Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Filtrai
Pagalvės dydis
Audinys
Kaina

Šilkas

Šilkas - tai išskirtinė ir prabangi natūrali medžiaga, kuri suteikia mums ne tik elegancijos, bet ir ypatingą komfortą. Tai brangiausias audinys, kurį audžia šilkverpių vikšrai. Šilko gaminiai yra ne tik grožio simbolis, bet ir sveikatos naudingų savybių turinti medžiaga. Jų šilumos reguliavimo savybės padeda išlaikyti jūsų odą ir plaukus švelnius ir hidratuotus net šalčiausiu oru, o tai padeda išvengti odos išdžiūvimo ir dirginimo.

29 prekės
-55%
Pop

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Antico“

 • Audinys: Šilkas

35,54€ 78,99€

-50%
Pop

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Hickory“

 • Audinys: Šilkas

39,50€ 78,99€

-50%
Nauja
Pop

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Turquoise“

 • Audinys: Šilkas

39,50€ 78,99€

-50%
Pop

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Sandstone“

 • Audinys: Šilkas

39,49€ 78,99€

-50%
Pop

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Onyx“

 • Audinys: Šilkas

39,49€ 78,99€

-10%
Pop

Tencelio pagalvės užvalkalas „White“

 • Audinys: Tencel

17,09€ 18,99€

Pop

Tencelio pagalvės užvalkalas „Green“

 • Audinys: Tencel

18,99€

-10%
Pop

Tencelio pagalvės užvalkalas „Blue“

 • Audinys: Tencel

17,09€ 18,99€

Pop

Šilkinės plaukų gumytės „Sandstone“

 • Audinys: Šilkas

9,99€

Pop

Šilkinės plaukų gumytės „Platinum“

 • Audinys: Šilkas

9,99€

Pop

Šilkinės plaukų gumytės „Snow“

 • Audinys: Šilkas

9,99€

-30%

Šilkiniai miego akiniai „Sandstone“

 • Audinys: Šilkas

17,49€ 24,99€

-30%

Šilkiniai miego akiniai „Platinum“

 • Audinys: Šilkas

17,49€ 24,99€

-30%

Šilkiniai miego akiniai „Perfume“

 • Audinys: Šilkas

17,49€ 24,99€

-30%

Šilkiniai miego akiniai „Hickory“

 • Audinys: Šilkas

17,49€ 24,99€

-30%

Šilkiniai miego akiniai „Cream“

 • Audinys: Šilkas

17,49€ 24,99€

-30%

Šilkiniai miego akiniai „Antico“

 • Audinys: Šilkas

17,49€ 24,99€

-55%
Pop
Išparduota

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Platinum“

 • Audinys: Šilkas

35,54€ 78,99€

-55%
Pop
Išparduota

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Luxe Pink“

 • Audinys: Šilkas

35,54€ 78,99€

-55%
Pop
Išparduota

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Cream“

 • Audinys: Šilkas

35,54€ 78,99€

-55%
Išparduota

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Snow“

 • Audinys: Šilkas

35,54€ 78,99€

-55%
Pop
Išparduota

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Perfume“

 • Audinys: Šilkas

35,54€ 78,99€

Pop
Išparduota

Šilkinės plaukų gumytės „Antico“

 • Audinys: Šilkas

9,99€

Pop
Išparduota

Šilkinės plaukų gumytės „Onyx“

 • Audinys: Šilkas

9,99€

Pop
Išparduota

Šilkinės plaukų gumytės „Perfume“

 • Audinys: Šilkas

9,99€

Pop
Išparduota

Šilkinės plaukų gumytės „Hickory“

 • Audinys: Šilkas

9,99€

Pop
Išparduota

Šilkinės plaukų gumytės „Cream“

 • Audinys: Šilkas

9,99€

Išparduota

Šilkiniai miego akiniai „Snow“

 • Audinys: Šilkas

24,99€

Išparduota

Šilkiniai miego akiniai „Onyx“

 • Audinys: Šilkas

24,99€

Šilko gaminiai

Šilkas yra brangiausias audinys, kurį audžia šilkverpių vikšrai. Dėvėti šilką yra tiesiog nenusakomas malonumas kūnui, o miegas jame, yra didžiausia meilės išraiška sau. Šilkas sustiprina ir atranda žmoguje grakštumą, eleganciją, prabangą, o dėl jo švelnumo, rodos, pats žmogus tampa švelnesnis.

