Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kiekvienas asmuo turi turėti bent vieną gintaro produktą

2022 02 11

Gintaras labai dažnai yra vadinamas Lietuviškuoju auksu. Nors jis neturi karatų, tačiau yra labai vertinamas ir branginamas. Baltijos jūra yra vienintelis šaltinis, kuris gali suteikti šias brangenybes. Taigi, mes esame vieni iš tų, kurie net savo poilsio zonose, paplūdimiuose galime jo ieškoti. Verta pastebėti tai, kad gintaras ir jo gaminiai jau yra žinomi nuo senų seniausių laikų. Jo atsiradimo kilmė yra aprašoma pačiomis įvairiausiomis sakmėmis, mitais, pasakomis, legendomis ir pan. Viena žinomiausių yra “Eglė žalčių karalienė”, kurioje klastūnas prisivilioja naivią merginą į jūroje esančius savo gintaro rūmus. Tokių istorijų galime rasti tikrai ne vieną. Gintaras - vienas iš Lietuvos kultūrą pažyminčių simbolių. Verta pastebėti tai, kad jis yra vertinamas ne tik kaip papuošalo kūrimo elementas, tačiau ir kaip neatsiejama gydomoji priemonė. Tarkime, jis gali padėti pašalinti stresą. Liečiant gintarą pastarasis sušyla, o tai atskleidžia pačias geriausias jo savybes. Be kita ko, jis yra labai neutralus. Juo puoštis gali tiek vyrai, tiek ir moterys, vaikai. Rudi ir gelsvi atspalviai, kurie simbolizuoja žemę, puikiai tiks tiek kasdienai, tiek ir ypatingomis progomis

SAVAS Home šiuo klausimu jums turi ką pasiūlyti. Tai gali būti Baltijos jūros gintaro papuošalų komplektai “Solid”, “Color”.

 

 

Šie poliruoti gintaro karoliukai yra be aštrių briaunų, todėl juos saugu naudoti net vaikams. Be kita ko, jie yra malonios ir švelnios spalvos, lengvai prisitaiko prie jūsų kuriamo stiliaus. Suverti nailoniniai mazgai, kurie yra tarp kiekvieno karoliuko, o užsegimas pritaikytas tiek ant kaklo, tiek ir ant apyrankės. Verta pastebėti tai, kad šiuos papuošalus lengva uždėti ir nuimti, o jų unikalumas atsispindi kiek besiskiriančiame karoliukų dydyje. 

Be jokios abejonės, turime ir specialiai kūdikiams skirtus komplektus. Tai Baltijos gintaro papuošalų komplektai “Rainbow” ir “Yellow”.

 

 

 

Šie rinkiniai yra skirti bet kokio amžiaus mergaitėms ir berniukams. Pastaruosius sudaro kaklo papuošalas ir apyrankė. Tai gali būti puiki ir vertinga dovana. Saugumas dėvint papuošalus yra garantuotas. Be kita ko, kiekvienas mūsų gaminamas papuošalas yra pagamintas iš 100 procentų natūralaus gintaro, tad jokių galimų priemaišų juose tikrai nerasite. Puoškitės ir rūpinkitės savo brangių žmonių sveikata gintaro pagalba!

 

Atraskite gintaro gaminius iš naujo. Su SAVASHOME tai nebus sunku padaryti. Asortimentą rasite čia: https://www.savashome.lt/gintaras

 
Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.