Ieškoti pagal kategoriją
Prekių krepšelis

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje. Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Šilkas

Šilkas

Šilkas yra visų medžiagų karalius. Ne be reikalo - tai brangiausias audinys, kurį audžia šilkverpių vikšrai. Dėvėti šilką yra tiesiog nenusakomas malonumas kūnui, o miegas jame, yra didžiausia meilės sau išraiška. Šilkas sustiprina ir atranda žmoguje grakštumą, eleganciją, prabangą, o dėl jo švelnumo, rodos, pats žmogus tampa švelnesnis. Prabangus ir žvilgantis audinys yra gyvūninės kilmės baltymų pluoštas, todėl žmogaus oda priima jį kur kas geriau nei bet kurį kitą audinį. Apie šilko šarmą, žavesį ir nepakartojamą švelnumą žodžiais pasakyti sunku, o jų ir sunkiai užtektų. Natūralus šilkas parduoda ne tik savo karališką išvaizdą, bet ir nežemiškus pojūčius. Šilko galią ir pojūtį reikia pajusti. Šilkiniai miego akiniai „Hickory“ - Šilkiai miego akiniai rudos spalvos.  Šilkiniai miego akiniai „Hickory“ - Šilkiai miego akiniai rudos spalvos.
-30 %

Audinys: 100% Mulberry šilkas

17.49€ 24.99€
Be PVM:14.46€
 Šilkiniai miego akiniai „Perfume“ - Šilkiai miego akiniai rozines spalvos.  Šilkiniai miego akiniai „Perfume“ - Šilkiai miego akiniai rozines spalvos.
-30 %

Audinys: 100% Mulberry šilkas

17.49€ 24.99€
Be PVM:14.46€
 Šilkiniai miego akiniai „Cream“ - Šilkiai miego akiniai kremines spalvos.  Šilkiniai miego akiniai „Cream“ - Šilkiai miego akiniai kremines spalvos.
-30 %

Audinys: 100% Mulberry šilkas

17.49€ 24.99€
Be PVM:14.46€

Audinys: 100% Mulberry šilkas

9.99€
Be PVM:8.26€

Audinys: 100% Mulberry šilkas

9.99€
Be PVM:8.26€

Audinys: 100% Mulberry šilkas

9.99€
Be PVM:8.26€

Audinys: 100% Mulberry šilkas

9.99€
Be PVM:8.26€
50x60 cm, 50x70 cm, 50x80 cm Šilkinis pagalvės užvalkalas „Cream“ - Šilko pagalvių užvalkalai kremines spalvos. 50x60 cm, 50x70 cm, 50x80 cm Šilkinis pagalvės užvalkalas „Cream“ - Šilko pagalvių užvalkalai kremines spalvos.
-30 %

Dydis: 50x60 cm; 50x70 cm; 50x80 cm

Audinys: 100% Mulberry šilkas

53.19€ 75.99€
Be PVM:43.96€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)

Mulberry šilkas

Gaminant antklodes ir pagalves, dažniausiai yra naudojama dviejų rūšių šilko pluoštai - vis labiau populiarėjantis Mulberry šilko audinys ir ne toks populiarus - Tussah. Mulberry pluoštą verpia šilkverpiai, kurie maitinasi tik šilkmedžio lapais. Tussah pluoštas yra suverptas laukinių šilkverpių. Laukiniai šilkverpiai minta įvairių medžių lapais. Pats kokybiškiausias šilkas yra Mulberry dėl anksčiau paminėtos priežasties - šilkverpiai maitinasi tik šilkmedžio lapais, todėl jų suverptas šilko siūlas būna vientisas, plonas ir ilgas. Ši rūšis yra ypatingai vertinama ir todėl tokia brangi. Del to, kad laukiniai šilkverpiai maitinasi įvairiais lapais, Tussah pluoštas nebūna toks vientisas, suverptos gijos būna trumpesnės ir storesnės. Mulberry natūralus šilkas patalynei kaina pralenkia Tussah rūšies šilką, nes tai geresnės kokybės produktas.
SAVAS home internetinėje parduotuvėje rasite gaminius tik iš Mulberry šilko. Tai aukščiausios klasės gaminys Jūsų odai, plaukams, miegui ir gerai savijautai. SAVAS Home - natūralus šilkas internetu, greitas pristatymas.

