Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Šilko audiniai

Šilko audinys - prabangus švelnumas jūsų kūrybinėms idėjoms. Suteikite drabužiams ir namų dekoracijoms išskirtinio stiliaus su mūsų aukštos kokybės šilko audiniais. Leiskite šiam natūraliam medžiagų šaltiniui pridėti elegancijos ir puošnumo jūsų projektams.

6 prekės
Išparduota

Šilko audinys "Cream"

 • Audinys: Šilkas

36,99€

Išparduota

Šilko audinys "Hickory"

 • Audinys: Šilkas

36,99€

Išparduota

Šilko audinys "Onyx"

 • Audinys: Šilkas

37,00€

Išparduota

Šilko audinys "Perfume"

 • Audinys: Šilkas

37,00€

Išparduota

Šilko audinys "Platinum"

 • Audinys: Šilkas

37,00€

Išparduota

Šilko audinys "Sandstone"

 • Audinys: Šilkas

37,00€

Mūsų šilko audiniai atspindi eleganciją ir prabangą jūsų kūrybiniuose projektuose. Šilko švelnumas ir išskirtinumas suteiks jūsų drabužiams, tekstilės gaminiams ir dekoracijoms ypatingumo bei stiliaus.

 

Savybės:

Aukštos kokybės šilko audiniai įvairių spalvų pasirinkimu.

Švelnus ir švytintis paviršius, kuris žavi akį ir palieka palankų įspūdį.

Unikali šilko savybė reguliuoti temperatūrą - maloni vėsa vasarą ir šiluma žiemą.

Nepriklausomai nuo to, ar kuriate išskirtinius drabužius, papuošalus ar namų dekorą, mūsų šilko audiniai padės jums realizuoti jūsų kūrybinius vizijas su išskirtiniu švelnumu ir elegancija. Leiskite šilkui pridėti prabangos jūsų projektams!

 

Dažniausiai užduodami klausimai

Šilko produktai

Šilko gaminiai yra įvairūs produktai, pagaminti iš šilko audinio, pavyzdžiui, drabužiai, patalynė, šalikai, aksesuarai ir namų tekstilė. Šilkas yra prabangus audinys, žinomas dėl savo švelnumo, blizgesio ir tvirtumo.

Kokiomis savybėmis pasižymi šilkas?

Šilkas yra neabejotinai išskirtinis gaminys. Verta pastebėti tai, kad būtent šis audinys gali suteikti jūsų kūnui labai malonius pojūčius. Jo švelnumas nepaliks abejingų. Be šių savybių, galima paminėti ir tai, kad šilkas yra labai patvarus audinys. Tinkama jo priežiūra gali užtikrinti ilgaamžiškumą. Tad, šiais gaminiais galėsite mėgautis tikrai ne vienerius metus. Be kita ko, šilkas pasižymi itin dideliu laidumu orui. Dėl šios priežasties miego metu bus prisitaikoma prie jūsų kūno temperatūros. Nei žiemos, nei vasaros sezono metu tai nesukels jokio diskomforto. Be kita ko, viena iš labiausiai vertinamų šilko savybių yra jo mažas drėgmės sugėrimo lygis. Sparčiai išgarinama drėgmė neleis prakaituoti ir visuomet jausite gaivumą ir lengvumą.

Kaip tinkamai prižiūrėti šilko gaminius?

Verta pastebėti, kad šilko gaminių priežiūra ne reikalauja didelio dėmesio. Pakanka vos keletos pagrindinių veiksmų ir šiais gaminiais galėsite džiaugtis vėl ir vėl. Kaip pagrindines priežiūros taisykles galėtume įvardinti tai, kad šilko gaminius galima skalbti skalbimo mašinoje, +30 laipsnių temperatūros vandenyje. Labai svarbu paminėti tai, kad skalbimo metu rekomenduojama vengti balinamųjų priemonių ir aktyvių cheminių skalbiklių, kurie gali pažeisti audinį. Taip pat šilko gaminių nerekomenduojama džiovinti automatinėse džiovyklėse ir lyginti. Minėta, kad šis audinys yra labai laidus orui, tad jis savaime išdžiūs labai greitai, o patvarumas neleis susidaryti skalbimo metu formuojamiems susiglamžymams.

Šilko priežiūra

Šilko priežiūra yra svarbi, kad išlaikytumėte jo grožį ir ilgaamžiškumą. Štai keletas patarimų, kaip prižiūrėti šilką lietuvių kalba:

 1. Plovimas rankomis: Šilką rekomenduojama plauti rankomis šaltame vandenyje, naudojant švelnią šilko arba vilnos plovimo priemonę. Šilko nereikia trinti ar sukti, nes tai gali sugadinti audinį.

 2. Džiovinimas: Šilką reikia džiovinti natūraliai, lyginant jį ant rankšluosčio ir paliekant plokščiai džiūti. Venkite tiesioginių saulės spindulių, nes jie gali išblukinti spalvas.

 3. Lyginimas: Jei reikia išlyginti šilką, darykite tai iš blogosios pusės per drėgną skudurėlį, naudodami žemą temperatūrą. Tai padės išvengti blizgesio ir audinio pažeidimų.

 4. Laikymas: Laikykite šilkinius drabužius ar audinius vėsioje, sausoje vietoje, kur nėra tiesioginių saulės spindulių. Geriausia juos laikyti pakabintus arba sudėtus be staigių lankstymų, kad išvengtumėte raukšlių.

 5. Dėmių šalinimas: Nedelsdami pašalinkite dėmes, naudodami šaltą vandenį ir švelnią priemonę. Netepkite dėmės, nes tai gali ją išplėsti.

 6. Cheminis valymas: Jei nesate tikri dėl šilko plovimo namuose, geriausia būtų nešti jį į profesionalų cheminį valymą.

Šių patarimų laikymasis padės išsaugoti šilko grožį ir kokybę ilgą laiką.

Šilko produktai

Dabar šilkas yra vis labiau populiarėjanti medžiaga susilauksianti dėmesio ne tik dėl išskirtinio grožio, kokybės, bet ir savybių. Šilkiniai rūbai, rankų darbo šilkinės skarelės, šilkiniai apatiniai, šilkiniai drabužiai miegui, šilkiniai chalatai, šilkiniai naktinukai moterims, ilgi šilkiniai chalatai moterims ir netgi šilkiniai chalatai vyrams - šilko švelnumą klientai įsimyli vis labiau ir labiau. Vyriški šilkiniai apatiniai, vyriški šilkiniai chalatai ir net šilkiniai kaklaraiščiai internetu taip pat sulaukia daug dėmesio, dėl to džiaugiamės, kad ne tik moterims patinka šilkas.

Kaip plauti šilko gaminius?

Šilką geriausia plauti rankomis šaltame vandenyje, naudojant švelnų ploviklį. Jei plaunate skalbimo mašinoje, naudokite švelnų ciklą ir skalbkite šaltame vandenyje, įdėję šilko gaminius į specialų skalbimo maišelį. Venkite tiesioginių saulės spindulių ir džiovinkite pavėsyje.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.