Tikriausiai savo spintoje rastumėte daugiau patalynės komplektų nei paklodžių. Žinoma, daugelį paklodžių, ypatingai jeigu jos vienspalvės, galima priderinti prie įvairių raštų ir atspalvių patalynės, tačiau paklodės lygiai taip pat kaip ir patalynės turi įtakos Jūsų miego pojūčiams bei kokybei. Tikriausiai ne kartą teko atsikelti ir rasti paklodę sustumtą į vieną lovos pusę. Taip pat nekokybiškas paklodės audinys gali erzinti Jūsų odą, todėl miegas tampa prastas ir neramus, būtent todėl svarbu išsiaiškinti kaip išsirinkti tinkamą paklodę ir ką reikėtų apie jas žinoti.

Lengviausia išsirinkti tinkamą paklodę perkant ją kartu su visu patalynės komplektu. Kai žinote tinkamus patalynės užvalkalų išmatavimus, parinkti tinkamo dydžio paklodę tampa daug lengviau. Jei dar nežinote kokio dydžio paklodės Jums reikia – siūlome išsimatuoti čiužinį ar pasižiūrėti jau turimų paklodžių išmatavimus. SAVAS home parduotuvėje siūlomos paklodės yra su guma, tad išsirinkę per didelę paklodę Jūsų miegamojo lova atrodys neestetiškai, o per mažos paklodės tiesiog nepavyks užvilkti. Žinodami išmatavimus galėsite būti ramūs, jog užsisakysite tinkamą ir kokybišką paklodę, kuri puikiai derės prie Jūsų interjero, nesiglamžys ir nesusijauks.

Dažniausi patalynės komplekto išmatavimai: 140x200 cm; 160x200 cm; 160x220 cm; 160x220 cm; 180x200 cm; 200x200 cm; 200x220 cm;

Dar vienas svarbus dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis paklodę – audinio tipas. SAVAS home elektroninėje parduotuvėje siūlome aukščiausios kokybės, ilgaamžius audinius, kurie ne tik puikiai derėtų prie viso miegamojo interjero bet kartu suteiktų Jums patį maloniausią miegą. Mūsų svetainėje galite rasti dviejų tipų paklodžių – medvilninių ir satininių.Viena pagrindinių medvilnės savybių – puikus oro pralaidumas, tad tiek paklodė, tiek visas patalynės komplektas apsaugos nuo perkaitimo karštomis naktimis arba sušildys vėsiais vakarais. Taip pat medvilnės audiniai pasižymi ypatingu tvirtumu bei ilgaamžiškumu, tad pirkdami mūsų siūlomas medvilnines paklodes su guma tikrai nenusivilsite.

SAVAS home siūlo platų medvilninių paklodžių su guma pasirinkimą, tad kiekvienas suras norimo atspalvio paklodę, kuri puikiai derės prie patalynės komplekto bei viso miegamojo interjero.

Ieškantiems neutralių atspalvių - siūlome Jersey White, Yellow ar Grey paklodes su guma.

 

Norintiems paįvairinti miegamojo interjerą siūlome rinktis iš ryškesnių atspalvių – pavyzdžiui, sodraus mėlyno atspalvio Jersey Blue ar raudono atspalvio Jersey Imperial paklodė su guma.

 

SAVAS home taip pat turi ir gan didelį satininių paklodžių su guma pasirinkimą. Satino audinys pagamintas iš visiškai natūralaus ir nealergizuojančio audinio bei išsiskiria savo patvarumu bei blizgesiu, kuris primena šilko audinius. Satininės paklodės su guma puikiai derės prie to paties audinio patalynės komplektų, o tai sukurs prabangų ir rafinuotą viso miegamojo dizainą.

Ieškantiems šviesesnių atspalvių – puikiai tiks satininė Citron paklodė su guma. Trokštantiems į savo miegamąjį įnešti šiek tiek tamsesnių atspalvių – siūlome rinktis satininę Ash Rose paklodę su guma.

 

Visos SAVAS home siūlomos paklodės yra su guma, tad galite nebesijaudinti, jog kiekvieną kartą atsibusite su sujaukta paklode. Paklodės su guma yra puikus variantas trokštantiems nerūpestingo ir kokybiško miego. Su paklodėmis be gumos tiesiog uždengiate savo čiužinuką, o kiekvieną rytą tenka atsibusti su susiraukšlėjusia ir nustumta paklode, kurią reikia tvarkyti ir tvarkyti. Tad kodėl nepasirinkus paklodės su guma?

SAVAS home siūlomas paklodes galite pamatyti čia: https://www.savashome.lt/paklodes