Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Patalynė internetu už prieinamą kainą

2021 09 13

Šiuo itin keistu, ilgu karantininiu laikotarpiu, kuomet visi sėdėjome ir kovojome su virusu liekant namuose išmokome bei prisijaukinome daugelį dalykų. Masės žmonių pirmą kartą pajautė, ką reiškia dirbti ir/ ar mokytis nuotoliniu būdu. Taip pat, išmokome ir linksmintis tiesiogiai nedalyvaujant vienam ar kitam renginyje, koncerte, tiesiog mėgaujantis juo per kompiuterio ekraną. Dar labiau sustiprinome savo instinktus apsiperkant įvairiais daiktais naudojant interneto galias. Pirkome maistą, rūbus bei įvairius namų apyvokos daiktus pasikliaudami buvusių klientų atsiliepimais ir rekomendacijomis, daiktų aprašymais bei savo asmeninėmis simpatijomis.

Ir nors karantinas jau baigėsi, SAVASHOME elektroninė parduotuvė toliau kviečia taupyti savo brangų laiką apsipirkinėjant internetu. Mūsų platus asortimentas leidžia rinktis iš spalvingų, kokybiškų rankšluosčių, svaiginančių namų kvapų, dailių staltiesių, purių pagalvių bei daugelio kitų dalykų... Tačiau šį kartą visas dėmesys skiriamas patalynei bei kokius kriterijus reikėtų kelti renkantis ją apsipirkinėjant internetu.

Renkantis patalynę, visų pirma reikia stengtis pirkti visą komplektą, nes taip palaikysite vientisą stilių savo miegamajame bei sužavėsite jo lankytojus estetiškumu. Nemažiau svarbi yra pasirinktos patalynės medžiaga, nes būtent nuo jos kokybės priklauso ir mūsų miegas. Žmogus niekada nesuklys pasirinkdamas visų pamėgtą bei išgirtą – medvilnės pluošto nuaustos patalynės komplektą.

Medvilnės pluoštas itin švelnus ir malonus kūnui, garsėja savo laidumu orui, tad puikiai tinka ir vaikų patalynėms. Medvilninė patalynė yra puikus pasirinkimas vasarai, kadangi su ja miegoti nebus karšta. Taip pat, tai yra ilgaamžis audinys, kuris net ir po daugybės skalbimų nepraras savo savybių ir išliks patvarus.

Sekantis svarbus žingsnis apsipirkinėjant internetu yra tinkami išmatavimai. Prieš užsisakant labiausiai į akį kritusį komplektą išmatuokite savo antklodę bei pagalves – užvalkalai turi juos atitikti. Tik tinkami išmatavimai užtikrins geriausią užvalkalų prigludimą, kas suteiks gražų estetinį vaizdą Jūsų interjerui.

Na ir galiausiai patalynių komplektų spalvos bei raštai. Nors esame įpratę savo miegamajame matyti dominuojančias natūralių spalvų gamas, nebijokite eksperimentuoti. Įneškite į miegamąjį žaismingumo pasirinkę ryškų ar spalvingą patalynės komplektą, kuris atnaujins bendrą miegamojo interjerą.

Mūsų 2021m. medvilninių patalynių betseller‘riai: išskirtinis patalynės komplektas „Blue stripes“, itin egzotiškas „Zebra“.


laukinę gamtą bei Afriką primenantis „Leopard“, gyvatės oda spindintis ir puoštas „Python“.


Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.