Prabangus ir žvilgantis audinys yra gyvūninės kilmės baltymų pluoštas, todėl žmogaus oda priima jį kur kas geriau nei bet kurį kitą audinį. Apie šilko šarmą, žavesį ir nepakartojamą švelnumą žodžiais pasakyti sunku, o jų ir sunkiai užtektų. Natūralus šilkas parduoda ne tik savo karališką išvaizdą, bet ir nežemiškus pojūčius. Šilko galią ir pojūtį reikia pajusti.

Mūsų šilko gaminiai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės šilko pluošto, kuris suteikia jums neprilygstamą minkštumo ir lengvumo jausmą. Šis natūralus audinys puikiai prisitaikys prie jūsų kūno temperatūros, suteikdamas jums šilumos tąsą ir patogumo jausmą visą laiką.

Mūsų šilko gaminiai yra rankų darbo, kuriuose dėmesys skiriamas kiekvienam smulkmenai ir kruopštus kokybės tikrinimas užtikrina jų ilgaamžiškumą ir išskirtinumą.

Šilkas taip pat yra puikus pasirinkimas tiems, kurie yra alergiški ar jautrūs kitiems audiniams. Mūsų šilkinių produktų švelnumas ir natūralumas užtikrins jūsų odos ir plaukų sveikatą.

Užsisakykite šilkinius produktus iš mūsų kolekcijos ir patirkite šios prabangios medžiagos nuostabią švelnumo ir komforto patirtį. Mes garantuojame aukštą kokybę ir jūsų pasitenkinimą mūsų produktu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mulberry šilko pagalvės užvalkalas

Svarbu paminėti, kad Mulberry šilkas yra aukščiausios kokybės pasirinkimas. Mulberry šilkas išskirtinis tuo, kad verpdami jį šilkverpiai maitinasi tik šilkmedžio lapais. Skirtingai nei verpdami Tussah rūšies šilką, šilkverpiai maitinasi įvairiais lapais. Tai esminis skirtumas tarp šių rūšių ir priežastis, kodėl Mulberry šilko gaminiai yra brangesni ir kokybiškesni. Miegas ant šilkinių pagalvių užvalkalų iš esmės nėra naujiena - ant tokių užvalkalų miegodavo dar karalienės, saugodamos savo odą. Ant pagalvės per parą praleidžiame nemažai valandų, užvalkalo medžiaga visada liečiasi su veido oda, plaukais, tad miegui svarbu parinkti pačią geriausią medžiagą ir šilko užpildo pagalvę. Derinant šilkinę pagalvę kartu su šilkinėmis antklodėmis - miego kokybės rezultatai būna tik dar geresni. Paruošėme esmines priežastis, kodėl šilkas jau dabar turėtų atsidurti tavo pirkinių krepšelyje. • Šilkas nesugeria veido drėgmės. Jeigu Tavo veido oda dehidratuota, sausa - tai gali būti dėl medvilnės užvalkalo. Medvilnė, tiek satino, tiek drobės pynimo yra linkusi sugerti drėgmę ir skysčius. Šilkas - visiškai priešingai, jo skysčių sugeriamumas yra labai žemas. Dėl to jis nesugers į save ant veido užteptų naktinių kremų, prabangių serumų ir kitų priemonių, kurias kas vakarą tepamės siekiant pagerinti odos būklę. Su šilko užvalkalu suderinus pagalvę su šilko užpildu - rezultatas bus dar geresnis. • Šilkas turi hipoalerginių savybių. Natūralus mulberry šilko pagalvės užvalkalas yra atsparus pelėsiui, erkutėms, grybeliui. Jeigu šilkinis pagalvės užvalkalas tam atsparus - natūraliai šie išvardinti nešvarumai neatsiras ir ant veido odos. O tai reiškia, kad veido odas liks švari, dėl to išvengsite spuogų, inkštirų. Tai ideali priemonė veido odos būklei palaikyti. • Šilkinį pagalvės užvalkalą užvilkus ant pagalvės su šilko užpildu, miegant yra stipriai lėtinamas raukšlių susidarymo procesas. Šilkas yra ypatingai slidi ir žvilganti medžiaga, dėl jos šių savybių - trintis yra beveik neįmanoma. Kuomet nėra trinties - nesusidaro medžiagos raukšlės, o nesusidarant medžiagos raukšlėms po nakties ant veido nelieka miego žymių, veidas vizualiai atrodo ne toks patines, o ilgametėje perspektyvoje ant veido susidaro mažiau raukšlių.

