Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Išskirtinės kokybės staltiesės - Jūsų namams

2020 12 23

Išskirtinės kokybės staltiesės - Jūsų namams
Koks stalas be staltiesės? Kiekviename valgomajame reikia turėti bent vieną šventinę staltiesę. Staltiesės ne tik paverčia stalą atrodyti šventiškiau, bet ir suteikia jam estetikos, švaros ir darnos įspūdį. Nepaisant progų, staltiesės suteikia jaukumo, tvarkingumo namų interjerui. Su ja stalas atrodys pilnesnis, dailesnis ar net prabangesnis.


Renkantis staltiesę labai svarbu tiksliai žinoti kam ją naudosite. SAVAS home asortimente turi tiek progoms, tiek kasdienai ar net gamtai tinkančių staltiesių. Progoms dažniausiai siūloma rinktis standesnio, sunkesnio audinio staltieses. Pagal etiketą paminima, kad svarbioms šventėms labiausiai tinkamos yra akinamai baltos, pieno baltumo bei dramblio kaulo spalvų staltiesės. Šios visada stipriai traukia dėmesį ir buria žmones susirinkti prie stalo, paverčia stalą pagrindiniu akcentu. Be to, šios spalvos fone krištolo bei stiklo indai atrodo prabangiausiai, labiau blizga. Rinkitės „Ivory square“, padailintą mažais, dailiais kvadratėliais, „Linen white“ arba „Linen grey“ staltieses atitinkamai pagal jūsų valgomojo ar aplinkos tonus.

Atkreipkite dėmesį į staltiesių išmatavimus: išmatuokite turimą stalą ir rinkitės bent 30 cm didesnių išmatavimų staltiesę, kad šios kraštai nusileistų 15 cm nuo stalo briaunos ir apgaubtų stalą. Mažesnė matmenų paklaida gali suteikti per mažos staltiesės įspūdį, ji lengvai pasitemps ir vos pajudinta gali atrodyti netvarkingai. Apskritam stalui derinkite apvalias arba kvadrato formos staltieses pvz. 140x140 cm. Stačiakampio bei ovalo formos stalams puikiai tiks stačiakampio formos staltiesės, tokios kaip 140x200 cm, 140x300 cm.Galvojant apie staltiesės priežiūrą verta turėti omenyje staltiesės audinio savybes – jo audimą bei sudėtį. Pavyzdžiui, 14% medvilnės ir 86% poliesterio audinio staltiesė atrodys glotniai, maloniai jausis ant jos padėjus rankas. Tokia staltiesė tinkama plauti aukštesnėje temperatūroje bei sunkiai glamžosi, tad idealiai tiktų skubantiems. 30% lino su 70% poliesterio staltiesė atrodys natūraliau, suteiks šiltų vaikystės prisiminimų, tačiau daug specialios priežiūros nereikalaus. 100% lino staltiesė primins senelius, nes yra būtent tokia, kokias jie mėgo anksčiau. Natūralus audinys, bei grubesnis audimas suteiks savitumo ir jaukumo bet kokiam stalui. Šį audinį galima skalbti itin aukštoje temperatūroje, tačiau idealiam vaizdui būtina lyginti.

Vienspalvės staltiesės suteiks jums erdvės žaisti skirtingų atspalvių indais, bus lengviau priderinti dekoracijas. Tam idealiai tiktų ryški, nuotaikinga geltona arba santūresnė, natūralaus tono ruda staltiesė. Siekiant maksimaliai pasikelti nuotaiką rinkitės raštuotas, kelių spalvų staltieses, nuo kurių neatsitrauks vaikai. Turint namie mažų vaikų, SAVAS home siūlo išmėginti vandeniui atsparias medvilnės pluošto staltieses, kad jums liktų mažiau rūpesčių. Jas taip pat labai pravartu naudoti didelių švenčių, gimtadienių metu ar net iškyloje į gamtą.


Staltiesės geriausiai papuošia stalą ir pakeičia jo įvaizdį. Galite lengvai varijuoti tarp prabangiai ir progai papuošto ir šeimos pietums padengto stalo tiesiog pakeisdami staltiesę. Ryški ar pastelinė – leiskite vaizduotei sukurti jūsų stalą ir priderinti jį prie namų aplinkos, kad net namiškiai nustebtų iš pagrindų pakeistu namų įvaizdžiu.

Visą mūsų asortimentą galite rasti: https://www.savashome.lt/staltieses

 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.