Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Filtrai
Tūris
Kaina

Namų kvapai

Namų kvapai – tai gaivos ir švaros pojūtis, o stilingi, grakštaus dizaino kvapų buteliukai – tai interjero akcentas, kuris neliks nepastebėtas tiek svečių, tiek ir klientų.

Itališkos kokybės kvapai namams su medinėmis lazdelėmis. Minimalistinio dizainio namų kvapų buteliukai - idealiai pritaikyti kiekvienam interjerui. Šiuos kvapus naudokite miegamajame, svetainėje, virtuvėje, vonioje ar net SPA.

 

49 prekės

Namų kvapai su lazdelėmis „Strawberry cream“

6,99€

Namų kvapai su lazdelėmis „Blackberries“

6,99€

Namų kvapai su lazdelėmis „Mango sorbet“

6,99€

Namų kvapai su lazdelėmis „Cherry“

6,99€

Namų kvapai su lazdelėmis „Dragon fruit“

9,99€

Namų kvapai su lazdelėmis „Pink grapefruit“

9,99€

Namų kvapai su lazdelėmis „Cocktail tropical“

9,99€

Namų kvapai su lazdelėmis „Cerezo en Flor“

9,99€

Namų kvapai su lazdelėmis „Te Chai“

9,99€

Automobilio kvapas „Macaroon“

5,99€

Namų kvapai su dirbtine gėlyte „Frutos“

9,99€

Namų kvapai su dirbtine gėlyte „Passion“

9,99€

Spintos kvapai „Frambuesas“

5,99€

Spintos kvapai „Azahar“

5,99€

Spintos kvapai „Macaroon“

5,99€

Spintos kvapai „Lino“

5,99€

Spintos kvapai „Lavanda“

5,99€

Kvepianti žvakė „Ambar“

12,99€

Kvepianti žvakė „Cerezo“

12,99€

Kvepianti žvakė „Chai“

12,99€

Namų kvapai su lazdelėmis „Red berries & Vanilla“

15,99€

Namų kvapai su lazdelėmis „Calabrian bergamot“

15,99€

Namų kvapai su lazdelėmis „Sandalwood & Amber“

15,99€

-15%

Veido ir kūno muilas su levandomis + Aromatinis maišelis su levandomis „Provence“

