Daugybė žmonių susiduria su kokybiško miego stygiumi. Ir nors atrodo, kad viską darote gerai: turite punktualų miego rėžimą, patogų, aukštos kokybės ir puikios formos čiužinį, net pagal Jūsų poreikius sureguliuotą kambario temperatūrą! Tačiau jei Jums vis tiek sunku užmigti, nuolat atsikeliate su skaudančia galva, kaklu ar pečiais – problema gali slypėti netinkamoje pagalvėje.

Pagalvės deformacija gali sukelti nemalonius pojūčius, dėl kurių jausitės ne tik pavarges, bet ir suirzes. Net jei ir reguliariai plaunate pagalvę, norėdami išvengti besikaupainčių dulkių erkučių, specialistai tikina, kad ją pravartu pakeisti nauja, kas 1-2 metus, priklausomai nuo pagalvės sudėties.

SAVASHOME elektroninėje parduotuvėje galite rinktis iš trijų, ramų ir kokybišką poilsį užtikrinančių pagalvių: „Ančių pūkų ir plunksnų“ pagalvės, antistresinės pagalvės „Carbon“ ir „Aloe vera“ pagalvės.

Pagalvė „Ančių pūkų ir plunksnų“
 

Itin minkšta ir puri, natūralių europietiškų plunksnų ir pūkų pagalvė sukurta patogiam ir giliam miegui. Ši pagalvė pasižymi ne tik savo ilgaamžiškumu, bet ir ypatingu komfortu. Natūralios medvilnės viršutinis audinys maloniai priglunda prie veido odos ir leidžia pasinerti į sapnų pasauly.

Antistresinė pagalvė „Carbon“

Pagalvė „Carbon“ ne veltui vadinama antistresine pagalve. Būtent ji pasižymi šiluminiu laidumu ir antistatinėmis savybėmis. Pagalvės užpildui naudojami purūs, antialerginiai poliesterio pluošto kamuoliukai, kurių dėka užtikrinimas ilgesnis ir komfortiškesnis pagalvės naudojimas. Pagalvė „Carbon“ gerina kraujotaką, šalina stresą bei nuovargį, tad puikiai tiks žmonėms, kurie susiduria su didesne protine ir fizine veikla.Pagalvė „Aloe vera“

„Aloe vera“ pagalvė – tai viena mylimiausių SAVASHOME klientų pagalvių. Žavinti ne tik purumu ir minkštumu, bet ir itin dideliu laidumu orui. Pagalvėje impregnuotas alijošiaus ekstraktas leidžia jai išlikti gaiviai, tuo pačiu ir užkirsdamas kelią bakterijų dauginimuisi. Šios pagalvės pasirinkimas puikiai tinka žmonėms, kurie turi jautrią odą ar yra linkę į alergijas.Visos SAVASHOME rekomenduojamos pagalvės pagamintos Lietuvoje ir yra sertifikuotos pagal Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus.Visa SAVASHOME produkcija sukurta vadovaujantis aukščiausiais reikalavimais, kurie užtikrina patį kokybiškiausią ir ramiausią mūsų klientų poilsį.