Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Vaikų gintaro juvelyriniai dirbiniai - sveikatingumo simbolis

2021 09 11

Vaikų gintaro juvelyriniai dirbiniai yra ne tik gražūs aksesuarai, bet ir ypatingos vertės simbolis. Gintaras yra natūrali ir unikali medžiaga, žinoma dėl savo gydomųjų savybių. Tai padaro juvelyrinius dirbinius iš gintaro ne tik stilingais, bet ir sveikatingumo skatinimo elementais. Gintaras tai organinės kilmės mineralas kurį išmeta į krantą jūra. Baltijos gintaras sudaro virš 80 % viso pasaulyje randamo gintaro. Gintaras gali būti įvairių formų: lašo, varveklio ar kvadratėlio formos, jis yra paplitęs visame pasaulyje, nors jau yra žinoma daugiau negu 200 gintaro rūšių, bet kasmet jų atrandama vis naujų. Ne kiekviena gintaro rūšis yra vertinga, ekonominę reikšmę turi tik keltas jų rūšių.

Vaikų gintaro juvelyriniai dirbiniai yra specialiai sukurti, kad patenkintų mažųjų šventųjų poreikius ir stebintų juos jų pačių pasaulėliu. Tai nuostabus būdas suteikti vaikams ypatingumo ir ypatingos vertės jausmą. Gintaras taip pat laikomas apsaugos amuletu, tad juvelyriniai dirbiniai gali būti tarsi apsaugos simbolis ir puiki dovana.

Vaikų gintaro juvelyriniai dirbiniai pasižymi unikaliais dizainais ir spalvomis. Jie gali būti gaminami įvairių formų - nuo paprastų gintaro karoliukų iki smalsių ir žaismingų figūrėlių, tokių kaip gyvūnai ar gėlės. Tai leidžia vaikams pasirinkti savo mėgstamiausius ir atspindėti savo individualumą.

Be estetinės vertės, vaikų gintaro juvelyriniai dirbiniai taip pat turi gydomąją galią. Gintaro gamta suteikia jam ypatingas savybes, kurios gali padėti sumažinti skausmą, gerinti miegą ir stiprinti imunitetą. Tai yra ypatinga savybė, kuri gali būti labai naudinga vaikams, kurie dažnai patiria įvairius negalavimus ar nemalonumus.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad vaikų gintaro juvelyriniai dirbiniai turėtų būti saugūs ir tinkami jų amžiui. Juvelyrinius dirbinius reikėtų rinktis tik iš patikimų gamintojų ar specialistų, kurie užtikrins, kad dirbiniai būtų pagaminti iš tikro gintaro ir atitiktų visus saugumo reikalavimus.


Saulės akmenukai buvo renkami protėvių ir ne be reikalo, nes gintaro skleidžiama nauda žmogui yra labai vertinga. Nuo seno buvo žinoma kad gintaras gydo gerklę, regėjimą. Sakoma kuo gintaras yra smulkesnis, tuo yra naudingesnis, nes žmogaus organizmui lengviau ištraukti jo naudingąsias savybes. Gintaras rekomenduojamas sergant įvairiomis ligomis. Nors dažnai dairomės į tolimųjų kraštų gydomuosius metodus, pamirštame, kad viską turime savo krašte.

Gintaras suteikia energijos padeda nurimti, skleidzia gera energija, yra naudojamas masažų sensuose. Taip pat jo yra kosmetikos priemonėse, nes puikiai sulaiko drėgmę, plaukų grožiui puoselėti, gintaras stiprina plaukus jų šaknis, maitina galvos odą. Sakoma - jeigu kankina radikulitas, reikėtų pasigaminti gintaro diržą, kuris padės nuraminti skausma. O jeigu turite skydliauke, nešiokite gintaro karolius, nes yra nustatyta kad skydliaukės priežastis gali būti jodo stygius, o gintare jo gausu. O norint apsaugoti savo šunį nuo įvairių lauke esančių gyvių, užkabinkite jiems gintaro karolius. Jie apsaugos nuo blusų, utėlių ir kitų gyvių.

Gintaro nauda nenuginčijama, tad karolius ar kokį kitą aksesuarą iš šio stebuklingo akmens papuošalų dėžutėje turėti pravartu kiekvienam iš mūsų.

Tai, ne tik gražus aksesuaras, kuris papuoš jūsų mažylį, apgaus gera energija, kada bus blogos dienos ir nebus noro šypsotis, sušilę gintaro karoliukai daro stebuklus, jodo šaltinį mažylis turės visada su savimi. 

Vaikų gintaro juvelyriniai dirbiniai yra ypatinga ir ypatinga dovanos idėja. Jie ne tik suteiks vaikams džiaugsmo ir pasitenkinimo jausmą, bet ir gali būti ilgalaikis prisiminimas ir amžinas gintaro simbolis. Įsigykite unikalų vaikų gintaro juvelyrinį dirbinį ir leiskite savo mažiems šventiesiems patirti ypatingą ir ypatingą džiaugsmą!

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.