Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kokios rūšies miego pagalvę rinktis?

2021 06 22

 

Pagalvės miegui ir dekoracijai

Interjero žurnaluose dažnai akcentuojama, kaip miegamajame įrengti lovą, tačiau daugelis žmonių linkę persistengti. Pakalbėkime apie pagalves ir pagalvėles. Kiek, kokių ir kada jų reikia?

 

Įvairios dekoratyvinės pagalvės

Dekoratyvinės pagalvėlės skirtos puošybai. Jų formos įvairios - nuo kvadrato ar stačiakampio iki ovalių ir net apvalių. Kadangi tokios pagalvės nėra skirtos miegui, jų užpildas yra standus ir mažiau dėmesio skiriama pluoštinėms užpildo savybėms.

 

Klasikiniame interjere dvigulę lovą puošia nuo dviejų iki keturių pagalvių, kurias svarbu patraukti jas prieš miegą. Venkite judėti miegodami, nes per daug pagalvių ant lovos privers jus jaustis taip, tarsi jums trūktų erdvės. Dėl to sunku rasti patogią padėtį, miegant to nejaučiame, bet vėliau atsibundame nepailsėję. Dekoratyvinės pagalvėlės skirtos puošybai, o ne miegui.

 

Vis dėlto šių pagalvių užvalkalus reikia skalbti taip pat dažnai, kaip ir tuos, ant kurių miegame, taip jie išlieka švieži ir švarūs. Atminkite, kad, kaip ir visos mažos dekoratyvinės pagalvėlės, jos turi "galiojimo laiką", kad apsaugotų nuo dulkių erkučių. Rekomenduojame jas keisti kas kelerius metus.


 

Minkštos pagalvės miegui

Galbūt skamba banaliai, bet miegui užtenka pagalvės. Ir nėra jokių pasiteisinimų dėl pagalvės dydžio ar minkštumo - išsirinkite tinkamą. Dvi pagalvės yra kur kas blogiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Pirma, jos slenka viena nuo kitos, todėl miegant jaučiamas diskomfortas. O jei pagalvės skiriasi ir minkštumu, dydžiu ar užpildu, nieko gero iš to nebus. Užuot eksperimentavus ir gaišus laiką bemiegėmis naktimis, verta nusipirkti tinkamo dydžio pagalvę. Skirtumą pajusite nuo pirmos akimirkos. 

 

Miegamojo pagalvės turi būti minkštos. Dažniausiai naudojami sintetiniai užpildai, kurie ilgai išlaiko formą ir yra atsparūs nusidėvėjimui. Kuo daugiau oro pripildysite viduje, tuo geresni bus rezultatai, nes jūsų oda miegodama galės kvėpuoti. Jei norite geriau išsimiegoti, galite rinktis anatomiškai suprojektuotą pagalvę. Ši yra standi ir išlaiko jūsų stuburą taisyklingoje padėtyje, kol miegate. 

 

Kai kurie gamintojai pagalves gamina taip, kad patys galėtumėte nuspręsti, ar norite miegoti minkščiau, ar tvirčiau. Pagalvei paliekama speciali anga. Tai labai patogu, nes kiekvienas gali rasti sau patogiausią variantą - tokių pagalvių ir pagalvių užpildų galite įsigyti ir mūsų parduotuvėje. 

 

Kiek pagalvių jums reikia?

Atsižvelgiant į visas rekomendacijas, viengulės lovos turėtų turėti 1 miegamąją pagalvę ir ne daugiau kaip 2 dekoratyvines pagalves. Dvigulėse lovose šis skaičius padvigubėja. Tai ne tik dekoratyvinė taisyklė, bet ir lengva pasigriebti keletą pagalvių. Nesvarbu, ar skaitote knygą, naudojatės kompiuteriu, ar valgote užkandžius lovoje, pagalvės yra puikus būdas patogiau ant tos lovos pailsinti rankas ir kojas.

 

Dekoratyvinėms pagalvėms taip pat rekomenduojama rinktis užvalkalus iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, medvilnės, šilko, lino. Tokie audiniai yra pralaidūs orui ir nekaupia drėgmės bei kvapų. O jei ant tokios pagalvės retkarčiais snausite, natūralus audinys nesukels alerginės odos reakcijos ir bus pakankamai minkštas.

 

Daugybė žmonių susiduria su kokybiško miego stygiumi. Ir nors atrodo, kad viską darote gerai: turite punktualų miego rėžimą, patogų, aukštos kokybės ir puikios formos čiužinį, net pagal jūsų poreikius sureguliuotą kambario temperatūrą! Tačiau jei Jums vis tiek sunku užmigti, nuolat atsikeliate su skaudančia galva, kaklu ar pečiais – problema gali slypėti netinkamoje pagalvėje.

 

 

Pagalvės deformacija gali sukelti nemalonius pojūčius, dėl kurių jausitės ne tik pavarges, bet ir suirzes. Net jei ir reguliariai plaunate pagalvę, norėdami išvengti besikaupainčių dulkių erkučių, specialistai tikina, kad ją pravartu pakeisti nauja, kas 1-2 metus, priklausomai nuo pagalvės sudėties.

 

 

SAVASHOME elektroninėje parduotuvėje galite rinktis iš trijų, ramų ir kokybišką poilsį užtikrinančių pagalvių: „Ančių pūkų ir plunksnų“ pagalvės, antistresinės pagalvės „Carbon“ ir „Aloe vera“ pagalvės.

 

 

Antistresinė pagalvė „Carbon“

Pagalvė „Carbon“ ne veltui vadinama antistresine pagalve. Būtent ji pasižymi šiluminiu laidumu ir antistatinėmis savybėmis. Pagalvės užpildui naudojami purūs, antialerginiai poliesterio pluošto kamuoliukai, kurių dėka užtikrinimas ilgesnis ir komfortiškesnis pagalvės naudojimas. Pagalvė „Carbon“ gerina kraujotaką, šalina stresą bei nuovargį, tad puikiai tiks žmonėms, kurie susiduria su didesne protine ir fizine veikla.

 

 

Pagalvė „Aloe vera“

„Aloe vera“ pagalvė – tai viena mylimiausių SAVASHOME klientų pagalvių. Žavinti ne tik purumu ir minkštumu, bet ir itin dideliu laidumu orui. Pagalvėje impregnuotas alijošiaus ekstraktas leidžia jai išlikti gaiviai, tuo pačiu ir užkirsdamas kelią bakterijų dauginimuisi. Šios pagalvės pasirinkimas puikiai tinka žmonėms, kurie turi jautrią odą ar yra linkę į alergijas. Visos SAVASHOME rekomenduojamos pagalvės pagamintos Lietuvoje ir yra sertifikuotos pagal Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus.

 

 

Visa SAVASHOME produkcija sukurta vadovaujantis aukščiausiais reikalavimais, kurie užtikrina patį kokybiškiausią ir ramiausią mūsų klientų poilsį.

 

 

 

 

 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.