Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Visų taip mylima satininė patalynė: kodėl jos populiarumas neblėsta?

2021 10 27

Visų taip mylima satininė patalynė: kodėl jos populiarumas neblėsta?

 

Neabejotinai galima teigti, kad daugeliui iš mūsų satinas asocijuojasi su prabanga. Tačiau, tai nereiškia, kad mes ja ne galime mėgautis. Anaiptol, tai yra prieinama kiekvienam. Ne paslaptis, kad spartus visuomenės gyvenimo ritmas, suteikia vis daugiau galimybių pasimėgauti tuo, apie ką prieš keletą metų buvo sunku net pagalvoti. Satinas neabejotinai yra vienas iš puikiausių audinių, iš kurio yra gaminami patalynės komplektai ir ne tik. Taip yra dėl tos priežasties, kad jis yra tvirtas ir ilgaamžis, o ką jau ir kalbėti apie tai, kokias jo spalvas galima išgauti ar kokiais raštais išmarginti. El. parduotuvėje SAVASHOME kiekvienas gali rasti tai, kuo žavisi labiausiai.  Miegas taps ne tik komfortabilus, tačiau ir prabangus. Jausitės lyg minkštame soste tamsioje naktyje. 

 

Satino medžiagos priežiūra

 

Svarbu paminėti tai, kad satino medžiagos patalynė nereikalauja išskirtinės priežiūros. Pakanka, kad ją išklalbtumėte skalbyklėje 40 laipsnių temperatūroje. Be kita ko, siekiant išsaugoti medžiagos patvarumą ir išvaizdą, skatiname vengti baliklių ar kitų aktyvių cheminių priemonių naudojimo. Tai gali labai pakenkti audinio kokybei. Verta pastebėti tai, kad jeigu patalynės audinys yra spalvotas, jo skalbimui tinka pasirinkti būtent šiai kategorijai rekomenduojamus skalbiklius. Be jokios abejonės, siekiant išvengti audiniuose besikaupiančių bakterijų, švaros darbus yra rekomenduojama atlikti bent kas dvi savaites. Garantuojant tinkamą priežiūra audinys neišsitampys, o spalvos išliks ryškios ir toliau jus džiugins. Taip galėsite užtikrinti švarią miego aplinką ir mėgautis ramiu poilsiu. 

 

 

Satinas - interjero kūrimo elementas

 

Neišvengiamai galime teigti, kad satinas yra puikus elementas, kuris kambario interjerui gali padėti sukurti išskirtinio žavesio. Verta pastebėti, kad pastarasis audinys traukia žvilgsnį savo blizgiu paviršiumi ir žvilgesiu, o minkštutėlis prisilietimas šiuos prabangius pojūčius tik sustiprina. Tad neabejotina, kad ir kokį interjero stilių planuotumėte sukurti miegamąjame, satino patalynės audinys yra puikus pasirinkimas. 

 

Ruduo yra metas, kuris skatina pasirinkti vis tamsesnes spalvas. Širdyje jaučiamas šioks toks niūrumas, kuris neretai atsispindi ir mūsų buityje. Trokštama sukurti aplinką, kurioje būtų užtikrintas saugumo jausmas ir patalynė suteiktų švelnaus prisilietimo pojūtį. Visuomenės poreikiai yra neabejotinai svarbiausi, kuriant naujus patalynės komplektų derinius. Šio sezono naujienomis tapo tokie satino patalynės komplektai, kaip “Mauve”, “Midnight” ar “Moss green” bei dar daugelis kitų. Visus juos lengvai ir greitai galite rasti internetinėje svetainėje https://www.savashome.lt/patalynes-komplektai/satinine-patalyne

 

 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.