Natūralus šilkas - ypatinga medžiaga

Šilkas yra absoliučiai unikalus audinys, o jo panaudojimas drabužių ir namų tekstilės produktuose - tik maža dalis rinkos. Šilkas yra plačiai naudojamas parašiutų gamybos pramonėje, medicinos (pavyzdžiui - medicininių siūlų gamyboje), taip pat šilkas populiarus audžiant prabangius kilimus namams. • Iš visų natūralių pluoštų - šilkas yra pats stipriausias. Yra sakančių, kad lyginant to paties storio šilko siūlą su plieno gija - šilkas yra stipresnis. Tai įrodo, kad šilkinės patalynės komplektai yra ypatingai ilgaamžiški ir patvarūs. • Šilko audinys praleidžia saulės UV spindulius. Tai reiškia, kad vasarą praleidžiant su natūralaus šilko suknele įdegsite per audinį. • Šilko audinys yra gerokai plonesnis ir lengvesnis už vilną. Sunku patikėti, bet lyginant vilną ir šilką, audinių šiltumas yra beveik vienodas. Lyginant šilką su drobės arba satino pynimo medvilne - šilkas yra net 5 kartus šiltesnis už medvilne. Sunku patikėti, kad toks plonas ir gležnas audinys gali būti toks šiltas ir patvarus. Dėl to šilkas yra ypatingai vertinamas. Nors šilkas yra šiltesnis už medvilnę ir beveik toks pats šiltas, kaip ir vilna, žvilgantis audinys turi termoreguliacinių savybių. Tai reiškia, kad miegant su natūraliu šilku patalynei jausitės gerai visada. Vasarą šilkas vėsins kūną ir leis odai kvėpuoti. Žiemą šilkas švelniai šildys ir sukurt pačius jaukiausius ir maloniausius prisilietimus. Įdomus faktas ir tai, kad šilkas, skirtingai nei kiti pluoštai - pvz. medvilnė ir vilna, yra gyvūninės kilmės. Medvilnė ir linas yra augalinės kilmės medžiagos, gaunamos iš vilnamedžio ir lino augalo. Šilkas - iš šilkverpio, kuris minta šilkmedžio lapais. • Šiandieną nemažai žmonių susiduria su įvairiomis alergijomis. Šilkas yra idealus pasirinkimas su odos ligomis susiduriantiems žmonėms - sergantiems egzema, atopiniu dermatitu. Šis audinys yra atsparus įvairiems mikroorganizmams, todėl yra itin higieniškas pasirinkimas. Taip pat natūralus šilkas turi sericino medžiagos, dar kitaip vadinamos šilko klijais. Ši medžiaga pasižymi gydomuoju poveikiu, idealiai tinka alergiškai, jautriai ir sudirgusiai odai.

Šilko produktai

Visoms save mylinčioms moterims yra sukurtas visas elegantiškų ir prabangių šilko prekių asortimentas - moteriški šilkiniai chalatai, šilkiniai miego akiniai, šilko gumytės, tapytos šilkinės skaros. Tobulam vakar, nakties ir ryto ritualui reikėtų rinktis aukščiausios kokybės, mulberry rūšies, bent 25 momų šilko produktus. Kviečiami derinti produktus iš mūsų asortimento - “Cream” spalvos užvalkalas, miego akiniai ir gumytė, visiškai priešingos spalvos variantas su papildomu šarmu - “Onyx” užvalkalas, miego akiniai ir gumytė, švelnumo megėjams - spalvos “Perfume” užvalkalas, miego akiniai ir gumytė, išskirtiniams norams - spalva “Hickory”, ir šios spalvos užvalkalas, miego akiniai ir gumytė. Nebijokite derinti ir maišyti spalvus tarpusavyje, taip susikursite savo individualų ir vienintelį tokį komplektą.

