Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Audinio sudėtis - vienas svarbiausių rodiklių renkantis prekes

2022 02 03

Audinio sudėtis - vienas svarbiausių rodiklių renkantis prekes

Verta pripažinti tai, kad audinio sudėti tuomet, kai renkamės prekes yra labai svarbi. Būtina pastebėti, jog audinys yra svarbus ne tik savo išvaizda, tačiau į tai reikia pažvelgti kur kas atidžiau. Būtina numatyti, kokios yra jo vidinės dominuojančios savybės. SAVASHOME siūlomų audinių asortimentas yra labai platus. Kiekvienas be vargo ras tai, ko taip seniai ieškojo. Tokiu būdu namų interjeras taps ne tik išskirtinai išvaizdžiu, tačiau ir komfortabiliu. Pabandykime įvardinti pagrindines audinių savybes konkrečiai.

 

 1. Drobė (medvilnė). Šis audinys yra vienas iš dažniausiai pasirenkamų klasikos mėgėjų tarpe. Svarbu pabrėžti tai, kad pastarasis yra ilgaamžis, nesukelia nemalonių odos pojūčių, o svarbiausia tai, kad jo priežiūra ne reikalauja išskirtinio dėmesio. Šis audinys yra tvirtas, tačiau kartu ir labai laidus orui, dėl šios priežasties jis dažnai pasirenkamas gaminant patalynės komplektus, paklodes ir panašius gaminius. 

   

SAVASHOME asortimente taip pat rasite ne vieną iš šio audinio pagamintą prekę. Tai tokie patalynės užvalkalai, kaip “Cactus” ir kiti. Paklodės su guma “Salad” ir dar ne viena kita. Be kita ko, tai gali būti ir dekoratyvinių pagalvių užvalkalai “Parchment” bei kitos panašios prekės. 

 

 

 1. Satinas. Šis audinys labai dažnai yra siejamas su prabanga ir išskirtiniu žavesiu. Verta pastebėti tai, kad audinio išorinės savybės ne leidžia manyti kitaip. Švelnumas ir blizgesys visą tai parodo akivaizdžiai. Tačiau, negalima pamiršti ir to, kad satinas yra ne tik puikios išvaizdos. Pastarasis taip pat yra ilgaamžis, patvarus, minkštas.

   

Mūsų siūlomame prekių asortimente šios medžiagos gaminių taip pat nestinga. Tai patalynės komplektai “Classic cafe” ir ne vienas kitas, taip pat negalima pamiršti ir paklodžių su guma “Carmation” ir t.t. Be kita ko, siūlome pasižvalgyti ir po dekoratyvinių pagalvėlių užvalkalų asortimentą. Čia tokie deriniai, kaip “White stripes” ir panašūs.

 

 1. Perkelis. Šis audinys pasižymi tuo, kad yra itin malonus liesti, minkštas ir švelnus. Taigi, pastarasis jūsų odai sukels itin malonius pojūčius. Be kita ko, jis pasižymi išskirtinėmis vėsią aplinką kuriančiomis savybėmis. Dėl šios priežasties jis yra itin tinkamas naudoti karštomis vasaros dienomis ar tiesiog tada, kai pageidaujama gaivumo. Tokiu būdu kūnas kur kas greičiau filtruoja drėgmę, o jūs miegodami ne prakaituojate.

   

Medžiagos universalumas ir prisitaikymas prie kūno itin žavi, todėl SAVASHOME jums siūlo išmėginti tai nieko nelaukiant. Patalynės komplektai “Deep sea” ir “Shale grey” jums padės sukurti trokštamą malonumų oazę. 

 

 1. Linas. Tai puikus pasirinkimas tuomet, kai karštis ir itin aukšta temperatūra ima jus varginti, neleidžia užmigti ir tinkamai pailsėti. Verta pripažinti tai, kad šis audinys yra tikra klasika ir jis itin vertinamas dar nuo pačių seniausių laikų. Drąsiai galima teigti, kad lino audinys yra malonios, sodrios spalvos, ekologiškas, natūralus ir žinoma ilgaamžis. Negalima nepastebėti to, kad jis yra itin laidus orui, dėl to greitai išgarinama besikaupianti drėgmė. 

   

Lino audinys taip pat naudojamas kuriant patalynės komplektus, tokius kaip “Linen yellow ”, staltieses “Linen brown” ir kitas, stalo padėkliukus “Linen black” ir ne vieną kitą. 

 

 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.