7,64€ 8,99€

-25%

Namų kvapai su lazdelėmis „Macaroon“

7,49€ 9,99€

Purškiami namų kvapai „Activacion“

8,99€

Purškiami namų kvapai „Renacer“

8,99€

-25%

Namų kvapai su lazdelėmis „Raspberry“

7,49€ 9,99€

Namų kvapai su dirbtine gėlyte „Spa“

6,99€

Namų kvapai su dirbtine gėlyte „Vanilla“

6,99€

Namų kvapai su dirbtine gėlyte „Piruleta“

6,99€

Namų kvapai su dirbtine gėlyte „Gardenias“

6,99€

Išparduota

Namų kvapai su lazdelėmis „Palo Santo“

9,99€

Išparduota

Namų kvapai su lazdelėmis „Ambar & Cedro“

9,99€

Išparduota

Automobilio kvapas „Passion fruit“

5,99€

Išparduota

„My Senso“ namų kvapas „White flower“

21,95€

Išparduota

„My Senso“ namų kvapas „Vanilla“

18,14€

Išparduota

„My Senso“ namų kvapas „Musc Cassis“

18,14€

Išparduota

„My Senso“ namų kvapas „Lino puro“

21,95€

Išparduota

„My Senso“ namų kvapas „Acqua“

18,14€

-20%
Išparduota

Namų kvapai su lazdelėmis „White flowers“

7,99€ 9,99€

Išparduota

Namų kvapai su lazdelėmis „Vanilla“

11,99€

-20%
Išparduota

Namų kvapai su lazdelėmis „Passion fruit“

7,99€ 9,99€

Išparduota

Namų kvapai su lazdelėmis „Jasmine“

11,99€

Išparduota

Namų kvapai su lazdelėmis „Green tea“

11,99€

Išparduota

Namų kvapai su lazdelėmis „Amber“

11,99€

Išparduota

Kvepianti žvakė „Orchidea“

13,30€

Išparduota

Kvepianti žvakė „Musc cassis“

13,30€

Išparduota

Kvepianti žvakė „Green tea“

13,30€

Įkvėpkite prabangos ir jaukumo aromatais namuose su mūsų unikaliu kvapų kolekcija! Namai tampa tikru rojumi, kai į juos įsiveržia nuostabūs aromatai, nešantys su savimi subtilią eleganciją ir pačias skirtingiausias emocijas. Mūsų kvapas namams asortimentas sukuria nepakartojamą atmosferą, kuri skleidžiasi ir išlieka kaip malonus prisiminimas.


Rinkitės labiausiai patinkančius, švelnius ar kiek intensyvesnius aromatus. Suteikite jaukumo namų erdvei ar darbo patalpoms. Subtiliai sklindantis malonus kvapas sukuria neišdildomą pirmąjį įspūdį, gerina atmosferą patalpose ir produktyvumą.


Namų kvapas turi ypatingą galią - jie gali nuraminti, iškelti nuotaiką, sužadinti prisiminimus ir net pakeisti pojūčius. Mūsų atrinkti namų kvapikliai yra kaip tarsi magiškas skrydis per jūsų pasaulį, nešantis įvairiapusę patirtį kiekvienam jūsų pojūčiui. Nuostabus žiedų aromatas gali paversti jūsų namus į žydinčią sodą, švelnus vanilės niuansas užtikrins jaukumo jausmą, o gaivus citrusinių vaisių akordai sugrąžins vasaros energiją net ir šaltuoju metų laiku.

Mūsų kvapų kolekcija namams apima įvairias formos ir kvapų pasirinkimo galimybes. Nuostabiai dekoratyvios žvakės su subtiliais aromatais taps neatsiejama jūsų interjero dalimi, suteikdamos ne tik šviesą, bet ir kvapų magiją. Aromataizuoti žiedai ar lazdelės leis jums subtiliai plėtoti norimą aromatą ir patirti visapusišką malonumą kiekvieną akimirką. O mūsų unikalūs kvapų purškikliai taps tikru paslaptingų aromatų šaltiniu, leidžiančiu greitai ir lengvai sukurpti pageidaujamą nuotaiką.

Leiskite mūsų kvapų pasauliui perteikti jūsų asmeninį skonį ir stilių. Ar tai būtų elegantiškas ir subtilus aromatas, ar drąsesnis ir intensyvesnis kvapas, mūsų asortimente rasite tai, kas atitinka jūsų pageidavimus. Pasinerkite į kvapų prabangos pasaulį ir leiskite savo namams atsiskleisti naujame, maloniame šviesoje.

Mūsų odoro kvapai namams ne tik puošia jūsų interjerą, bet ir tampa jūsų pačių pasirinkimu skleisti paslaptingus aromatus. Jie tarsi neatsiejamai susiję su jūsų gyvenimo būdu ir tapatumu, suteikdami jums galimybę pasidalinti savo mėgstamais kvapais su savo artimaisiais. Mūsų unikali kvapų kolekcija tarsi atveria langą į pasaulį, kuriame odore kvapai tampa emocijų kalba.

Pasinerkite į mūsų pasaulį, kuriame kvapai ir namai suartėja su džiaugsmu, raminimu ir harmonija. Atraskite išskirtinį kvapų pasirinkimą, kuris taps neišvengiama jūsų namų dalimi ir pavers ją įkvėpimo oaze. Suteikite sau ir savo namams malonumą kvapų pasaulio dovanos!