Šilko pluošto gamyba

Kokybiškas natūralaus šilko pagalvės užvalkalas yra itin vertinamas ne tik dėl savo savybių. Šilko pagalvės kainą nurodo ir gamybos sudėtingumas. Tiesa, ne tik šilkinės pagalvės užvalkalai reikalauja sunkių ir kruopščių gamybos procesų. Šilko medžiagos kaina yra nemaža, todėl trumpai pasistengsime aprašyti jo gamybą, kad lengviau būtų suprasti kiek visko į tą kainą įeina. Pirma reikėtų paminėti, kad šilkverpiai įprastai negyvena natūraliose sąlygose. Šilkverpius galima rasti ten, kur auga daug šilkmedžių, nes jie minta būtent šių medžių lapais. Šilkverpis tai yra vikšras, kuris maitinamas šilkmedžių lapais, po maždaug 4-6 savaičių maitinimo pradeda verpti šilko kokoną. Būtent šiame žingsnyje, kuomet šilkverpiai verpia kokoną iš baltyminių siūlų, jis išskiria sericiną, kitaip žinomą kaip šilko klijai. Ši medžiaga suklijuoja kokoną. Tam, kad išgauti šilko siūlus, kokonai yra apdorojami karštu vandeniu arba garais, kad šilko klijai “atsipalaiduotų” ir leistų sukti šilko siūlus. Taip galima išgauti ilgus, plonus siūlus, o vieną kokoną vidutiniškai sudaro 3000 metrų ilgio siūlas! Nors procesas atrodo elementarus, tol, kol šilko siūlas virsta audiniu - ištisa istorija. Procesas reikalauja daug kantrybės ir žinių. Neveltui kuomet šilkas buvo išrastas Kinijoje, jo verpimas buvo laikytas paslaptyje.

Kokiomis savybėmis pasižymi šilkas?

Šilkas yra neabejotinai išskirtinis gaminys. Verta pastebėti tai, kad būtent šis audinys gali suteikti jūsų kūnui labai malonius pojūčius. Jo švelnumas nepaliks abejingų. Be šių savybių, galima paminėti ir tai, kad šilkas yra labai patvarus audinys. Tinkama jo priežiūra gali užtikrinti ilgaamžiškumą. Tad, šiais gaminiais galėsite mėgautis tikrai ne vienerius metus. Be kita ko, šilkas pasižymi itin dideliu laidumu orui. Dėl šios priežasties miego metu bus prisitaikoma prie jūsų kūno temperatūros. Nei žiemos, nei vasaros sezono metu tai nesukels jokio diskomforto. Be kita ko, viena iš labiausiai vertinamų šilko savybių yra jo mažas drėgmės sugėrimo lygis. Sparčiai išgarinama drėgmė neleis prakaituoti ir visuomet jausite gaivumą ir lengvumą.

Kodėl verta pasirinkti “Mulberry” šilką?

