jis puikiai dengia kūną ir suteikia jums pojūtį, lyg apsirengtumėte švelniu debesimi.

Satino unikalumas taip pat glūdi jo aukšto kokybės ir prabangos įvaizdyje. Jis dažnai naudojamas išskirtinio dizaino suknelėms, rūbams ir liemenėms, taip pat patalynės komplektams. Satino spalvos yra ryškios ir gilios, suteikiančios drabužiams arba lovatiesėms prabangos ir elegancijos. Tai medžiaga, kuri padeda jums jaustis ypatingai ir išsiskirti iš minios.

Prižiūrėti satiną yra nesudėtinga, tačiau reikia laikytis tam tikrų taisyklių. Rekomenduojama jį skalbti rankomis arba naudoti švelnų skalbimo režimą skalbimo mašinoje. Taip pat svarbu vengti aukštos temperatūros, kaitinimo ir džiovinimo mašinoje, nes tai gali pažeisti satino audinį.

Išskirtinė namų interjero detalė

Satinas yra elegancijos sinonimas. Dėl blizgančios medžiagos jis ypač pritraukia kiekvieno susidomėjimą. Dėl blizgaus ir rafinuoto audinio jis yra pirmasis pasirinkimas namų ir miegamojo dekoracijoms. Iš satino gaminami įvairūs dekoratyviniai tekstilės gaminiai namams (patalynės komplektai, užuolaidos, pagalvių užvalkalai). Mūsų SAVAS home elektroninėje parduotuvėje galite rasti atrinktus satino audinius, iš kurių galėsite pasigaminti Jums pageidaujamus produktus. Natūralus 100% medvilnės satino audinys, kuris pasižymi savo jaukumu bei puikiu oro pralaidumu yra minkštas bei tvirtas.

Satino audinio privalumai

Tai nepaprastai populiarus audinys - ne tik dėl savitos klasikinės elegancijos. Tai taip pat ir dėl audinio funkcionalumo. Tai suteikia unikalią jutiminę patirtį - ji yra slidi ir šalta liečiant, taip užtikrinant aukštą šilumos komfortą karštomis dienomis. Štai kodėl tai yra puikus pasirinkimas ir tinka ne tik šaltomis ir niūromis žiemos naktimis, bet taip pat maloniai apgaubia ir šiltais vasaros vakarais. O tinkamai prižiūrint naudojimo trukmė bus ilgaamžė, satinas išlaiko blizgesį ir nepriekaištingą išvaizdą. Dar vienas privalumas, kad satinas yra higroskopinis – galintis sugerti drėgmę, gaminiai iš satino „kvėpuoja“ ir yra nepaprastai patogūs kasdieniame gyvenime. Audinys pritraukia mažiau dulkių erkučių, dulkių dalelių ir kitų elementų. Miegodami ant satino audinio, kvėpuosite grynu ir švariu oru. Tai yra neatsiejama privalumas tiems, kurie turi alergiją (hipoalergiški).Taigi satino audinys turi teigiamą poveikį kūnui – jis padaro odą švelnią, lygią ir elastingą.

Visumoj, satinas yra stulbinanti medžiaga, kuri suteikia prabangos ir švelnumo jausmą drabužiams, lovatiesėms ir kitoms gaminiams. Jo švytėjimas, minkštumas ir aukštas kokybės įvaizdis padaro jį ypatingu pasirinkimu tiems, kurie siekia elegancijos ir komforto. Įsigykite drabužį ar lovatiesę iš satininės medžiagos ir patirkite šio audinio nuostabumą savo kasdieniame gyvenime. 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.