Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kokios patalynės spalvos madingos kiekvieną sezoną

2023 10 03

Visi žinome, kad patalynės komplektas gali iš esmės pakeisti miegamąjį. Tačiau ar žinote, kad patalynės spalva taip pat gali paveikti jūsų nuotaiką ir jausmus? Todėl svarbu rinktis tinkamą spalvą, atsižvelgiant į metų laiką. Šiame straipsnyje suteiksime patarimų, kaip pasirinkti patalynės komplekto spalvą kiekvienam sezonui.

Pavasaris: gaivumas ir šviesumas

Pavasario metu norime sugrįžti į gyvenimą, tad pasirinkime gaivias ir šviesias spalvas. Šviesus žalias, minkštas rožinis arba šviesus mėlynas patalynės komplektas gali suteikti jūsų kambariui pavasarinį žavesį. Jie pritrauks natūralios šviesos ir padės jums atgaivinti nuotaiką.

Vasara: ryškumas ir energijos papildymas

Vasara yra laikas šviesioms, ryškioms ir energingoms spalvoms. Galvokite apie saulės geltoną, melsvą arba oranžinę. Šios spalvos sukurs jūsų miegamajame saulėtą ir pozityvią atmosferą. Taip pat prisidės prie geros nuotaikos ir suteiks jums energijos dieną pradėti teisingai.

Ruduo: šiluma ir paguoda

Kai orai tampa šaltesni, norime rasti šilumą ir paguodą savo miegamajame. Pasirinkite šiltesnes spalvas, tokiu kaip raudona, alyvinė, gelsvi arba žemiški atspalviai. Šios spalvos suteiks jūsų kambariui jaukumo jausmą ir padės sukurti patogią ir šiltą aplinką.

Žiema: ramybė ir romantika

Žiemos metu norime rasti ramybę ir jaukumą. Tam ideali spalva yra švelnus pilkumas, šiltos rudos arba melynos. Šios spalvos padės sukurti jaukų ir romantišką miegamąją atmosferą, kurioje malonu praleisti ilgas žiemos naktis.

 

Išvada

Pasirinkdami tinkamą patalynės komplekto spalvą atsižvelgiant į metų laiką, galite sukurti harmoningą ir jums patinkančią miegamojo atmosferą. Išsirinkti tobulą patalynę padės Svashome. Būkite kūrybingi ir mėgaukitės spalvų pasirinkimu, kad jūsų miegamasis taptų tikru jūsų poilsio ir santykio su pasauliu oaze. 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.