Į ką atkreipti dėmesį renkantis pagalvę bei antklodę?


Įsivaizduokite, grįžtate po sunkių dienos darbų ar kitų varginančių užsiėmimų. Akivaizdu, kad nesinori nieko kito, kaip tik griūti į lovą. Tad labai svarbu, kad ji būtų paruošta mėgautis poilsiu ir ne sukeltų nemalonių pojūčių. Purios pagalvės ir minkštutėlės antklodės yra visa to garantas. Jei jos bus pasirinktos tinkamai, jūsų kūnas galės atsipalaiduoti ir jausitės patogiai. Verta pastebėti tai, kad šiltuoju vasaros sezono metu, kai temperatūra lauke perkopia +20 ar net +30 laipsnių, miegas tampa labai sudėtingas. O ką jau ir kalbėti apie sunkią ir dar daugiau šilumos skleidžiančią patalynę. Tad tokiu atveju jos arba atsisakome visai, arba bandome surasti kūnui priimtinus sprendimus. Nemiga dėl šilumos pertekliaus tikrai neleis tinkamai pailsėti. Dėl šios priežasties SAVASHOME nori jums pasiūlyti prie kūno temperatūros puikiai prisitaikančią “Aloe vera” pagalvę ir antklodę.

Svarbu pabrėžti tai, kad ši patalynė leidžia kūnui laisvai kvėpuoti yra lengva ir patvari. Be kita ko, ji pasižymi antibakterinėmis savybėmis, kurios neleidžia kauptis dulkių erkutėms ir kitiems tekstilės mikrobams. Tai užtikrina natūralus alijošiaus ekstraktas. Vienas didžiausių šios patalynės privalumų yra tai, kad ją galima naudoti ištisus metus, tad nereikia sukti galvos dėl jos kaitos.


Poliesteris ir anglies pluoštas bei medvilnė yra ne ką mažiau populiarūs audiniai iš kurių yra gaminamos pagalvės ir antklodės. Jos puikiai tinka tiems žmonėms, kurie užsiima aktyvia fizine arba protine veikla, patiriantiems daug stresinių situacijų, įtampos. Patogu tai, kad šių pagalvių aukščiai gali būti reguliuojami pagal jūsų individualius poreikius, išimant arba įdedant užpildą. SAVASHOME pagalvės ir antklodės pagamintos iš minėtų medžiagų pasižymi antistresinėmis savybėmis ir yra itin laidžios orui. Jos ne tik gerina kraujotaką, tačiau ir puikiai sugeria drėgmę, padeda pašalinti streso, įtampos ir nuovargio padarinius, bei yra ilgaamžės, patvarios, antialerginės sudėties. Siūlome jums išmėginti antklodę ir pagalvę “Carbon”.

SAVASHOME užtikrina, kad jūsų poilsis pasirinkus šias pagalves ar antklodes taps kur kas malonesnis. Be kita ko, verta paminėti, kad jos yra labai lengvai prižiūrimos. Pastarąsias galima skalbti skalbimo mašinoje, +60 laipsnių temperatūros vandenyje. Taip bus sunaikintos visos patalynėje susikaupusios bakterijos, tarp jų ir dulkių erkutės. Tai garantuos jums švarią miego aplinką be kenksmingų veiksnių. Be kita ko, skalbiant venkite aktyvių cheminių priemonių, kitaip galite pažeisti audinio pluoštus. Sėkmės renkantis prekes saldžiam miegui! 

Daugiau apie tai:https://www.savashome.lt/pagalves-ir-antklodes