Kaip išsirinkti patalynės komplektą

Dažnas mūsų klientas kreipiasi į mus, nes yra nepatinkintas miego kokybę, o tiksliau turimu patalynės komplektu, kurio audinys nakties metu sukelia diskomfortą. Aukštos kokybės medžiagos itin svarbu norint pagerinti miego kokybę, o taip pat nederėtų pamiršti ir kitų audinių savybių, kurios palengvina patalynės komplekto priežiūrą.

Patalynės komplektas – interjero dalis

Kiekvienam savo klientui rekomenduojame patalynės komplektus pagal įvairius kriterijus, tačiau sunkiausia yra pasiūlyti tinkamą audinio tekstūrą, kuri būtų priderinta prie namų interjero. Mūsų tekstilės gaminiai turi didelę spalvinę gamą, todėl galime padėti priderinti, net ir prie labai unikalaus dizaino. Kaip ir miegamojo sienų spalva, taip ir patalynės komplekto spalvos gali sukurti labai gerą nuotaiką, kuri prisidės prie bendro pojūčio.

Taip pat, renkantis patalynės komplektus, reikėtų atkreipti dėmesį ir komplekto sudėti, kai kurie komplektai turi ir papildomą lovos antklodę, ji bus priderinta prie bendros spalvinės gamos ir jos nereikės ieškoti papildomai norint palaikyti vientisumą.

Patalynės dydžiai ir priežiūra

Dažnas mūsų klientas nustemba išgirdės, kad patalynė turėtų būti “užleista” bent 10cm nuo lovos kraštų link grindinio, taip patalynės komplektas mažiau glamžysis ir dienos metu, tempimas į kraštus, audinį palygins, taip turėsite, ne tik priderintą patalynę prie spalvinės gamos, bet ir mažiau susiglamžęs audinys suteiks didesnį tvarkos pajutį.