Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kodėl vieni audiniai perkamesni už kitus?

2022 02 11

Kiekvienas, kuris yra apsipirkinėjęs drabužių arba namų apyvokos daiktų parduotuvėje, pastebėjo, kad kai kurios medžiagos yra brangesnės nei kitos. Kyla klausimas, kodėl tai taip yra ir kokie faktoriai įtakoja medžiagos kainą. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindines priežastis, kodėl kai kurios medžiagos yra brangesnės ir kaip tai susiję su jų kokybe, retumu arba specialiomis savybėmis.

  1. Medžiagos kokybė: Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl kai kurios medžiagos yra brangesnės, yra jų aukšta kokybė. Aukštos kokybės medžiagos dažniausiai yra gaminamos iš prabangiausių ir ilgaamžiškiausių siūlų, siūlų arba pluoštų. Šios medžiagos yra tvirtesnės, minkštesnės, patvarbesnės ir dažnai turi ypatingas savybes, tokių kaip kvėpavimas ar drėgmės absorbcija. Taigi, aukštesnė medžiagos kokybė tiesiogiai įtakoja jos kainą.

  2. Retumas ir ribotas pasiekiamumas: Kai kurios medžiagos gali būti brangesnės dėl jų retumo arba riboto pasiekiamumo rinkoje. Kai medžiaga yra ribotai gaminama arba sunkiai randama, tai sukuria didesnį paklausos ir pasiūlos disbalansą, dėl kurio kaina pakyla. Kai kurios medžiagos taip pat gali būti retos dėl ypatingų augalų arba gyvūnų, iš kurių jos gaunamos, auginimo sąlygų ar gamybos proceso sudėtingumo.

  3. Specialios savybės ir technologijos: Kai kurios medžiagos gali būti brangesnės dėl ypatingų savybių arba pažangių technologijų, kurios naudojamos jų gamybai. Pavyzdžiui, medžiaga gali būti atspari ugniai, vandeniui, ultravioletiniams spinduliams ar kitaip apdorojama, kad gautų ypatingas savybes. Tokios medžiagos dažnai yra brangesnės dėl specialių gamybos procesų ir technologijų, kurias reikia pritaikyti.

  4. Prekės ženklas ir prestižas: Kai kurie prekės ženklai turi prestižą ir reputaciją, kurie gali padidinti medžiagos kainą. Žinomi ir gerbiami prekės ženklai dažnai naudoja aukštos kokybės ir išskirtines medžiagas, kurios pritraukia aukštos klasės klientus ir pabrėžia jų prestižą. Tokios medžiagos gali būti brangesnės dėl prekės ženklo vertės ir reputacijos.

Drąsiai galima teigti, kas šiandien siūlomų audinių įvairovė yra labai didelė. Kiekvienas iš jų pasižymi skirtingomis savybėmis, tačiau, galima rasti ir tam tikrų panašumų. Prieš įsigyjant vienos ar kitos rūšies audinį, būtina apgalvoti tai, ko jūs iš jo tikitės. Kiekvienam žmogui yra svarbios individualios ir jo lūkesčius patenkinančios savybės. 

  • Drobinis audinys. Tai vienas iš galimų klasikinio tipo audinių pasirinkimų. Verta pastebėti tai, kad jo savybės yra vertinamos nuo neatmenamų laikų. Dievinama tai, kad pastarasis yra ilgaamžis, jis malonus liesti. Be kita ko, labai svarbu tai, kad jo priežiūrai nėra reikalingas itin didelis ir kruopštus dėmesys. Tvirtumas, jaukios aplinkos kūrimas ir laisvas jūsų kūno kvėpavimas - tai išskirtinės drobės audinio savybės. Be jokios abejonės, tai ne tik praktiškas, tačiau ir stilingas pasirinkimas, kuris jūsų miego aplinką pavers unikalia. SAVASHOME siūlo jums pasižvalgyti po turimą prekių asortimentą.
  • Satino audinys. Šis audinys taip pat yra labai tvirtas ir ilgaamžis. Tačiau, jis išsiskiria savo išorine išvaizda. Blizgus pluoštas itin traukia akį ir sukuria prabangos pojūtį. Tokiu atveju, jūs galite pasijusti lyg karališkoje erdvėje. Visus satino gaminius galite rasti čia.
  • Perkelio audinys. Jo išskirtinumas slypi audinio lengvume. Verta pastebėti, kad tai puikus pasirinkimas tiems, kuriuos nuolat vargina gausus prakaitavimas miego metu. Jis leidžia orui judėti laisvai. Tokiu metu besikaupianti drėgmė yra išgarinama kaip mat. Tačiau, kartu šis audinys yra ir labai universalus. Nesvarbu, už lango būtų vasara ar žiema - perkelis tinka visada! Atraskite šio audinio gaminius čia.
  • Lino audinys. Lengvas, klasika spinduliuojantis pluoštas. Jis prisitaiko prie kūno temperatūros. Šis audinys yra neatsiejama Lietuvos kultūros dalis. Taigi, besižavintiems krašto istorija  jis yra puikus pasirinkimas. Be jokios abejonės, linas labiausiai tinkamas naudoti esant aukštai aplinkos temperatūrai, nes jo laidumas orui ir drėgmės išgarinimas yra itin intensyvus. Mūsų lino gaminius rasite čia.
  • Šilko audinys. Žavi ne tik jo išvaizda, tačiau ir unikalios vidinės savybės. Jo dėka yra sukuriamas taip trokštamas prabangos ir išskirtinumo jausmas. Tuo pačiu metu, šis audinys yra labai švelnus ir malonus liesti. Šiuo klausimu negalima pamiršti ir jo tvirto pluošto, tad ilgaamžiškumas garantuotas. SAVASHOME  savo asortimentą papildė išskirtiniais šio audinio gaminiais: pagalvių užvalkalais ir gumytėmis. Visus juos rasite čia.


Išvada: Kai kurios medžiagos yra brangesnės nei kitos dėl jų aukštesnės kokybės, retumo, specialių savybių arba prestižo, susijusio su prekės ženklu. Tai suteikia medžiagoms ypatingą vertę ir pritraukia vartotojus, kurie vertina aukštą kokybę, unikalumą arba prestižą. Pirkdami medžiagas, svarbu įvertinti jų kokybę, funkcionalumą ir atitikimą jūsų poreikiams, kad pasirinktumėte tinkamą medžiagą, kuri atitiks jūsų lūkesčius ir pageidavimus.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.