Šilko produktai

Dabar šilkas yra vis labiau populiarėjanti medžiaga susilauksianti dėmesio ne tik dėl išskirtinio grožio, kokybės, bet ir savybių. Šilkiniai rūbai, rankų darbo šilkinės skarelės, šilkiniai apatiniai, šilkiniai drabužiai miegui, šilkiniai chalatai, šilkiniai naktinukai moterims, ilgi šilkiniai chalatai moterims ir netgi šilkiniai chalatai vyrams - šilko švelnumą klientai įsimyli vis labiau ir labiau. Vyriški šilkiniai apatiniai, vyriški šilkiniai chalatai ir net šilkiniai kaklaraiščiai internetu taip pat sulaukia daug dėmesio, dėl to džiaugiamės, kad ne tik moterims patinka šilkas.

Šilkas ir poliesteris

Šios dvi medžiagos turi panašumų dėl savo ypatingo blizgumo. Negalime sumeluoti - miegant ant pagalvės užvalkalo iš poliesterio audinio, naudos vis tiek gausite daugiau, nei miegant ant medvilninio. Bet ar nauda gali nusverti komfortą? Poliesteris sugeria žymiai mažiau drėgmės nei medvilnė, todėl veido ir plaukų drėgmės „neištrauks“, bet sintetinė medžiaga yra visiškai nelaidi orui ir linkusi glamžytis. Todėl jeigu dar galima pakentėti miegant ant poliesterio medvilnės pagalvės užvalkalo, miegas po poliesterio patalynės komplektu, ypatingai vasarą, taps tikra kančia. Oda prakaituos, audinys nekvėpuos, o komforto liks labai mažai. Ar yra įmanoma sumaišyti poliesterį ir šilką? Iš pirmo žvilgsnio įmanoma, bet pažiūrėjus atidžiau, iš karto pamatysite skirtumus. Kuo geresnis šilkas - tuo daugiau žvilgesio jame pamatysite. Ne blizgesio. Blizga tik poliesteris, o šilkas - žvilga. Natūralus šilkas kaina gerokai pralenkia poliesterį, nes tai yra natūrali medžiaga.

Šilko priežiūra

Kaip lino, taip ir šilko - daugelis šio audinio prisibijo dėl sudėtingos jo priežiūros. Negalime paneigti, kad šilkas reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros nei medvilnė. Svarbu suprasti, kad šilkas - itin delikatus audinys. Teisingai jį prižiūrint, jis atiduos visą savo audinio naudą ir tarnaus ne vienus metus. Šilko priežiūrai reikia šiek tiek kantrybės, dėmesingumo ir žinių.
Švelni šilko medžiaga nelinkusi kaupti savyje dulkių ar bakterijų, bet ant pagalvės užvalkalo vis tiek lieka negyvos odos ląstelės ir panašių nešvarumų. Turint problemų su oda, šilkinį pagalvės užvalkalą reikėtų keisti kiekvieną dieną, neturint problemų su odą - idealiu atveju kas tris dienas, tam, kad tų problemų neatsirastų.
Šilkinius užvalkalus skalbti reikėtų rankomis, šaltame arba drungname vandenyje, naudojant specialiai šilkui pritaikytus skalbiklius. Labai svarbu naudoti būtent šilkui skirtus skalbiklius, tad prieš tokius įsigydami - atidžiai perskaitykite etiketę. Jeigu tokios galimybės nėra - skalbkite skalbimo mašinoje, ne aukštesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje. Skalbimo mašinos režimas turėtų būti „Silk“ arba „Delicate“, apsukos mažos. Jeigu ištepsite šilko audinį dėme - netrinkite jos. Taip tik pažeisite šilką ir trynimo vietoje išblukinsite šilko spalvą. Dėmėms pašalinti, įsigykite specialiai šilkui skirtą dėmių valiklį. Mažą kiekį valiklio švelniai užtepkite ant dėmės, leiskite valikliui suveikti ir tuomet įdėkite produktą į skalbimo mašiną. Šie patarimai - bendriniai, įprastai jie tinkami visoms šilko rūšims. Nepaisant to, visada perskaitykite gaminio etikete, išanalizuokite simbolius etiketėje, nes skalbimo klaida gali negrįžtamai sugadinti brangų audinį.
Šilkinius užvalkalus visada skalbkite išvertę į blogąją pusę. Skalbiant šilkinę patalynę, skalbimo bugne/skalbimo inde skalbkite ją vieną. Šilkas yra linkęs savo spalvą „nusiplauti“ ir nudažyti vandenį, o tuo tarpu - ir kitus skalbinius, kurie yra skalbiami kartu. Po skalbimo, norint išdžiovinti audinį niekada jo negreškite ir kitaip nenaudokite jėgos norėdami išdžiovinti. Audinį reikėtų džiovinti horizontalioje padėtyje, paguldžius ant sauso rankšluosčio. Pakabinti ant džiovyklės arba pakabos - negalima, nes gaminys gali prarasti savo formą. Audinio negalima džiovinti elektrinėje džiovyklėje, nebent gaminio etiketę nurodo kitaip.
Nors priežiūra atrodo sudėtinga ir kompleksinė, šilkas su savo aukštais priežiūros standartais kiekviename iš mūsų gali išugdyti didesnę kantrybę, rūpestį, o svarbiausia - jo priežiūra tampa ir meilės sau išraišką, nes ji vis dėlto tai darome tik dėl savęs.

