Satininė patalynė Jūsų namuose – ką reikėtų žinoti?

Turbūt daugelis sutiktų, jog namų interjero dizainas yra ypatingai svarbi detalė. Kiekvienas nori grįžti į jaukius, akiai malonius ir savitai gražius namus. Renkamės pagalvėles, užuolaidas, staltieses, baldus bei sienų spalvas, kad sukurtumėm artimus ir idealius namus. Tiesa, kas patinka vienam nebūtinai patiks kitam. Visos Jūsų namų detalės yra išrinktos pagal Jūsų skonį. Patalynė yra Jūsų miegamojo akcentas, kuris taip pat prisideda prie bendro interjero kūrimo.

Dažnai satinas yra maišomas su blizgiu ir švytinčiu poliesterio audiniu, primenančiu šilką, tačiau SavasHome elektroninėje parduotuvėje siūlomi satino patalynės komplektai yra gaminami iš 100 % medvilnės. Medvilnės satinas yra natūralus, minkštas bei tvirtas. Šis audinys turi begalę puikių savybių, kurios užtikrina ramų ir kokybišką miegą.

Tačiau, kalbant apie namų interjerą, reikėtų nepamiršti, jog svarbios ne tik audinio savybės, bet ir audinio išvaizda. Medvilnės satinas išsiskiria savo subtiliu blizgesiu ir į namus įneša elegancijos bei sukuria karališko miegamojo atmosferą. Svarbu nepamiršti ir to, jog medvilnės satino audinys, priešingai nei linas, nesiglamžo bei puikiai nugula ant lovos, tad Jūsų miegamasis visada atrodys tvarkingai.

Daugelis satino audinio patalynės komplektus renkasi tik šiltesniais metų laikais, tačiau, dėl puikaus šio audinio pralaidumo, satino patalynės yra tinkamos visais metų laikais. Galite būti tikri, jog su medvilnės satino patalynės komplektu vasaros metu neperkaisite ir jausitės gaiviai, o niūriomis ir vėsiomis rudens ar žiemos naktimis satino patalynė apgaubs jaukumu ir šiluma.

Kokių spalvų bei raštų satino patalynės populiariausios?

Kadangi medvilnės satino patalynę galite naudoti ištisus metus, atspalvius galite derinti pagal kiekvieną metų laiką. Rudens ar žiemos laikotarpiu geriausia rinktis tamsesnių atspalvių patalynės komplektus. Šiems metų laikams puikiai tiks tamsiai žalsvos spalvos „Moss Green“ arba šokoladinės, tamsiai rudos spalvos „Chocolate“ patalynės komplektas. Jei trokštate išskirtinių, tačiau subtilių raštų, kurie pagyvintų Jūsų namų interjerą, galite rinktis šviesesnį „Cacao light“ arba tų pačių raštų, tamsesnį „Cacao“ patalynės komplektą. Na, o šiek tiek šviesesnis, rafinuotų raštų „Eastern luxury“ patalynės komplektas sukurs karališką Jūsų miegamojo interjerą.

     


Šviesiomis bei saulėtomis vasaros ar pavasario dienomis norisi pasirinkti šviesių ir ryškių atspalvių patalynės komplektus, kurie sukurtų žaismingą ir linksmą atmosferą Jūsų miegamajame. Ieškantiems ryškių spalvų rekomenduojame naująjį, melsvo atspalvio „Turquoise“ patalynės komplektą. Saulėtas dienas primins subtiliais raštais papuošti „Pink curls“ bei „Flicker“ patalynės komplektai, o žydintį pavasarį primins „Amelia“ patalynės komplektas. „Michelle“ arba „Michelle grey“ puikiai tiks ieškantiems gaivios elegancijos bei subtilių raštų.

  \\

  

Patalynės komplektus, žinoma, reikėtų derinti ir prie bendro miegamojo interjero. Galbūt Jūsų miegamajame vyrauja viena, išskirtinė spalva – tuomet vertėtų rinktis panašių atspalvių patalynės komplektus. Daugelis mūsų turimų patalynės komplektų puikiai derės tiek šviesiame, tiek tamsiame interjere. Tamsių spalvų miegamajame puikiai tiks ir tamsesnių atspalvių patalynės komplektai, tačiau šviesesnė patalynės galėtų tapti išskirtine detale, kuri nuolatos patrauktų Jūsų akį. Šviesesnių spalvų miegamajame viskas priešingai – švelnios, pastelinės spalvos nuostabiai dera, tačiau ieškantys išskirtinumo greičiausiai pasirinktų tamsesnių ar ryškesnių atspalvių patalynę. Tačiau reikėtų nepamiršti, jog galutinis sprendimas yra Jūsų. Jūs turite galimybę pasirinkti tokį patalynės komplektą, kuris patinka Jums.