Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kas yra satinas - švytėjimas ir švelnumas vienoje medžiagoje

2021 06 08

Kai pagalvoji apie satiną, dažniausiai išskirtiniai jo bruožai yra: blizgesys, minkštumas ir malonus prisilietimas. Satinas labai stipriai veikia mūsų regos ir lytėjimo pojūčius. Tai populiarus audinys, kuris dažnai naudojamas drabužių, patalynės ir kitų įvairių daiktų gamybai. Šis straipsnis paaiškins, kas yra satinas, kokios yra jo savybės ir kaip jį prižiūrėti.

Satinas yra išskirtinė medžiaga, pagaminta iš medvilnės arba poliesterio siūlo, su ypatingu audimo būdu. Jo paviršius yra blizgus, švelnus ir malonus prie kūno. Satinas taip pat yra gana lengvas ir plonas, todėl jis puikiai dengia kūną ir suteikia jums pojūtį, lyg apsirengtumėte švelniu debesimi.

Satino unikalumas taip pat glūdi jo aukšto kokybės ir prabangos įvaizdyje. Jis dažnai naudojamas išskirtinio dizaino suknelėms, rūbams ir liemenėms, taip pat patalynės komplektams. Satino spalvos yra ryškios ir gilios, suteikiančios patalynei ir drabužiams elegancijos. Tai medžiaga, kuri padeda jums jaustis ypatingai ir išsiskirti iš minios.

Priežiūra

Prižiūrėti satiną yra nesudėtinga, tačiau reikia laikytis tam tikrų taisyklių. Rekomenduojama jį skalbti rankomis arba naudoti švelnų skalbimo režimą skalbimo mašinoje. Taip pat svarbu vengti aukštos temperatūros, kaitinimo ir džiovinimo mašinoje, nes tai gali pažeisti satino audinį.

Išskirtinė namų interjero detalė

Satinas yra elegancijos sinonimas. Dėl blizgaus ir rafinuoto audinio jis yra pirmasis pasirinkimas namų ir miegamojo dekoracijoms. Iš satino gaminami įvairūs dekoratyviniai tekstilės gaminiai namams (patalynės komplektai, užuolaidos, pagalvių užvalkalai). Mūsų SAVAS home elektroninėje parduotuvėje galite rasti atrinktus satino audinius ir produktus. 

Satino audinio privalumai

Tai nepaprastai populiarus audinys - ne tik dėl savitos klasikinės elegancijos. Tai taip pat ir dėl audinio funkcionalumo. Tai suteikia unikalią jutiminę patirtį - ji yra slidi liečiant, taip užtikrinant aukštą šilumos komfortą karštomis dienomis. Štai kodėl tai yra puikus pasirinkimas ir tinka ne tik šaltomis ir niūromis žiemos naktimis, bet taip pat maloniai apgaubia ir šiltais vasaros vakarais. O tinkamai prižiūrint naudojimo trukmė bus ilgaamžė, satinas išlaiko blizgesį ir nepriekaištingą išvaizdą.

Dar vienas privalumas, kad satinas yra higroskopinis – galintis sugerti drėgmę, gaminiai iš satino kvėpuoja ir yra nepaprastai patogūs kasdieniame gyvenime. Audinys pritraukia mažiau dulkių erkučių, dulkių dalelių ir kitų elementų. Miegodami ant satino audinio, kvėpuosite grynu ir švariu oru. Tai yra neatsiejama privalumas tiems, kurie turi alergiją. Taigi satino audinys turi teigiamą poveikį kūnui – jis padaro odą švelnią, lygią ir elastingą.

Visumoj, satinas yra stulbinanti medžiaga, kuri suteikia prabangos ir švelnumo jausmą. Jo blizgesys, minkštumas ir aukštas kokybės įvaizdis padaro jį ypatingu pasirinkimu tiems, kurie siekia elegancijos ir komforto. Įsigykite satininę patalynę ar paklodę iš Savashome ir patirkite šio audinio nuostabumą savo kasdieniame gyvenime. 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.