Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kodėl vis daugiau žmonių renkasi kašmyrą?

2021 11 09

Kodėl vis daugiau žmonių renkasi kašmyrą?

 

Kašmyras yra žinomas kaip išskirtinis audinys, audžiamas iš kašmyro vilnos. Kyla klausimas, kaip yra išgaunama ši vilna? Papasakosime jums apie tai plačiau. Vilna gaunama iš Kašmyro ožkų, kurios gyvena Irake, Indijoje, Afganistane, Kinijoje, Tibete, Irane ir Mongolijoje. Vilnos plaukas yra cilindro formos ir turi šilkinį blizgesį ir švelnumą. Kašmyras labai lengvas, o ką jau ir kalbėti apie jo šildomąsias savybes. Kašmyras yra suvokiamas kaip prabangiųjų audinių žaliava – minkštas apatinis Kašmyro ožkų plaukas, kuris nėra kerpamas kaip avies, bet atsargiai šukuojamas. Visas gautas kiekis yra labai nedidelis: iš ožio pavyksta iššukuoti 150–200 gramų švelnaus plauko, o iš ožkos – vos 100 gramų tinkamos žaliavos produktams gaminti. Manoma, kad aukščiausios kokybės kašmyras gaunamas vidurinės Mongolijos regionuose gyvenančių ožkų. Pagaminti audiniai yra labai minkšti ir turi jiems būdingą blizgesį, tačiau priešingai nei kitų rūšių vilnos pluoštai, jie nėra stori ir nesukelia nemalonių odos pojūčių. 

 

 

Kašmyro gaminiai būna trijų tipų: puloveris, medžiaga ir šalikas. Puloveris – megztas dirbinys, medžiaga ir šalikas – audiniai. Suvokti skirtumą iš tiesų nėra sunku: megztą medžiagą ar mezginį sudaro tarpusavyje viena su kita persipynusios kilpos, tačiau, kitą vertus, audinį suformuoja statmenai susipynę išilginiai ir skersiniai siūlai. Kaip ten bebūtų, tiek mezginys, tiek ir audinys yra gaunamas iš verpalų. Pastarieji minėti verpalai yra gaminami tarpusavyje sukant pluoštą, šiuo atveju – kašmyro pluošto plaukelius, kol yra gaunamas reikiamos struktūros siūlas. Tai yra vienas svarbiausių žingsnių link galutinės gaunamos prekės. Didesnę vertę turintys audiniai yra gaminami iš ilgųjų verpalų pluoštų, o kiek pigesni iš trumpesnių. Tačiau, šiuo atveju paties audinio savybės nepasikeičia. 

 

 

Šiuo klausimu SAVASHOME Jums taip pat turi ką pasiūlyti. Vėsesniems vasaros vakarams ar tiesiog susiklosčius situacijai, kai norisi daugiau šilumos ir jaukumo, rekomenduojame tai padaryti naudojant kašmyro vilnos pledą “Tartan pink”.

 

 Jį galite rasti: https://www.savashome.lt/pledas-tartan-pink1692. Neabejojame, kad liksite sužavėti šiuo išskirtinės kokybės, prabangiu gaminiu. Jo švelnumas ir šiluma nepalieka abejingų. Šis pledas gali būti puiki dovana ne tik asmeniškai jums, tačiau taip galite parodyti rūpestį savo artimiesiems ir brangiems draugams. Be kita ko, verta pastebėti tai, kad jo priežiūra nėra labai sudėtinga. Pakanka jį skalbti skalbimo mašinoje, nustačius rankinio skalbimo funkciją, 30 laipsnių vandens temperatūroje. Tinkamai prižiūrint, galėsite juo mėgautis ne vienerius metus. 

 
Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.