Menu
Your Cart

Pagalvės ir antklodės

Pagalvės ir antklodės

Minkštos antklodės ir purios pagalvės. Speciali linija su alijošiaus ekstraktais, kurie stabdo bakterijų dauginimąsi pataluose - šie produktai itin rekomenduojami alergiškiems ar jautrią odą turintiems žmonėms.

Pagalvė „Seersucker“ Pagalvė „Seersucker“
Nauja Populiaru -33 %
Minkštas ir ypatingai malonus lietimui audinys. Jo pagrindinis išskirtinumas, iškili tekstūra (Embossed Texture), kuri suteikia pagalvei prabangos ir išskirtinumo. Iškilios tekstūros Seersucker audinys iškiliais tarpeliais pakyla nuo odos, taip maksimaliais pagerindamas šilumos skl..
5.99€ 8.99€
Be PVM:5.99€
Pagalvė „Aloe vera“ Pagalvė „Aloe vera“
Nauja Populiaru
ALOE VERA pagalvės impregnuotos alijošiaus ekstraktų, todėl visada išlieka gaivios Natūralus alijošiaus ekstraktas užkerta kelią bakterijų dauginimuisi. Tinka žmonėms linkusiems į alergijas bei turintiems padidėjusį odos jautrumą. Tai itin puri, minkšta, laidi orui pagalvė. Užpild..
8.99€
Be PVM:8.99€
Antklodė „Seersucker“ Antklodė „Seersucker“
Nauja Populiaru -17 %
Tai itin lengvas, minkštas ir ypatingai malonus lietimui audinys. Jo pagrindinis išskirtinumas, iškili tekstūra (Embossed Texture), kuri suteikia antklodei prabangos ir išskirtinumo. Iškilios tekstūros Seersucker audinys iškiliais tarpeliais pakyla nuo odos, taip maksimaliais pagerindamas ..
14.99€ 17.99€
Be PVM:14.99€
Antklodė „Aloe vera“ Antklodė „Aloe vera“
Nauja Populiaru -20 %
ALOE VERA patalynė impregnuota alijošiaus ekstraktų, todėl ši patalynė visada išliks ne tik gaivi, bet natūralaus alijošiaus ekstraktas užkirs kelią bakterijų dauginimuisi. Tinka žmonėms linkusiems į alergijas bei turintiems padidėjusį odos jautrumą. Tai itin puri ir minkšta antklodė, kuri pral..
19.99€ 24.99€
Be PVM:19.99€
Vasarinė antklodė „Classic“ Vasarinė antklodė „Classic“
Nauja Populiaru
CLASSIC VASARINĖS ANTKLODĖS IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS Tai itin puri ir minkšta patalynė, kuri gerai praleidžia orą; Užpildui naudojamas antialerginis, tuščiaviduris silikonizuotas poliesterio pluoštas; Antklodę galima naudoti visus metus; Antklodė lengvai prižiūrima, j..
19.99€
Be PVM:19.99€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)