Kokiomis savybėmis pasižymi šilkas?

Šilkas yra neabejotinai išskirtinis gaminys. Verta pastebėti tai, kad būtent šis audinys gali suteikti jūsų kūnui labai malonius pojūčius. Jo švelnumas nepaliks abejingų. Be šių savybių, galima paminėti ir tai, kad šilkas yra labai patvarus audinys. Tinkama jo priežiūra gali užtikrinti ilgaamžiškumą. Tad, šiais gaminiais galėsite mėgautis tikrai ne vienerius metus. Be kita ko, šilkas pasižymi itin dideliu laidumu orui. Dėl šios priežasties miego metu bus prisitaikoma prie jūsų kūno temperatūros. Nei žiemos, nei vasaros sezono metu tai nesukels jokio diskomforto. Be kita ko, viena iš labiausiai vertinamų šilko savybių yra jo mažas drėgmės sugėrimo lygis. Sparčiai išgarinama drėgmė neleis prakaituoti ir visuomet jausite gaivumą ir lengvumą.

Kodėl verta pasirinkti “Mulberry” šilką?

Mūsų parduotuvėje parduodami šilko gaminiai yra sukurti naudojant tik 100 procentų, aukščiausios kokybės “Mulberry” šilką. Jis yra vertinamas ne tik Lietuvoje, tačiau tai visą pasaulį sužavėjęs prekės ženklas. Būtent šie šilko gaminiai. Tai yra natūralus produktas, kuris kūnui nesukelia nemalonių pojūčių. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie namuose nori sukurti prabangią, išskirtinę atmosferą, o savo išvaizdai suteikti neprilygstamo žavesio. Išskirtiniam jūsų namų žavesiui ir išvaizdai kurti siūlome aukščiausios kokybės “Mulberry” šilko gaminius. Verta pastebėti, kad šis audinys dažnai yra pasirenkamas ne tik dėl savo nepriekaištingos išvaizdos, tačiau ir dėl vidinių jo savybių. Šie šilko gaminiai yra itin laidūs orui, juos labai malonu liesti ir glausti prie odos. Be kita ko, jie pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu. Ne vienerius metus galėsite mėgautis šių gaminių kuriama prabanga. Verta paminėti tai, kad šilkas yra universalus audinys, todėl jis lengvai gali prisitaikyti prie jūsų kūno temperatūros ir sukurti komfortabilią aplinką, o jo lengvumas leis pasijusti lyg būtumėte ant debesų. Tarp mūsų siūlomų šilko gaminių galite rasti itin aukštos kokybės, pastelinių spalvų plaukų gumytes ir pagalvių užvalkalus. Šis audinys savo blizgiu paviršiumi sukuria prabangos pojūtį. Jokiu būdu nenuvils ir patys gaminiai. Plaukų gumytės jūsų plaukuose tviskės lyg deimantai, na o pagalvės užvalkalai miegamajame suteiks malonumo kasnakt.

Kaip tinkamai prižiūrėti šilko gaminius?

