Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

NAUJIENA! Unikalus gintaro papuošalų rinkinys vaikams

2021 09 11
Gintaras tai organinės kilmės mineralas kurį išmeta į krantą jūra. Baltijos gintaras sudaro virš 80 % viso pasaulyje randamo gintaro. Gintaras gali būti įvairių formų: lašo, varveklio ar kvadratėlio formos, jis yra paplitęs visame pasaulyje, nors jau yra žinoma daugiau negu 200 gintaro rūšių, bet kasmet jų atrandama vis naujų. Ne kiekviena gintaro rūšis yra vertinga, ekonominę reikšmę turi tik keltas jų rūšių.

Saulės akmenukai buvo renkami protėvių ir ne be reikalo, nes gintaro skleidžiama nauda žmogui yra labai vertinga. Nuo seno buvo žinoma kad gintaras gydo gerklę, regėjimą. Sakoma kuo gintaras yra smulkesnis, tuo yra naudingesnis, nes žmogaus organizmui lengviau ištraukti jo naudingąsias savybes. Gintaras rekomenduojamas sergant įvairiomis ligomis. Nors dažnai dairomės į tolimųjų kraštų gydomuosius metodus, pamirštame, kad viską turime savo krašte.

Gintaras suteikia energijos padeda nurimti, skleidzia gera energija, yra naudojamas masažų sensuose. Taip pat jo yra kosmetikos priemonėse, nes puikiai sulaiko drėgmę, plaukų grožiui puoselėti, gintaras stiprina plaukus jų šaknis, maitina galvos odą. Sakoma - jeigu kankina radikulitas, reikėtų pasigaminti gintaro diržą, kuris padės nuraminti skausma. O jeigu turite skydliauke, nešiokite gintaro karolius, nes yra nustatyta kad skydliaukės priežastis gali būti jodo stygius, o gintare jo gausu. O norint apsaugoti savo šunį nuo įvairių lauke esančių gyvių, užkabinkite jiems gintaro karolius. Jie apsaugos nuo blusų, utėlių ir kitų gyvių.

Gintaro nauda nenuginčijama, tad karolius ar kokį kitą aksesuarą iš šio stebuklingo akmens papuošalų dėžutėje turėti pravartu kiekvienam iš mūsų.

SAVASHOME elektroninėje parduotuvėje dar viena naujiena  - Baltijos Gintaro papuošalų komplektas „Yellow“.

 

Tai, ne tik gražus aksesuaras, kuris papuoš jūsų mažylį, apgaus gera energija, kada bus blogos dienos ir nebus noro šypsotis, sušilę gintaro karoliukai daro stebuklus, jodo šaltinį mažylis turės visada su savimi. Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.