Mūsų parduotuvėje parduodami šilko gaminiai yra sukurti naudojant tik 100 procentų, aukščiausios kokybės “Mulberry” šilką. Jis yra vertinamas ne tik Lietuvoje, tačiau tai visą pasaulį sužavėjęs prekės ženklas. Būtent šie šilko gaminiai. Tai yra natūralus produktas, kuris kūnui nesukelia nemalonių pojūčių. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie namuose nori sukurti prabangią, išskirtinę atmosferą, o savo išvaizdai suteikti neprilygstamo žavesio. Išskirtiniam jūsų namų žavesiui ir išvaizdai kurti siūlome aukščiausios kokybės “Mulberry” šilko gaminius. Verta pastebėti, kad šis audinys dažnai yra pasirenkamas ne tik dėl savo nepriekaištingos išvaizdos, tačiau ir dėl vidinių jo savybių. Šie šilko gaminiai yra itin laidūs orui, juos labai malonu liesti ir glausti prie odos. Be kita ko, jie pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu. Ne vienerius metus galėsite mėgautis šių gaminių kuriama prabanga. Verta paminėti tai, kad šilkas yra universalus audinys, todėl jis lengvai gali prisitaikyti prie jūsų kūno temperatūros ir sukurti komfortabilią aplinką, o jo lengvumas leis pasijusti lyg būtumėte ant debesų. Tarp mūsų siūlomų šilko gaminių galite rasti itin aukštos kokybės, pastelinių spalvų plaukų gumytes ir pagalvių užvalkalus. Šis audinys savo blizgiu paviršiumi sukuria prabangos pojūtį. Jokiu būdu nenuvils ir patys gaminiai. Plaukų gumytės jūsų plaukuose tviskės lyg deimantai, na o pagalvės užvalkalai miegamajame suteiks malonumo kasnakt.

Kaip tinkamai prižiūrėti šilko gaminius?

Verta pastebėti, kad šilko gaminių priežiūra ne reikalauja didelio dėmesio. Pakanka vos keletos pagrindinių veiksmų ir šiais gaminiais galėsite džiaugtis vėl ir vėl. Kaip pagrindines priežiūros taisykles galėtume įvardinti tai, kad šilko gaminius galima skalbti skalbimo mašinoje, +30 laipsnių temperatūros vandenyje. Labai svarbu paminėti tai, kad skalbimo metu rekomenduojama vengti balinamųjų priemonių ir aktyvių cheminių skalbiklių, kurie gali pažeisti audinį. Taip pat šilko gaminių nerekomenduojama džiovinti automatinėse džiovyklėse ir lyginti. Minėta, kad šis audinys yra labai laidus orui, tad jis savaime išdžiūs labai greitai, o patvarumas neleis susidaryti skalbimo metu formuojamiems susiglamžymams.

Natūralus šilkas

Šilkas neveltui yra toks vertinamas. Jis visais laikas buvo tarsi prabangos, švelnumo simbolis, karališko komforto ženklas. - Šilko audinio patalynės komplektai ir kiti produktai yra labai rekomenduojami alergiškiems žmonėms. Šilko patalynės komplektai yra atsparūs dulkių erkutėms, grybeliui, pelėsiui. Žmonėms, kurie turi problemų su oda, pavyzdžiui atopinį dermatitą, egzemą, šilkiniai patalynės užvalkalai yra idealus pasirinkimas. - Šilkas saugoja odos ir plaukų drėgmę. Lyginant su medvilne, šilkas sugeria kur kas mažiau natūralios drėgmės. Medvilnė sugeria ne tik kremus ir užteptus naktinius serumus, tačiau ir pačios odos ir plaukų drėgmę. Turint sausą, dehidratuotą veido ir kūno odą, reikėtų rinktis šilkinius patalus. Šis karališkas audinys į save nesugeria drėgmės, tad visa ji lieka odoje. Pabudus ryte veido oda bus sudrėkinta ir žvali. Sakoma, kad ilgą laiką miegant šilko pataluose, veido oda ir plaukai įgauna natūralų žvilgesį. - Miegant ant šilko, yra stabdomas raukšlių susidarymo procesas. Šilkas yra neįtikėtinai slidi, blizgi ir lygi medžiaga. Dėl šių priežasčių, šilkas beveik nesiglamžo, o to pasekoje po nakties miego ant odos nelieka įspaudų ar medvilnės užvalkalo sukeltų miego raukšlių žymių. Šilkas glamžosi, bet lyginant su medvilne arba poliesteriu - ypatingai mažai. Jis toks slidus, kad medžiagos trintis yra sunkiai įmanoma. Dėl naudos veido odai ypatingai vertinamas mulberry šilko pagalvės užvalkalas. - Natūralus šilkas sudėtyje turi ne tik aminorūgščių, bet ir antibakterinių savybių. Unikali šilko sudėtis nekaupia bakterijų, audinys yra laidus orui. Dėl to yra palaikoma ideali temperatūrų pusiausvyra, oda mažiau prakaituoja, audinys vėsina kūną. Sergant odos ligomis, turint problemų su spuogais ant odos, natūralios šilko savybės gali stipriai prisidėti prie šių problemų sprendimo. Miegant šilkiniuose pataluose, ilgalaikėje perspektyvoje oda Jums padėkos. - Šilko audinys atpalaiduoja raumenis. Atsipalaidavimui įtakos turi tik neįtikėtinas jo švelnumas, audinio prisilietimai iš karto atpalaiduoja raumenis, ramina širdies ritmą. Atsigulus į tokį audinį apie nieką kitą negali galvoti, tik apie tai kaip patogu ir gera. - Sericinas - natūraliai šilko audinyje randama medžiaga. Sericinas yra kitaip žinomas kaip „šilko klijai“. Dėl šios medžiagos šilkas idealiai tinka vaikams ir jų jautriai odai nuraminti, nes sericinas pasižymi antibakterinėmis savybėmis. - Atlasinis šilkas yra geriausias sprendimas lūžinėjantiems ir žvilgesį praradusiems plaukams. Miegant ant šilko, plaukai mažiau elektrinasi ir mažiau veliasi, yra pastebėjimų, kad plaukai net mažiau slenka. Kuomet medvilnė laužo plauką, šilkas apgaubia jį švelnumu ir saugo.