Verta pastebėti, kad šilko gaminių priežiūra ne reikalauja didelio dėmesio. Pakanka vos keletos pagrindinių veiksmų ir šiais gaminiais galėsite džiaugtis vėl ir vėl. Kaip pagrindines priežiūros taisykles galėtume įvardinti tai, kad šilko gaminius galima skalbti skalbimo mašinoje, +30 laipsnių temperatūros vandenyje. Labai svarbu paminėti tai, kad skalbimo metu rekomenduojama vengti balinamųjų priemonių ir aktyvių cheminių skalbiklių, kurie gali pažeisti audinį. Taip pat šilko gaminių nerekomenduojama džiovinti automatinėse džiovyklėse ir lyginti. Minėta, kad šis audinys yra labai laidus orui, tad jis savaime išdžiūs labai greitai, o patvarumas neleis susidaryti skalbimo metu formuojamiems susiglamžymams.

Natūralus šilkas

Šilkas neveltui yra toks vertinamas. Jis visais laikas buvo tarsi prabangos, švelnumo simbolis, karališko komforto ženklas.
- Šilko audinio patalynės komplektai ir kiti produktai yra labai rekomenduojami alergiškiems žmonėms. Šilko patalynės komplektai yra atsparūs dulkių erkutėms, grybeliui, pelėsiui. Žmonėms, kurie turi problemų su oda, pavyzdžiui atopinį dermatitą, egzemą, šilkiniai patalynės užvalkalai yra idealus pasirinkimas.
- Šilkas saugoja odos ir plaukų drėgmę. Lyginant su medvilne, šilkas sugeria kur kas mažiau natūralios drėgmės. Medvilnė sugeria ne tik kremus ir užteptus naktinius serumus, tačiau ir pačios odos ir plaukų drėgmę. Turint sausą, dehidratuotą veido ir kūno odą, reikėtų rinktis šilkinius patalus. Šis karališkas audinys į save nesugeria drėgmės, tad visa ji lieka odoje. Pabudus ryte veido oda bus sudrėkinta ir žvali. Sakoma, kad ilgą laiką miegant šilko pataluose, veido oda ir plaukai įgauna natūralų žvilgesį.
- Miegant ant šilko, yra stabdomas raukšlių susidarymo procesas. Šilkas yra neįtikėtinai slidi, blizgi ir lygi medžiaga. Dėl šių priežasčių, šilkas beveik nesiglamžo, o to pasekoje po nakties miego ant odos nelieka įspaudų ar medvilnės užvalkalo sukeltų miego raukšlių žymių. Šilkas glamžosi, bet lyginant su medvilne arba poliesteriu - ypatingai mažai. Jis toks slidus, kad medžiagos trintis yra sunkiai įmanoma. Dėl naudos veido odai ypatingai vertinamas mulberry šilko pagalvės užvalkalas.
- Natūralus šilkas sudėtyje turi ne tik aminorūgščių, bet ir antibakterinių savybių. Unikali šilko sudėtis nekaupia bakterijų, audinys yra laidus orui. Dėl to yra palaikoma ideali temperatūrų pusiausvyra, oda mažiau prakaituoja, audinys vėsina kūną. Sergant odos ligomis, turint problemų su spuogais ant odos, natūralios šilko savybės gali stipriai prisidėti prie šių problemų sprendimo. Miegant šilkiniuose pataluose, ilgalaikėje perspektyvoje oda Jums padėkos.
- Šilko audinys atpalaiduoja raumenis. Atsipalaidavimui įtakos turi tik neįtikėtinas jo švelnumas, audinio prisilietimai iš karto atpalaiduoja raumenis, ramina širdies ritmą. Atsigulus į tokį audinį apie nieką kitą negali galvoti, tik apie tai kaip patogu ir gera.
- Sericinas - natūraliai šilko audinyje randama medžiaga. Sericinas yra kitaip žinomas kaip „šilko klijai“. Dėl šios medžiagos šilkas idealiai tinka vaikams ir jų jautriai odai nuraminti, nes sericinas pasižymi antibakterinėmis savybėmis.
- Atlasinis šilkas yra geriausias sprendimas lūžinėjantiems ir žvilgesį praradusiems plaukams. Miegant ant šilko, plaukai mažiau elektrinasi ir mažiau veliasi, yra pastebėjimų, kad plaukai net mažiau slenka. Kuomet medvilnė laužo plauką, šilkas apgaubia jį švelnumu ir saugo.