Kur pirkti tekstilės gaminius?

 

Manome, kad esame vieni iš lyderių Lietuvoje tekstilės gaminių gamyboje ir labai stengiamės užsitarnauti jūsų pasitikėjimą, bei pagarbą rodydami ypatingą dėmesį kiekvienam klientui ir kiekvienam užsakymui. Tiesa ta, kad Lietuvoje parduodami tekstilės gaminiai, nebūtinai yra gaminami mūsų krašte, o netgi dažnu atveju yra perkami, pigios darbo jėgos pilnose šalyse ir siunčiami į Lietuvą, todėl retas pardavėjas gali užtikrinti aukščiausios klasės kokybę. Negana to, tikime, kad šiuo metu internetinė prekybą yra puikus įrankis siekiant pasiūlyti žemesnes kainas mūsų klientams. 

 

Kodėl mūsų kainos žemesnės, nes pas konkurentus?

 

Priežastis paprasta, neturime fizinės parduotuvės, o tik sandėliavimo patalpas ir biurą, kuriame ir kviečiame atsiimti savo užsakymus. Taip pat savo gamybos užsakymus esame diversifikavę į skirtingus  šalies regionus ieškodami patrauklesnių kainų, nei siūlo didmiesčiai. Dėka to, mūsų kainos lyginant su tiesioginiais konkurentais yra vidutiniškai 15-17% žemesnės ir tai jūs turėtumėte pamatyti naršant mūsų puslapyje.

 

Kokybės garantija, kas tai?

 

Esame įsitikinę, kad mūsų produktai atitinka aukščiausios kokybės standartus, kuriuos keliame patys sau ir savo tiekėjams, todėl drąsiai galime teigti, kad įsigiję tekstilės gaminių iš mūsų siūlomo asortimento liksite patenkinti, o jei ne – mes grąžinsime visus sumokėtus pinigus. Per visą savo praktiką esame nustatę, kad brokuotos produkcijos atvejų pasitaiko mažiau, nei 1% nuo visų atliktų pardavimų per praėjusius mokestinius metus. Džiaugiamės tokiu rezultatu ir manome, kad mūsų tekstilės gaminiai džiugins visus mūsų klientus.