Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kodėl vis daugiau žmonių renkasi kašmyrą?

2021 11 09

Kašmyro audinys yra prabangus ir ypatingas, kuris vis labiau patraukia žmonių dėmesį. Nors kašmyras yra brangesnis nei dauguma kitų audinių, jo unikalios savybės ir privalumai verčia vis daugiau žmonių rinktis šį išskirtinį audinį. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl kašmyras tampa populiarus pasirinkimas ir kaip jis gali praturtinti jūsų garderobą ir kasdienybę.

Kašmyras yra žinomas kaip išskirtinis audinys, audžiamas iš kašmyro vilnos. Kyla klausimas, kaip yra išgaunama ši vilna? Papasakosime jums apie tai plačiau. Vilna gaunama iš Kašmyro ožkų, kurios gyvena Irake, Indijoje, Afganistane, Kinijoje, Tibete, Irane ir Mongolijoje. Vilnos plaukas yra cilindro formos ir turi šilkinį blizgesį ir švelnumą. Kašmyras labai lengvas, o ką jau ir kalbėti apie jo šildomąsias savybes. Kašmyras yra suvokiamas kaip prabangiųjų audinių žaliava – minkštas apatinis Kašmyro ožkų plaukas, kuris nėra kerpamas kaip avies, bet atsargiai šukuojamas. Visas gautas kiekis yra labai nedidelis: iš ožio pavyksta iššukuoti 150–200 gramų švelnaus plauko, o iš ožkos – vos 100 gramų tinkamos žaliavos produktams gaminti. Manoma, kad aukščiausios kokybės kašmyras gaunamas vidurinės Mongolijos regionuose gyvenančių ožkų. Pagaminti audiniai yra labai minkšti ir turi jiems būdingą blizgesį, tačiau priešingai nei kitų rūšių vilnos pluoštai, jie nėra stori ir nesukelia nemalonių odos pojūčių. 

Kašmyro gaminiai būna trijų tipų: puloveris, medžiaga ir šalikas. Puloveris – megztas dirbinys, medžiaga ir šalikas – audiniai. Suvokti skirtumą iš tiesų nėra sunku: megztą medžiagą ar mezginį sudaro tarpusavyje viena su kita persipynusios kilpos, tačiau, kitą vertus, audinį suformuoja statmenai susipynę išilginiai ir skersiniai siūlai. Kaip ten bebūtų, tiek mezginys, tiek ir audinys yra gaunamas iš verpalų. Pastarieji minėti verpalai yra gaminami tarpusavyje sukant pluoštą, šiuo atveju – kašmyro pluošto plaukelius, kol yra gaunamas reikiamos struktūros siūlas. Tai yra vienas svarbiausių žingsnių link galutinės gaunamos prekės. Didesnę vertę turintys audiniai yra gaminami iš ilgųjų verpalų pluoštų, o kiek pigesni iš trumpesnių. Tačiau, šiuo atveju paties audinio savybės nepasikeičia.

  1. Prabangus ir švelnus komfortas: Vienas iš pagrindinių kašmyro privalumų yra jo prabangus ir švelnus komfortas. Kašmyras yra žinomas kaip vienas iš minkščiausių ir šilčiausių audinių. Jis puikiai apgaubia jūsų kūną, suteikdamas malonumo ir šilumos net šaltuoju metų laiku. Skirtumas jaučiasi nuo pat pirmo kontakto su šiuo audiniu - jis yra tikras malonumas dėvėti.

  2. Aukštos kokybės ir ilgaamžiškumas: Kašmyras yra aukštos kokybės audinys, kuris yra žinomas dėl savo ilgaamžiškumo. Jei tinkamai prižiūrima, kašmyro drabužiai gali tarnauti ilgą laiką ir išlaikyti savo pradinį grožį. Kašmyro audinys yra atsparus raukšlėms ir susidėvėjimui, todėl tai investicija į ilgalaikį ir kokybišką drabužį.

  3. Atpalaidavimas ir reguliuojama temperatūra: Kašmyro audinys turi natūralias savybes, kurios reguliuoja kūno temperatūrą. Tai reiškia, kad kašmyro drabužiai suteikia jums komfortą tiek šiltesniais, tiek šaltesniais orais. Jie sulaiko šilumą, tačiau tuo pačiu metu leidžia orui cirkuliuoti, kad išvengtų perteklinės prakaitavimo ir diskomforto.

  4. Stilius ir išskirtinumas: Kašmyras yra žinomas dėl savo elegantiško ir išskirtinio stiliaus. Drabužiai iš kašmyro turi ypatingą švelnumą, kasdienį prabangą ir išskirtinį dizainą. Jūs galite rasti įvairių stilių ir spalvų kašmyro drabužių, kurie puikiai atitiks jūsų asmeninį skonį ir leis jums išsiskirti iš minios.

  5. Natūralumas ir tvarumas: Daugelis žmonių renkasi kašmyrą dėl jo natūralumo ir tvarumo. Kašmyro audinys gaminamas iš vilnos, kurios šaltinis yra gyvūnai. Jis yra natūralus, atsinaujinantis ir draugiškas aplinkai. Be to, daugelis gamintojų laikosi tvarumo principų ir rūpinasi gyvūnų gerove bei aplinkos apsauga.

Išvada: Kašmyras yra audinys, kuris suteikia prabangą, šilumą, komfortą ir stilių. Vis daugiau žmonių renkasi kašmyrą dėl jo išskirtinio privalumų ir natūralumo. Investuodami į kašmyro drabužius, jūs gaunate aukštos kokybės ir ilgaamžiškus drabužius, kurie praturtins jūsų garderobą ir suteiks ypatingą jausmą dėvint.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.