Šilkas ir poliesteris

Šios dvi medžiagos turi panašumų dėl savo ypatingo blizgumo. Negalime sumeluoti - miegant ant pagalvės užvalkalo iš poliesterio audinio, naudos vis tiek gausite daugiau, nei miegant ant medvilninio. Bet ar nauda gali nusverti komfortą? Poliesteris sugeria žymiai mažiau drėgmės nei medvilnė, todėl veido ir plaukų drėgmės „neištrauks“, bet sintetinė medžiaga yra visiškai nelaidi orui ir linkusi glamžytis. Todėl jeigu dar galima pakentėti miegant ant poliesterio medvilnės pagalvės užvalkalo, miegas po poliesterio patalynės komplektu, ypatingai vasarą, taps tikra kančia. Oda prakaituos, audinys nekvėpuos, o komforto liks labai mažai. Ar yra įmanoma sumaišyti poliesterį ir šilką? Iš pirmo žvilgsnio įmanoma, bet pažiūrėjus atidžiau, iš karto pamatysite skirtumus. Kuo geresnis šilkas - tuo daugiau žvilgesio jame pamatysite. Ne blizgesio. Blizga tik poliesteris, o šilkas - žvilga. Natūralus šilkas kaina gerokai pralenkia poliesterį, nes tai yra natūrali medžiaga.