Dažniausiai užduodami klausimai

Kvapai miegamajame

Ar žinojote, kad mūsų smegenys kvapus gali susieti su tam tikromis emocijomis ir pojūčiais? Levandų kvapas ramina, todėl yra idealiai tinkamas uostyti prieš miegą. Pamėginkite vieną mažą lašelį levandų eterinio aliejaus užlašinti ant pagalvės užvalkalo, ir tai kartoti kurį laiką prieš einant miegoti. Laikui bėgant pajusite, kad užuodus levandų kvapą, smegenys priima šį kvapą kaip signalą nusiraminti ir atsipalaiduoti - bus lengviau užmigti. Dar vienas būdas kaip džiaugtis kvapniais patalais - ant vatos diskelio užlašinti porą lašelių levandų eterinio aliejaus ir vatą įdėti į medžiaginį maišelį. Skalbiant patalynę, kvapnų maišelį įdėkite į skalbimo bugną.

Po skalbimo visi patalai kvepės tarsi levandų provanso laukai. Nustatykite ne pačią aukščiausią temperatūrą, nes kuo aukštesnė temperatūra, tuo daugiau aliejaus aromaterapinių savybių skalbimo metu žus. Tiesa, taip skalbiant geriau nenaudoti skalbiklių su cheminiais kvapais, geriau rinkitės neutralaus kvapo skalbiklius.

Po kvapnaus skalbimo, nedėkite patalynės į elektrinę džiovyklę, nes visos levandų eterinio aliejaus aromaterapinė sąvybės žus aukštoje temperatūroje. Leiskite patalynei išdžiūti natūraliai.

Miegodami praleidžiame apie trečdalį savo gyvenimo. Nuo kokybiško poilsio priklauso nemažai dalykų - nuotaika, darbingumas, nervingumas. Geram poilsiui reikia gero ir patogaus čiužinio, pagalvės, švaraus ir gryno oro miegamajame ir žinoma - kokybiškos, laidžios orui medvilnės patalynės.

Kaip tinkamai naudoti namų kvapus?

Namų kvapo intensyvumą galima reguliuoti su komplekte esančiomis lazdelėmis. Kuo daugiau lazdelių namų kvapo buteliuke - tuo išraiškingesnis kvapas. Rekomenduojame pradžioje sudėti 2-3 lazdeles, tokiu būdų galėsite lengviau nustatyti norimą kvapo intensyvumą namuose ir kvapu džiaugtis dar ilgiau.

Kodėl ,,My Senso’’ kvapai?

Itališko prekės ženklo „My Senso“ kvapų difuzoriai pasižymi išskirtine kokybe. Ilgai išliekantis aro-matas, platus unikalių kvapų pasirinkimas - sužadins įsimintiniausias akimirkas, pakels nuotaiką, nuramins. Šie namų kvapai – tinkamas pasirinkimas norintiems sukurti jaukią atmosfera. Smulki kvapų difuzoriaus detalė pagyvins interjerą, o pasirinktas aromatas maloniai stebins kiekvieną dieną.

Kodėl namų kvapams geriau vienas gamintojas?

Atsibodus vienam kvapui, visada galima jį pakeisti kitu, tačiau norint išlaikyti tą pačią atmosferą rekomenduojama naujus kvapus rinktis iš tos pačios aromatų šeimos.

Kodėl kvapai tokie svarbūs?

Kvapai atlieka didelį vaidmenį mūsų kasdieniame gyvenime, sukelia prisiminimus ir emocijas bei įtakoja mūsų savijauta.

Kaip valdyti ir kontroliuoti nemalonius kvapus?

Nemalonius kvapus galima kontroliuoti nustatant jų šaltinį, tinkamai vėdinant patalpas, naudojant oro gaiviklius ir pašalinant jų šaltinį.

Ar kvapai gali būti naudojami gydymo tikslais?

Taip, kai kurie kvapai, pavyzdžiui, pipirmėčių ir levandų, naudojami terapiniais tikslais, siekiant sumažinti nerimą ir stresą.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.