Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Ar reikia atkreipti dėmesį į sudėtį įsigyjant prekę?

2022 02 03

Būtina pastebėti tai, kad tada, kai kalbame audinių sudėtį, jų struktūra mums yra labai svarbi. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad pagal vienoje ar kitoje medžiagoje dominuojančias savybes pasirenkame mums reikalingus tekstilės gaminius. Būtina pastebėti tai, kad jų pasirinkimo asortimentas šiandien yra labai platus. Galima pasirinkti tokios rūšies audinius kaip drobė, medvilnė, linas, satinas, perkelis. Kiekviena iš jų pasižymi skirtingomis savybėmis, kurios mums gali būti itin aktualios. Dėl šios priežasties jų sudėtis yra labai svarbi. Būtina prisiminti tai, kad tik natūralaus pluošto, 100 natūralios sudedamosios dalys gali kiekvieną iš jų atskleisti tinkamai. Puikiai suvokiame tai, kad pastarosios rūšys turi tiek universalių, tiek ir individualių bruožų. Taigi, natūralu, kad renkantis mėgiamus gaminius visą tai yra labai svarbu. Tai, iš ko yra pagamintas audinys svarbu analizuoti ne tik dėl jo išorinės išvaizdos, tačiau ir dėl vidinių savybių. Be kita ko, tai itin aktualu tada, kai kalbame apie komfortabilios ir sveikos aplinkos kūrimo gaires. Puikiai suvokiama tai, kad jeigu greta kokybiško audinio bus įterpiamas ne toks puikus derinys - rezultatas tikrai ne nudžiugins. Priešingai, tai gali sukelti itin nemalonių odos reakcijų ir ją dirginti. Be kita ko, kokybiškas audinys turi ir ne vieną kitą privalumą. Tai gali būti termoreguliaciniai veiksniai, drėgmės filtravimas, laidumas orui ir panašios. SAVASHOME prekių asortimentas šiuo klausimu yra labai platus. 

 

Tik pas mus galite rasti aukščiausios kokybės drobės, medvilnės gaminius. Tai gali būti įvairūs patalynės komplektai, pagalvių užvalkalai, paklodės. 

 

Kalbant apie satino audinį, taip pat turime jums ką pasiūlyti. Pastarasis pasižymi ne tik puikiomis išvaizdos savybėmis, tačiau ir vidiniais parametrais, kurie neverčia abejoti dėl jo pasirinkimo naudos. 

 

 

Ne ką prastesnė šiuo klausimu yra ir perkelio sudėtis. Jis yra minkštas, laidus orui ir puikiai tinka jautriems žmonėms, kuriems nuolat kyla problema dėl kintančios kūno temperatūros. 

 

 

Be jokios abejonės, tiems, kurie žavisi klasika ir laiko patvirtintomis savybėmis galime pasiūlyti gaminius iš lino audinio. Juos lengva prižiūrėti, tad namų ruošos darbai šiuo klausimu nepasirodys tokie nemalonūs. Iš šio audinio galima gaminti ne tik patalynės komplektus, tačiau ir staltieses, stalo padėkliukus ir pan. 

 

 

Dėl audinio kokybės nusivilti tikrai neteks, jeigu pasirinksite SAVASHOME produktus. 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.