Šilko priežiūra

Kaip lino, taip ir šilko - daugelis šio audinio prisibijo dėl sudėtingos jo priežiūros. Negalime paneigti, kad šilkas reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros nei medvilnė. Svarbu suprasti, kad šilkas - itin delikatus audinys. Teisingai jį prižiūrint, jis atiduos visą savo audinio naudą ir tarnaus ne vienus metus. Šilko priežiūrai reikia šiek tiek kantrybės, dėmesingumo ir žinių. Švelni šilko medžiaga nelinkusi kaupti savyje dulkių ar bakterijų, bet ant pagalvės užvalkalo vis tiek lieka negyvos odos ląstelės ir panašių nešvarumų. Turint problemų su oda, šilkinį pagalvės užvalkalą reikėtų keisti kiekvieną dieną, neturint problemų su odą - idealiu atveju kas tris dienas, tam, kad tų problemų neatsirastų. Šilkinius užvalkalus skalbti reikėtų rankomis, šaltame arba drungname vandenyje, naudojant specialiai šilkui pritaikytus skalbiklius. Labai svarbu naudoti būtent šilkui skirtus skalbiklius, tad prieš tokius įsigydami - atidžiai perskaitykite etiketę. Jeigu tokios galimybės nėra - skalbkite skalbimo mašinoje, ne aukštesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje. Skalbimo mašinos režimas turėtų būti „Silk“ arba „Delicate“, apsukos mažos. Jeigu ištepsite šilko audinį dėme - netrinkite jos. Taip tik pažeisite šilką ir trynimo vietoje išblukinsite šilko spalvą. Dėmėms pašalinti, įsigykite specialiai šilkui skirtą dėmių valiklį. Mažą kiekį valiklio švelniai užtepkite ant dėmės, leiskite valikliui suveikti ir tuomet įdėkite produktą į skalbimo mašiną. Šie patarimai - bendriniai, įprastai jie tinkami visoms šilko rūšims. Nepaisant to, visada perskaitykite gaminio etikete, išanalizuokite simbolius etiketėje, nes skalbimo klaida gali negrįžtamai sugadinti brangų audinį. Šilkinius užvalkalus visada skalbkite išvertę į blogąją pusę. Skalbiant šilkinę patalynę, skalbimo bugne/skalbimo inde skalbkite ją vieną. Šilkas yra linkęs savo spalvą „nusiplauti“ ir nudažyti vandenį, o tuo tarpu - ir kitus skalbinius, kurie yra skalbiami kartu. Po skalbimo, norint išdžiovinti audinį niekada jo negreškite ir kitaip nenaudokite jėgos norėdami išdžiovinti. Audinį reikėtų džiovinti horizontalioje padėtyje, paguldžius ant sauso rankšluosčio. Pakabinti ant džiovyklės arba pakabos - negalima, nes gaminys gali prarasti savo formą. Audinio negalima džiovinti elektrinėje džiovyklėje, nebent gaminio etiketę nurodo kitaip. Nors priežiūra atrodo sudėtinga ir kompleksinė, šilkas su savo aukštais priežiūros standartais kiekviename iš mūsų gali išugdyti didesnę kantrybę, rūpestį, o svarbiausia - jo priežiūra tampa ir meilės sau išraišką, nes ji vis dėlto tai darome tik dėl savęs.

Mulberry šilkas

Gaminant antklodes ir pagalves, dažniausiai yra naudojama dviejų rūšių šilko pluoštai - vis labiau populiarėjantis Mulberry šilko audinys ir ne toks populiarus - Tussah. Mulberry pluoštą verpia šilkverpiai, kurie maitinasi tik šilkmedžio lapais. Tussah pluoštas yra suverptas laukinių šilkverpių. Laukiniai šilkverpiai minta įvairių medžių lapais. Pats kokybiškiausias šilkas yra Mulberry dėl anksčiau paminėtos priežasties - šilkverpiai maitinasi tik šilkmedžio lapais, todėl jų suverptas šilko siūlas būna vientisas, plonas ir ilgas. Ši rūšis yra ypatingai vertinama ir todėl tokia brangi. Del to, kad laukiniai šilkverpiai maitinasi įvairiais lapais, Tussah pluoštas nebūna toks vientisas, suverptos gijos būna trumpesnės ir storesnės. Mulberry natūralus šilkas patalynei kaina pralenkia Tussah rūšies šilką, nes tai geresnės kokybės produktas. SAVAS home internetinėje parduotuvėje rasite gaminius tik iš Mulberry šilko. Tai aukščiausios klasės gaminys Jūsų odai, plaukams, miegui ir gerai savijautai. SAVAS Home - natūralus šilkas internetu, greitas pristatymas.

Šilko produktai

Dabar šilkas yra vis labiau populiarėjanti medžiaga susilauksianti dėmesio ne tik dėl išskirtinio grožio, kokybės, bet ir savybių. Šilkiniai rūbai, rankų darbo šilkinės skarelės, šilkiniai apatiniai, šilkiniai drabužiai miegui, šilkiniai chalatai, šilkiniai naktinukai moterims, ilgi šilkiniai chalatai moterims ir netgi šilkiniai chalatai vyrams - šilko švelnumą klientai įsimyli vis labiau ir labiau. Vyriški šilkiniai apatiniai, vyriški šilkiniai chalatai ir net šilkiniai kaklaraiščiai internetu taip pat sulaukia daug dėmesio, dėl to džiaugiamės, kad ne tik moterims patinka šilkas.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.