Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kokį užsegimą pasirinkti patalynei?

2022 02 11

Puikiai suprantame tai, kad pailsėti yra labai svarbu. O kaip tai galima padaryti produktyviai? Sprendimo būdai šiuo atveju gali būti itin individualūs, tačiau, bet kokiu atveju miego aplinka atlieka bemaž svarbiausią vaidmenį. Be jokios abejonės, lova ir čiužinys yra visa ko pagrindas, tačiau, jokiu būdu negalima nuvertinti ir patalynės. Ji yra arčiausiai mūsų kūno esantis dėmuo ir tiesiogiai su juo sąveikauja. Dėl šios priežasties, jos pasirinkimo kriterijai turi būti labai aiškūs. Visi puikiai suvokiame tai, kad šiuo aspektu dominuoja tokie kriterijai kaip dydžio ir medžiagos pasirinkimas. Tačiau, ne ką mažiau svarbus yra ir tekstilės gaminių užsegimo klausimas. 

Gerai suvokiame tai, kad jie turi būti patogūs ne tik tada, kai jais naudojamasi užvilkimo - nuvilkimo metu, tačiau būti saugūs ir nesukelti diskomforto kasdieniame naudojime. Pabandykime aptarti plačiau, kokie gali būti pastarieji užsegimo būdai. 

  • Patalynė su užtrauktuku. Tai labai dažnas tekstilės gaminių užsegimo būdas. Jis yra greitas, patogus ir nesukelia jokių papildomų rūpesčių. Paprastai, ties tokio tipo užsegimu yra suformuojamas snapelis, kuris tarsi jį paslepia. Tokiu būdu jums naudojantis tekstilės gaminiu užtrauktukas neatsitraukia ir tampa visiškai nepastebimu.
  • Voko tipo įvilkimas. Renkantis tekstilės gaminius, šis būdas yra puikiai žinomas. Jam nėra reikalingos papildomos priemonės. Visa yra sukuriama iš papildomai panaudojamo medžiagos kiekio. Gaminio kraštui yra prisiuvama klostė, kurios dėka yra sukuriama uždara erdvė. Užvilkti antklodės ir pagalvės užvalkalus ar juos nuvilti dar niekada nebuvo taip paprasta. Verta pastebėti tai, kad dažnai skalbiant tekstilės gaminius, užsegimai gali pažeisti skalbyklės būgną. Šiuo atveju dėl to tikrai neteks nerimauti.

 

  • Užsegimas sagomis. Šis užsegimo tipas dominuoja klasikiniuose ir tradiciniuose tekstilės gaminiuose. Jie sukelia nostalgiją ir malonius prisiminimus. Tai lyg vaikystės ar senovės prisiminimas. Tačiau, tokio užsegimo būdo tikrai nereikia nuvertinti. Jis yra labai praktiškas. Išplyšus ar sulūžus sagai ją galima lengvai pakeisti kita.

SAVASHOME asortimente rasite prekes su visais išvardintais užsegimais, mūsų komanda pasius patalynės komplektą Jums su jūsų norimu užsegimu.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.